Konya

evet arkadasım sana sormustum.. muayenehanesınde gıtmek gerekıyomu özel hastası olmak için ondan merak etttım.. ıkızın var ha ne guzel allah sag salım dunyaya getırmenı nasıp etsın

bildiğim kadarıyla nil hanımın muayenehanesi yok. yani ben yaklaşık 3 yıldır gidiyorum ve her gittiğimde hastanedeydi.

çok tatlı bir doktor..seviyorum dktorumu..

ama ikiz oldukları için erken olma ihtimali fazla yani ocağa kayabilirsin... benimde doğum ocakta olacak...

peki sana bir soru muhtemelen sezaryen olacaksın ve sezaryende bayan doktora güvenebiliyormusun?

evet sezeryan olucam 2 hafta önce gittiğimde belli oldu sezeryan olacağım.
doğumu nil hanımda yapacağım. gelinimiz 2 yıl önce nil hanımda yaptı doğumunu ve çokta memnun. güveniyorum doktoruma...

senin bebeğinin cinsiyeti belli mi ??
benimki daha belli olmadı 2 hafta sonra öğreneceğiz...

evet sezeryan olucam 2 hafta önce gittiğimde belli oldu sezeryan olacağım.
doğumu nil hanımda yapacağım. gelinimiz 2 yıl önce nil hanımda yaptı doğumunu ve çokta memnun. güveniyorum doktoruma...

senin bebeğinin cinsiyeti belli mi ??
benimki daha belli olmadı 2 hafta sonra öğreneceğiz...

evet belli benim minik bir kızım olacak.. 13 haftadan beri belliydi benim kızımın cinsiyeti... bosnadan çarşıya gelmek zor oluyodur sana

evet ya çok zaor oluyor hele birde şu sıcaklarda hiç bir yere çıkamıyorum..
sen nerede oturuyordun??

Günaydın arkadaşlar bende konyalıyım,bu başlığı açmanız çok güzel olmuş,aynı şehirde olan hamilelerle görüşmek daha bir farklı oluyor. Ben 21 haftalık hamileyim,miniğim gibi benimde doğumum inşallah ocakta olacak.Doktorum Konya Hospital'de Tülin Hanım,şuana kadar epey doktor gezdim,şimdi doktorumdan memnunum.Hatta bugün kontrolum var inşallah herşey yolundadır.Buradan görüşmeye devam edelim.

Günaydın arkadaşlar bende konyalıyım,bu başlığı açmanız çok güzel olmuş,aynı şehirde olan hamilelerle görüşmek daha bir farklı oluyor. Ben 21 haftalık hamileyim,miniğim gibi benimde doğumum inşallah ocakta olacak.Doktorum Konya Hospital'de Tülin Hanım,şuana kadar epey doktor gezdim,şimdi doktorumdan memnunum.Hatta bugün kontrolum var inşallah herşey yolundadır.Buradan görüşmeye devam edelim.

canım merhaba senin le aynıyız valla doğumun ocağın kaçı olacak?

Ocağın 7sinde bekliyoruz bakalım,bu arada benimde kızım olacak,harıl harıl isim arıyorum:)2009 ocak annelerini de takip ediyorum da,burası konya olunca yazıyım dedim

evet isim konusu bir dert canım. birde bu topik çok geçici yazılmadığı zaman arkalarda kalabiliyor o yüzden demiştim tabi istersen buradanda devam ederiz hatta özelden de konuşabiliriz

slm kızlar bende konyalıyım. doktorum Ali ACAR çok iyidir sağolsun. geçen hafta kızım olacağını söyledi. doğumum 20 ocak inş.

kızlar bugünlerde biraz yoğunum giremedimm rahatlar rahatlamaz gireceğim.. avagul canım ya ben özelden mesaj yazmayı beceremedim ancak bana yazılınca cevap verebiliyorum... sen denermisin?

Bende özelden hiç mesajlaşmadım canım ama bi uğraşıyım?

avagulcum canım sen özel mesajı kapatmışsın sanırım bi kontrol et gönderiyorum sana ama gelmiyor mesaj...

isranurcum sende konyalı annlere hoşgeldin canım umarım sağlıkla bebeğini kucağına alırsın

slm arkadaşlar.ben 19 haftalık hamileyim.Allah kısmet ederse ocak sonuna oğluşum olacak:)başkent hastanesine gidiyorum.cok hijyenik bir hastane ayrıca cok sakin.hastanenın tek kötü yanı doğuma kendi doktorum değil o hafta nöbetci olan doktor giriyomuş.ben sezeryan doğum yapmak istiyorum fakat sezeryan dogum için 1000 ytl alıyolarmış.(bu gün için bu fiyat)alternatif olarak selçuklu hast. düşünüyorum.nil hanım yada hikmet bey de sezeryan yapanlar anlatırlarsa durumu cok memnun olurum.

kızlar merhaba.bende konyadayım.hamiş değilim daha ama calışmalara devam:)) benim doktorum mehmet çolakoğlu çok iyi bir doktor.tavsiye ederim.selçuklu hastanesinde sezeryanlar 400 ytl mı??ben gebe kalırsam sezeryanla olacak mecbur.ama tıp fakültesi bana cok uzak ve benim kimsem yok ben yakın olsun istiyorum evime.annemler geldiğinde zorlanmasnlar diye.

X