Koşu Bandı Alacağım, Kararsızım !

Merve_U

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2013
1
0
Selam hanımlar,
1.65 boyunda, 75 kiloyum ve artık acilen kilo vermek istiyorum. Evime bir koşu bandı alıcam ama araştırdıkça insanın kafası karışıyor. Kullanan ve tavsiyesi olanlar koşu bandı ihtiyacı olanlara yardım etsin :)

ben de sana eliptik bisiklet öneririm birde onları incele yorumlarını oku istersen..

Canım ben Fox Fitness Game koşu bandı kullanıyorum. Selülitler için masaj aleti, mekik kısmı birde bel çevresi için twisterı var. Ben düzenli tempolu yürüyüş için kullanıyorum ve haftada iki gün de pilates yapıyorum. Hem kilo verdim, hem sıkılaştım, boğazımı da pek tuttum diyemem hemde =)

Bugun Altis Forset 2,5 hp.kosu bandım geldi,
daha servıs kurmadı o yuzden bu bant hakkında bılgı veremem ama
Alacağınız kosu bandında onemlı olan

- Motor gücü
- Bant genişliği ( ne kadar genıs olursa o kadar rahat kosu alanı sunuyor )
- Km/hızı

Bu yukarıda soyledıgım bant 50X130 cm.genıslıge
Max.130 kg.kullanıma uygun
Kampanya fıyatıyla 760 tl.ye almış oldum ben .

Eğer 100 kg.ustunde değilseniz 1,5 - 2.0 hp.gucu yeterlı olucaktır.
ama bant genıslıgıne dıkkat etmenızı onerırım..
Alıcam ve kullanıcam kenara atmıycam dıyorsanız ıyı bırsey tercıh etmenızı önerırım nacızane.

Selam hanımlar,
1.65 boyunda, 75 kiloyum ve artık acilen kilo vermek istiyorum. Evime bir koşu bandı alıcam ama araştırdıkça insanın kafası karışıyor. Kullanan ve tavsiyesi olanlar koşu bandı ihtiyacı olanlara yardım etsin :)

canım bence leg magic almalısın.

canım bende günlerce haftalarca araştırmıştım koşu bandını ve sonunda voitte karar kılmıştım.bilmiyorum hepsinden daha sağlam gelmişti bana..

merhabalar benim koşu bandının markası dynamic gayet memnunu düzenli kullandığın zaman kilo verirsin sende alıp bir kenara bırakma kullan çok faydasını göreceksin önce düşük tempoda yürü kendini hemen yorma sonra artırırsın sevgiler...

bende scaltec diye bir ürün var ama eski 5 sene olmuştur bim den almıştık sanırım, ama arkadaş aşağıda adresini verdiğim ürünü aldı çok memnun. site adı veriliyomu bilmiyorum o yüzden aldığı siteyi sildim.ama isterseniz yazarım.

altis-sd-5000-masajli-mekik-twister-fonksiyonlu-25-hp-motorlu-kosu-bandi-mini-kondisyon-bisikleti-termal-kemer-

X