Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat Kova Erkeğini Etkilemenin Yolları

Ben terazi kızıyım nişanlım kova...Ama kova tamamen elimde kızlarr..O aşırı duygusal ben değilimm..ıkimizde özgürlüğümüze düşkünüz..Aşırı kıskançç..Acaip savurgan..Bana hava atıcam die altına BMW çekmiştir..Ama ödeyene kadar kıçıı tutuştu yani :KK70::KK70::KK70: Bütün arkadaşlarıma karışır erkek kız fark etmez..Kısasa kısas tabii..Sonuç ne onun arkadaşı war nede benim..Face e bile deli oluo bu kadar beyinleri basıoo :KK70::KK70::KK70: Yapacağınız şey basitt kendinizi saf aşık yapmayın hissettirmeyin o olmdan hayat war moduu (Üzeni yolla isterse dönsün sonraa..SALLAA...)zemuszemushihoyyyt

:umursamaz: burçlara inanmam ama bukadarmı benzerrr özelliklerine.çok tatlı çok çekici bir okadarda zorrrr inatcııııı.
Allah sabır versinnn eşleri kova olan bayanlara diyorum başka birşeyde demiyorummmmm
boshayallersmile istediklerimizi ancak rüyalarımızda görürüz şahsen ben öyleyim dügünüme 3 ay kala kabullendim bile...

Kova erkeği gerçekten zordur...Size biraz çektirir...Mesaj atmasını beklersiniz, aramasını beklersiniz..
Canı ne zaman isterse o zaman arar...
Arkadaşların dediği doğru çok fazla üstüne düşmeyeceksiniz...Sevginizi çok fazla belli etmeyin derim..

ben bi terazi kızıyım..hoşlandığım kişi bir kova erkeği...delirticek beni,ne istediğini anlamadım gitti.bi yakın bi uzak,bi sıcak bi soğuk..aaaa şimdiden geldiler bana,nası bişeydir bu be..ama artık adım atsın istiyorum nası yaptırcam bunu onu da bilmiyorumbilmiyorumkismile

ben bi terazi kızıyım..hoşlandığım kişi bir kova erkeği...delirticek beni,ne istediğini anlamadım gitti.bi yakın bi uzak,bi sıcak bi soğuk..aaaa şimdiden geldiler bana,nası bişeydir bu be..ama artık adım atsın istiyorum nası yaptırcam bunu onu da bilmiyorumbilmiyorumkismile

budur işte yaaa aynen bi çoookk sıcak oluyolar bi çookk soğukk bi içime sokasım geliyo bi patlatasım geliyo....aşırı aşırııııı kıskançç anlatamam ben soğuk olunca o iki kat soğuyo dediğim dedik çaldığım düdük diyolarr düşünmeden konuşuyolarr çokk asabiler yaaa hafiften içten içten kendilerini beğenmişlikleri varr....ve kesinlikle sensiz hayat olmazzz demiyceksinizz öldüm bittim demiyceksiniz beni seviyosan sev sevmiyosan eyvallah diyceksiniz peşinden koştumu göğüsleri kabarıyoo bunların ya koşturucaksın yada yol vericeksinn sevsen bilee...evett kesinlikle alıngan her bi lafından bişey çıkarırlar doğru veya yanlış olsun şakanın altında bile bişey ararlarr kafasına eseni yapar arasa keşke şimdi dersiniz aramaz mesaj atsa dersiniz atmazz napıyodun niye aramadın dersin uyuyodum der yada senin atmanı bekledim der yada işim vardı der ne işin vardı deyince vardı işte anlamazsın der ukaladır ukalaa....öfff beee daha sayayım mı

benimde erkek arkadasım kova bende burclara inanmazdım ama simdi gercekten kova ve ikizlerin uyumuna inanıyorum ve yukarıda bahsedilen özellikler aynen onu tarif ediyo

yaa benim sevdiğimde kovaaa bende yengeçimmm ama burda anlatılanlrarın hepsi doğru kızlarrr benimkide çektirdi hala da çektiriyo bana illlllallllahhhh etmişim elindennn yaptıklarının hangi birini anlatıyımm..kendini beğenmişliğini mi ukalalığınımı umursamazlığını mı dünyayı ateşe verseler yerinden kalkıp da bakmaz ne oluyor diye. azcık yakınlık gösteriyim hemen burnu kalkar havalara girer..herşeyi kendisi bilirr hiç hata yapmaz sen hep hatalısındır yemek yesen de uyusan da bunlar da hatadır onun içinn..off yaaa krize girdim yinee :KK43:((:-)çok üzgünüm:

Ben boğayım esim kova...burda yazıllanların hemen hemen hepsine katılıyorum.Cok yorucu bi ilişki...

peki etkilemek için yada hoşlandıgını anlmak için ne yapabiliriz.
hoşlandıgım biri var kova burcu .cok havalı , mesafeli gorunuyor bigun sıcak , samımı , bi gun cok soguk yuzume bile bakmıyor.ne yapmaya çalıştıgını anlayamıyorum??

benim hayatımda ilk tanıdığım kova sevgilim oldu.uzaydan gelmiş gibiler.size sorumlulukları yüklüyorlar kendi istedikleri şekle girmenizi istiyorlar.yapıncada arayıp sormuyorlar.eğer sevmeseydim tüm kovaları uzaya sürerdim.bi aslan kadını olarak

bu kadar da olmaz dedim okuyunca,ilk ciddi ilişkim kova erkeğiyle oldu ve hep benim istediğim gibi olacaksın diyor ,ben de bir aslan olarak 3 yıldır nasıl katlandıgımı çözemedim dogrusu bi ilginçlik var bu durumda :1no2:

bu arada aşırı kıskanctır kendisi baskasının yanında neyini kıskanayım ayagına yatar ama yalnız kalınca burnundan fitil fitil getirir,sen ne yaparsan 2 mislini yapar,ama sevdigi zaman bence gercekten sever ve sahiplenir sanki bu yüzden vazgecemiyorum ben ondan=)

