Kötü Çıkan Saç Düzleştiricisi

Merhaba. Kaç gündür engelli olduğum için buraya yazamadım. İade talebim kabul edilmedi, ürün bana geri gönderildi. N11de satıcıya " Ürününüz elime ulaştığında denedim ve hiç memnun kalmadım, saçımı düzleştirmedi. Üstelik üzerinde kendiliğinden çizikler oluştu. İade talebimi kabul etmeniz gerekirdi. Neden böyle yaptınız acaba? " diye mesaj attım. O da "Kişisel bakım ürünlerini iade alınmamaktadır bu durum için yetkili servise göndermenizi rica ederiz" diye yanıtlamış. Boşa giden paraya üzülüyorum.
0850 333 0011 Bu no'dan n11 ile iletişim kurun. Gerekirse tüketici haklarına gideceğinizi söyleyin.

Merhaba. Kaç gündür engelli olduğum için buraya yazamadım. İade talebim kabul edilmedi, ürün bana geri gönderildi. N11de satıcıya " Ürününüz elime ulaştığında denedim ve hiç memnun kalmadım, saçımı düzleştirmedi. Üstelik üzerinde kendiliğinden çizikler oluştu. İade talebimi kabul etmeniz gerekirdi. Neden böyle yaptınız acaba? " diye mesaj attım. O da "Kişisel bakım ürünlerini iade alınmamaktadır bu durum için yetkili servise göndermenizi rica ederiz" diye yanıtlamış. Boşa giden paraya üzülüyorum.
Kişisel bakım ürünü olduğu için satıcı kabul etmeyebilir demiştim size. Yine de N11 ile iletişime geçin, ne diyecekler bakın. Müşterinin yanında oluyor N11.

Bu tür ürünleri trendyoldan almanızı öneririm.asla hepsiburada n11 gibi sitelere güvenmem.zamanında iade edemediğim çook fazla şey oldu sırf satıcı geri almak istemediği için.ama Trendyol öyle değil Allah var iade konusunda satıcısı kim olursa olsun farketmez iade alınıyor.hepsiburadadan aldığım elektrikli süpürgeyi iade edememiştim.satcı kabul etmedi.tüketici hakem heyetine başvurdum olumlu sonuçlandı yine geri alınmadı.elimde patladı.bu arada aldığınız braun düzleştiriciyi ben yıllardır kullanırım.çok çok iyi düzleştirir çok sağlamdır ben çok memnunum.zamanında teknosadan çok uygun bi fiyata almıştım yıllar geçti pek hatırlamıyorum gerçi de.acaba alet mi bozuk yoksa orjinal değil mi acaba.gerçi çakması var mı bilmiyorum da

Merhabalar. Çok uzun süredir internette iyi bir saç düzleştiricisi arıyordum. Çoğu kişi braun satin hair'i tavsiye etmişti başka mecralarda. Burada ise genellikle remington tavsiye edilmişti fakat ben braundan yana kıldım kararımı çok fazla kişi övdüğü için. Fakat çok pişmanım şimdi. Braun satin hair 5 saç düzleştiricisi aldım n11den. Kargo bugün geldi. Açtım denedim. Durum berbat. Çok hafif dalgalı saçlarımın üstünden 4-5 kez de geçsem düzleştirmiyor kesinlikle. Sizce ürün sahte olabilir mi? Veya ürün sahte değilse memnun kalmadığım bu durumda ne yapabilirim, hakkımı aramanın bir yolu var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
12 senedir philips kullaniyorum asiri dalgali sacim 2 kerede dümdüz yapiyor. Ole hergün kullanmadim icin bu kadar dayandı

Rica ederim. Hallolur umarım. Ama acele edin, süreyi bahane edebilirler.

İade talebim kabul edildi, bugün bildiri geldi kabul edildiğine dair. Geçen hafta sizin verdiğiniz numaradan n11i aradım, onlar da alışveriş yaptığım mağazayı arayıp bana geri dönüş yaptılar, tekrar talep oluşturdum ve iadem kabul edildi. Yardımlarınız için size çok teşekkür ediyorum, sizin sayenizde oldu bu.

Braun markayı 13 sene önce aldım hemde 70 tl idi hala taş gibi. Sorunsuz şekillde kullanıyorum , siz kaç derecelik ayarda kullanıyorsunuz ürünü. Benim saçlarım ince telli ve aşırı gür değil.

İade talebim kabul edildi, bugün bildiri geldi kabul edildiğine dair. Geçen hafta sizin verdiğiniz numaradan n11i aradım, onlar da alışveriş yaptığım mağazayı arayıp bana geri dönüş yaptılar, tekrar talep oluşturdum ve iadem kabul edildi. Yardımlarınız için size çok teşekkür ediyorum, sizin sayenizde oldu bu.
Rica ederim. Ben de merak ediyordum ne yaptığınızı, hallolmasına sevindim. İnternet alışverişlerinden çekinmeyin artık, gördüğünüz gibi biraz üstüne gidince iade edememe durumu yok. Bilindik sitelerden alışveriş yaptığınız sürece asla mağdur olmazsınız. 😍

X