koşu bandı öncesi ısınma?

E

EU2

Ziyaretçi
slm arkadaşlar yarın kosu bandım gelıyo inşş bılgısı olanlar yardımcı olursa sevinirim kosu oncesı nasıl ısınma yapıyosunuz sauna esofmanda aldım masaj ve twısde var kacta baslıyıp kacta bırakmalı bıtısden sonra nasıl hareketler yapıyosunuz sımdıden tesekkurler

ben ısınmak için ekstra bişey yapmıyorum
ama sen düşük hızda yürümeye başla sonra hızı artır birden hızlı bişekilde yürürsen ertesi gün kalkamazsın yerinden önce bi kaç gün hem süre bakımından hem hız bakımından fazla yorma kendini vücut alışsın sonra hem zamanı hemde hızı paralel olarak artırırsın

Seven "O"
Sevdiren "O"
Özleten "O"
Hatırlatan "O"
Özleyince dua ettiren "O".
Sevgi ne güzel,
Kimbilir Sevmeyi Yaradan Ne Güzel!
Sevmeyi Yaradanın Sevgisinden Nasiplenmek Duasıyla...
Cumanız Mübarek Olsun...

--------------------------------------------------------------------------------

selam canım............hadı hayırlı ols......................bende once yavaş yaqvaş yuruyorum ısınıyorum somra kademe kademe artırıyosun zamanla alışıyosun kendıne gore ayarlıyosun zaten once yırmı dakka sora on dakka on dakka artır ve duznelı bı saat gır haftanın uç dört gunu mesela...........kendıne ıyı bak

1 ay önce bende aldım bi kaç gün sonra hamile olduğumu öğrendim bunun için pek kullanamıyorum,
ilk gün biraz abartmıştım yürüyüşü 2.gün çok ağrı çektim.
Arkadaşlarında dediği gibi önce yavaş programda yürü hatta ilk günlerde hep yavaş yürü
daha sonra hızı yavaş yavaş yükselt ben aldığıma pişman oldum
çünkü kullanılmıyor,inş. sen devamlı kullanırsın

inş be sureklı kulanırm cunku hergun 1sat dısarda yuruyorum evdede yaparım dıye umıt edıoyrum zatı zayıflııym bende bebiş istiyorum:)

Ozaman kullanırsın herhalde:)
Hadi bakalım darısı başına

X