Meme büyütme ameliyatı oldum ☺️☺️ Ameliyat öncesi hazırlığım, ameliyat sonrası yaşadıklarım..

İyi geceler. İlk kez yazıyorum foruma. Tam da böyle bir yazı arıyordum. Teşekkürler. Lise yıllarımdan bu yana olmak istediğim ameliyat. 21 Ocak’ta olacağım. İnanılmaz korkuyorum ameliyat sonrasından.
Lütfen korkmayın rahat olun evet çok kolay değil ama dayanılmayacak gibi de değil. Ben 5 gün önce ameliyat oldum. Forumda okumadığım mesaj kalmadı. Günler çok çabuk geçiyor. Sorunuz olursa burdayım ☺️

Lütfen korkmayın rahat olun evet çok kolay değil ama dayanılmayacak gibi de değil. Ben 5 gün önce ameliyat oldum. Forumda okumadığım mesaj kalmadı. Günler çok çabuk geçiyor. Sorunuz olursa burdayım ☺️
Senin hangi islem oldu protezmi sadece bende okudukca korkar oldum.

Senin hangi islem oldu protezmi sadece bende okudukca korkar oldum.
Evet sadece büyütme yapıldı, çok küçüktü. kas altı 325 cc mentor yuvarlak implant takıldı.okudukça ben de korkmuştum. 2 grup var çünkü biri 3 günde iyi olan, diğeri 3 haftada... ben hangi gruptan olacağım acaba diye endişe ediyordum. Ağrı eşiğiniz çok düşük değilse, doktorunuz iyi bir cerrahsa dokulara ne kadar az hasar verirse o kadar kolay geçiyor diye düşünüyorum ben.

Aynen dedigin gibi insallah en az sıkıntıyla kurtuluruz benim diklestirmede olacak islem biraz korkutuyor.

Evet sadece büyütme yapıldı, çok küçüktü. kas altı 325 cc mentor yuvarlak implant takıldı.okudukça ben de korkmuştum. 2 grup var çünkü biri 3 günde iyi olan, diğeri 3 haftada... ben hangi gruptan olacağım acaba diye endişe ediyordum. Ağrı eşiğiniz çok düşük değilse, doktorunuz iyi bir cerrahsa dokulara ne kadar az hasar verirse o kadar kolay geçiyor diye düşünüyorum ben.
Teşekkürler telkinlerin için Benim de memem hiç yok. Damla takalım dedi görüşmede. Fotoğraf çekti, çizdi. İsteklerimi belirttim. Ben bir çalışma yapayım, haberleşiriz dedi, bekliyorum bakalım.
Yuvarlak sizin tercihiniz miydi?
Sana da geçmiş olsun, ne güzel atlatmışsın az ağrıyla.

Son düzenleme:
Teşekkürler telkinlerin için Benim de memem hiç yok. Damla takalım dedi görüşmede. Fotoğraf çekti, çizdi. İsteklerimi belirttim. Ben bir çalışma yapayım, haberleşiriz dedi bekliyorum bakalım.
Yuvarlak sizin tercihiniz miydi?
Ben ilk başta damla istiyordum ama meme dokum çok az olduğu için üstlerin çok boş kalacağını ve küçük de olsa dönme ihtimalinin olduğunu söyledi doktorum. Dual plane yapılınca bir süre sonra kasın yaptığı baskıyla damla gibi görünüyor zaten dedi ve fotoğraflarla izah etti. İkna oldum. 15 yılda 2 hastasında dönme olayı olmuş bir daha ameliyat olmak zorunda kalmışlar. Bunu göze almak istemedim açıkcası ve üstlerim zaten boş diye vazgeçtim damla seçmekten.

Ben ilk başta damla istiyordum ama meme dokum çok az olduğu için üstlerin çok boş kalacağını ve küçük de olsa dönme ihtimalinin olduğunu söyledi doktorum. Dual plane yapılınca bir süre sonra kasın yaptığı baskıyla damla gibi görünüyor zaten dedi ve fotoğraflarla izah etti. İkna oldum. 15 yılda 2 hastasında dönme olayı olmuş bir daha ameliyat olmak zorunda kalmışlar. Bunu göze almak istemedim açıkcası ve üstlerim zaten boş diye vazgeçtim damla seçmekten.
Kardeşimin meme dokusu vardı. Damla istiyorum demişti. Ona yuvarlak taktı. Kas altına değil bir de. Aynı doktora ben gittim. Bana meme dokun yok, kas altı ve damla olur dedi.
İyice kafam karıştı.

Çok sevindim sizin adınıza. Kendi adıma daha çok sevindim bunları duyduğum için. İçimi çok rahatlattınız.
Sevindim bir faydam olduysa. Sizi çok iyi anlıyorum çünkü daha 6 gün önce ben de bu forumda vakit geçirip korkuyordum. Şöyle düşünün ömür boyu mutsuz olup, aklınızda kalacağına, 3-4 gün ağrı çekin

Sevindim bir faydam olduysa. Sizi çok iyi anlıyorum çünkü daha 6 gün önce ben de bu forumda vakit geçirip korkuyordum. Şöyle düşünün ömür boyu mutsuz olup, aklınızda kalacağına, 3-4 gün ağrı çekin
Haklısınız. Artık temelli rahatlamayı hak ettik sanırım. Sizin kas altı mı oldu? Kaç cc koyuldu? Şimdiki görüntü ve durum nasıl?

Haklısınız. Artık temelli rahatlamayı hak ettik sanırım. Sizin kas altı mı oldu? Kaç cc koyuldu? Şimdiki görüntü ve durum nasıl?
325 cc yuvarlak implant dual plane denen teknikle yapıldı. Şuan silikonlar yukarıda ve çok ödem var. O yüzden görüntü hakkında birşey diyemiyorum. 1-3 ay içinde aşağıya inip ödemler geçince yorum yapabilirim ancak. Erken dönemdeki görüntü kimseyi tatmin etmiyor. Siz de bu süreci araştırıp hazırlıklı olun moral olarak çok önemli bu.

Realself diye bir site var orada öncesi sonrası aşamalı olarak çok fotoğraf var. İlk hafta, 1 ay, 3 ay gibi süreçleri görebiliyorsunuz. Ben bu konuda bilgi sahibi olmasaydım şu anki görüntüden çok mutsuz olurdum.

X