KOŞU BANTLARINI BİR KÖŞEYE KALDIRMAYA SON! GELİN KIZLAR HER GÜN YÜRÜYORUZ 🏃🏻‍♀️ (1 AY CHALLENGE)

pusulamruzgarr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
55
61
Selam kizlar. Koşu bandım var uzun zamandır, ama ara ara kullaniyordum. Tam da diyetle istediğim kiloya yaklasmisken spor aktivitelerimi biraz arttırmak istiyorum. Ve 1 ay boyunca her gün koşu bandimi kullanmak istiyorum. Her gün ne kadar yürüdüğümün görselini ekleyeceğim. Katılmak isteyenleri bekleriim 🥰

İlk günü ekledim bile. 40 dk yüründü ✅

Eklentiler

• IMG20230719224327.jpg
    IMG20230719224327.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 52
Bende de eliptik bisiklet var. Devamlı binemiyorum bazen işim oluyor bazen üşengeçlik. Bende yarın eliptik ile size katılayım 30 dk başlangıç olsun devamında artırırım 🥰hem birbirimizi motive ederiz.

Bende de eliptik bisiklet var. Devamlı binemiyorum bazen işim oluyor bazen üşengeçlik. Bende yarın eliptik ile size katılayım 30 dk başlangıç olsun devamında artırırım 🥰hem birbirimizi motive ederiz.
Harikasinizz. Evet işlerimiz olsa da itiraf edelim ki çoğunlukla usengeclik🙈 yarim saatcik nelere vermiyoruz değil mii
Motivasyon dolu 1 ay bizde çok sey degistirecek eminim. Yarın görüşmek üzere🌼

Heyoo 2. gün görevi tamamlandı. 45 dk yüründü ✅ bugün görevi erken tamamladigim için akşama belki kısa yürürüm biraz daha, yürürsem eklerim onu da.🌼

Eklentiler

• IMG20230720154544.jpg
    IMG20230720154544.jpg
    95,3 KB · Görüntüleme: 51
X