Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat Kova - Başak Uyumu

ben kova burcuyum eşim başak ama çok ii anlaşıyoruz birazda kişilik meselesi o yuzden takılmadım bunlara thepessimist in dediği gibi seviyosan seviliyosan takılma bunlara:)))

esim basaka ben boga yukselenli basak burcuyum, birbirimizi cok seviyoruz fakat sorunlar her ailede oluyor. ben titizligimle ve detay ayrinti takintiligimla temizlikle onu bunaltiyorum biliyorum o da sinirlenince tek bi laf soyler en son kavgada soylenicek lafi basta soyler kalbimi kirar ama nadir yapar o laftan sonrad a susar ben bagirir cagiririm susar sustukca ben dahada sinirlenirim. bird e cok inatci ve sacma sapan bi gururu var ve beni cinnet gecirten bir sessizligi kavga edince konusmayip susuyor herseyi kirip dokesim geliyor evdeki. ama cok sevencendir tatlidir abuk subuk seylere parlaasada.. yaptigim en kotu yemegi bile cok gzl deyip yemistir sikayet etmez , niey evde sunu bunu yapmadain demez cok anlayislidir. ozel gulerde hediyeleri dag gibi onunuze yigar mektuplar yazar,surekli simartir yeri gelir evde bana yardim eder. ama tek sinir oldugum inatci, sinirlenince konusmak yerine sus pus olan, ani parlamalarda bulunan tipler kovalar bu huylari bence cook kotu. seebepsiz yere gururda yapabilirler! dikkat

slm arkadaşlar ben kovayım eşimde başak
eşim çok anlayışlı sabırlı sempatik
daha ne olsun şükürler olsun biz cok mutluyuz
her evlilikte tartışmalar olur
asıl tartışma olmayan ilişkilerde sorun vardır
önemli olan sevgimiz ...

ben başağım sevgilim kova hiç kavga ettiğimizi hatırlamıyorumm ama gıcık ettiği zamanlarr çokkk, sinir oluyorumm bazen ona, sakin bi yapım olduğundan zıtda çıkamıyorumm çünkü kovalar çok alıngaan, Aaa deseem kırılıyoo alsanaalsanasmile

arkadasım haklısın çok alınganlar kovayı kırdıysan ne yapmak gerek fikri olan varmı benım sevgilimde kova onu çok kırdım ayrıldık bidaha dönmem diyor aşırı derecede bi inadı var onu bu inattan vazgeçirmek için ne yapmam gerek anlamıyorum herangi bi çözüm yolu bulamadımmm fikirlerinize ihtiyaç var

başak ve kova mantıklıdır zekidir. birliktelikleri bunun sayesinde devam eder. :1closedeyes:

bende kendim kova burcuyum erkek arkadaşım başak ama süper anlaşıyoruzzz.:))))

ben kovayım eşim başak 3 senedir birlikteyiz yaklaşık 1 yıldır evliyiz. biz gayet iyi anlaşıyoruz .. arada sıra da ufak çatışmalar oluyor ama onlarda tuzu biberi diyelim. bence bu 2 burç hiç anlaşamazlar demek çok doğru değil.

ben kova eşim başak burcunda. Biz anlaşamıyoruz. Ama kişilik burda çok önemli faktör çünkü eşim evlenmeden önce farklıydı şimdi daha farklı. Evlendikten sonra aileci oldu ve ben ne yaparsam yapayım asla benimle değil burclar önemli değil kişilik burda ön plana çıkıyor.

ben kova burcuyum eşimde başak burcu ama 1.5 yıldır evliyim
bir sorun yaşamıyoruz eşim tam kafa dengim gezeriz eğleniriz
sorun yok

erkek arkadaşım başaktı, ben kovayım , çokda inanmam aslında burçlara ama anlaşamadık bize
oysa o kadar çok benzer yanımız vardı ki

Ben başak burcuyum nişanlım kova.5 senedir tanışıyoruz.Şu zamana kadar hiç büyük bir kavgamız olmamıştır.Tabiki anlaşamadığımız noktalar oluyor buda normal bence.Ama kovanın alıngan olduğunu bende söyleyebilirim.Bunun için biraz dikkat etmek gerekiyor:KK34:

ya ben de bi başak olarak kowa burclu bırınden hoslanıyorum.işin kötü tarafı eskı sewgılımde kowaydı we 4 yıl suren bı ılskıydı kowaları cok ıyı tanıyorum bu yuzden sımdı korkuyorum:)yardım edın hepsı aynı mı oluyor bu kovaların???
yada neden hep kovalardan hoslanıyorum:S:KK3:

kova kadınları başaklardan arkalarına bakmadan kaçsınlar tecrübeyle sabit :KK5:

ben başak burcuyum ve daha yeni nişan attım.asla hayatıma birini sokmam diyordum ama çalıştığım yerde benimle ilgilenen bir kova burcu arkadaşım var..şimdi gözüm korktu başak kadını ve kova erkeği hiç mi anlaşamaz arkadaşlar???çok iyi arkadaşız şuan bir problem yok fakat ilerleyen zamanlarda durum ciddileşirse felan...anlaşanlar da var ama geneliniz anlaşamaz demiş:KK43:((

Kova ve başak bence de anlaşamazlar;kova içi dışı bir ;unutkan; başak;başak sinsi ve kincidir.
Boşanan bir kişi biliyorum kova ve başak;Sebebi burçtan diyemeyiz ama kişilikleri böyleydi..Kişilik çatışmaları sebepleri oldu.

Son düzenleme:
ben kovayım eşim başak 6 yıldır beraberiz aynı şeyden bahsederken farklı şeyler söylediğimiz oluyor :) ama zıtlıklar bizi çekici kılan :KK70::KK70::KK70::KK70: kişilik yapısı bi nevi Allah Bozmasın anlaşıyoruz çok şükür (maşaallah) :nazar:

erkek arkadaşım başaktı, ben kovayım , çokda inanmam aslında burçlara ama anlaşamadık bize
oysa o kadar çok benzer yanımız vardı ki

Aynenn bızde ruh ıkızı gıbıydık.. ortak yon çoktu.. bende kovayımm . ama bır daha bı basak erkeğimi ? aslaaaaaaaaaaaa. cunkuu onlardan bı cacıkk olmazz.

X