Koşu Bandı veya Bisiklet Önerileri

senahey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2011
18
0
Malumunuz kış ayları yaklaşıyor.Biz bayanların en çok kilo aldığı zamanlarda bilindiği üzere kış aylarıdır.Bu kış aylarını kilo alarak geçirmek istemiyorum.Spora gidecek zamanımda yok.Eve koşu bandı veya bisiklet almayı düşünüyorum.Sizlerin veya daha önceden kullanmış olanların tecrübelerini ve tavsiyelerini dikkate alarak bir seçim yapacağım.Hatta önerilerinizi bu başlık altında toplayarak alacak diğer kişilerede yol göstermiş oluruz diye düşünüyorum.

Spor ürünlerinde en iyisi voit markası olarak duydum.Araştırmalarıma göre 81 ilde servislerinin olduğu,ücretsiz kurulum yapıldığı ve koşu bantlarında 5 yıl motor garatisi verdiklerini gördüm.bu nedenle voit marka bir koşu bandı veya bisiklet almayı düşünüyorum.Kendime uygun 2 farklı ürün grubunda birer adet ürün belirledim.Daha önceden kullananlarınız varsa tecrübelerini paylaşabilirlerse sevinirim.

Almayı düşündüğüm ürünler;

Voit Epic Beyaz Koşu Bandı
Voit Epic Beyaz Koşu Bandı - 5 Yıl Motor Garantili - Kargo ve Kurulum Ücretsiz, Fiyatı, Özellikleri ve Ucuzu

Voit Lc-400 Eliptik Bisiklet
Voit Lc-400 Eliptik Bisiklet - Kargo ve Kurulum cretsiz, Fiyat, zellikleri ve Ucuzu

Ben beyaz ev tipi olanı aldım. Altına da ses yapmasın diye mat vardiler. Ancak evsahiplerimiz yüzünden 15 gün kullanabildim. Akşam saatleri müsait oluyorum ancak veya sabah çok erken. Uğultu şeklinde ses oluyormuş. Ben koşarken fark etmiyorum tabii. bu yüzden şimdi şu eliptik bisiklet olayını araşştırıyorum kullanan varmı diye. Oda elektrikle çalışıyormuş. Demekki motoru var ve ses düzeyi ne şekilde merak ediyorum. Eğer müstakil bir evde oturmuyorsanız ve komşularınızdan yana şikayet geleceğini düşünmüyorsanız tavsiye edeim. Daha önceki evimde çok rahat kullandım hiç bir sorun çıkmadı.

Ben beyaz ev tipi olanı aldım. Altına da ses yapmasın diye mat vardiler. Ancak evsahiplerimiz yüzünden 15 gün kullanabildim. Akşam saatleri müsait oluyorum ancak veya sabah çok erken. Uğultu şeklinde ses oluyormuş. Ben koşarken fark etmiyorum tabii. bu yüzden şimdi şu eliptik bisiklet olayını araşştırıyorum kullanan varmı diye. Oda elektrikle çalışıyormuş. Demekki motoru var ve ses düzeyi ne şekilde merak ediyorum. Eğer müstakil bir evde oturmuyorsanız ve komşularınızdan yana şikayet geleceğini düşünmüyorsanız tavsiye edeim. Daha önceki evimde çok rahat kullandım hiç bir sorun çıkmadı.

Teşekkür ederim.

75 TL hediye çeki veriyorlarmış.Onu kullanıp alayım diyorum.

BENİM GİBİ SATIN ALMAK İSTEYENLER İÇİN 75 TL'lik KUPON KODU: 054262859

Voit Epic Beyaz Koşu Bandı 1224 TL'ye geliyor.
Voit Epic Beyaz Koşu Bandı - 5 Yıl Motor Garantili - Kargo ve Kurulum Ücretsiz, Fiyatı, Özellikleri ve Ucuzu

Ben eliptik bisiklet kullanıyorum. Altis benimkisinin markası. Aynı voit e benziyor, sadece selesi yok ve önünde dambıllar var. Çok memnunum daha yeni aldım ama her kuruşuna değiyor. Her ne kadar bacaklarım sızım sızım sızlasa da kendimi iyi hissediyorum.
Eliptik bisikleti tavsiye ederim.

X