Son düzenleme:
evet kendilerini çok beğenmiş özgürlüklerine düşkün sevdiğini tam belli etmez otorite kurmaya çalışan biyapıları var benim erkek arkadaşımda kova ama çok sempatik espirili akıllı kurnaz vazgeçilemez bi yapıları var
sevdiğinden tam emin olduktan sonra zor olan kısım geçmiş demektir bence gerisi kendisinden geliyor herşey yoluna giriyor çünkü kendileride sevdiklerine emin olduktan sonra sevgilisi için yapamayacakları bişey kalmıyo sositososito

bütün yazıları okudum hep benı anlatıyorsunuz.
bı yandan dıyorum kı tamam bu sefer oldu bişeyler olucak dıyorum
bı anda kendını beğenmıs kaf dağını ben yarattım dıyen bır kova erkeğı cıkıyor karşıma napıcağımı şaşırdım
taktık verebılecek bırısı varmı ama :KK1:

benim sevgilim de kova ben bir akrep çok sverm keratayı yaaa gıcıktırlar falan ama sevmliler :KK70::KK70::KK70:

Merhaba erkek arkadaşım ile ilgili yanlış anlamazsanız bir şey sorucam o şuanda yurtdışında yaşıyor ve yıllardır birbirimizi çok seviyor ancak birleşemiyorduk 2 ay evvel bir şekilde birleştik ben onun yanına gittim falan herşey çok güzel giderken ben bir anda bu ilişki bitmeli diyip dondum Trye. Alandayken ağlaya ağlaya ayrıldık ben uçaktayken bir sürü msjlar atmış aramış falan ancak ben indikten sonra bir daha hiç konuşmadık. Ben mjlarına cvp vermedim sonra 3 gun hiç konuşmadık ben maillerine girdim ozeli ile ilgili şeyler okudum ona gonderdim mailleri okuduğumu anlasın diye sonra bana cok kızdı ve bir daha beni istemedigini falan soyleyip ilişkiyi bitirdi. 10 gündür konusmuyoruz bende bir daha hic aramadım oda aramadı ve şuan trdeymiş bildigimi bilmior. Ancak benide aramadı çok sevdiginide biliyorum. Ne yapmalıyım? Lütfen yardım edinnnnnnnnnn banaa çok mutsuzummm

4 sayfayı tek tek okudum ve şuan gulme krizlerindeyim.Tüm kova erkekleri mi aynı olur dedim içimden.Ben terazi kızıyım kova burcu bırısınden hoşlanmıştım.Aslında başta hoşlanmıyodum.Zor hoşlanan bırı olmama ragmen hoşlandırttı kendinden diyelim.Ama başta ki ilgileri görmeniz lazım.Opucuk ıstemeler..Ellerim ellerine değdi heyecan yaptım demeler..Mesajlar..İltifatlar..
Ben artık içimden bi iki günde çıkarız dedim.Sonra bi baktım ilgi-alaka-iltifat hepsi biranda yok ! Uçtu!
Resmen dengesizler resmen.Merak ettim dayanamadım sordum ıstemeden bırşey mı soyleım yanlış falan diye hayır dedi.Fazla ilgiden midir nedir anlayamıyorum.Ama resmen anlattıgınız gibiler.Birsürü arkadaşı vardır , inatçidir falan..
Siz siz olun kovalara aşık olmayın.
Yengeç tavsiyemdir.Eski sevgilimden bilirim.Ama çok sevdigi için siz de çok seversiniz.Birgün bittiginde kafayı yersınız yoklugundan.

benim de sevgilim kova.çok çok zor.sürekli eleştirme huyu var, çok eleştirir, vermekten çok almak ister, kendini abartılı derecede beğenir bu yüzden kendi kusurlarını göremez, kendini mükemmel sanır, hiç bir şekilde hiçbişeye tolerans göstermez, hata yaptığını kabul etmez, otorite kurmaya çalışır benim üstümde, sürekli tartışıyoruz zaten en sonunda kopcak yani.ben de yengeçç burcuyum zodyağa göre de anlaşamıyoruz zaten:nazar:

bende yengeçim eşim kova yükseleni yengeç ama gerçekten kovalara bir ilgili bir ilgisiz davrancaksın gerçi benim eşim çok duygusal ve her fırsatta bana olan aşkını anlatır mesajlar atar sürprizlerle dolu birisi ona şakadan sevmyorum seni dediğim zaman deli olur nasıl diyorum diye ve hep korkuyor ona olan sevgim azalır diye ama ben onu çokkk seviyorum birazda yetiştiği ortamdanda kaynaklanıyor bence çok ince fikirlidir

tecrübe ile konuşuyorum kızlar kesinlikle umursamayın onu ilgilenin ama çok değil kesinlikle ara sıra kendinizi hatırlatın ama yok olun ve soğuk olun kafası karışşın anlayamasın bu arada aşık olmuş olur zaten ama asla ama asla kolay olmayın :KK45: yoksa kaybedersiniz bırakın koşsun peşinizden :KK34:

balık burcu kızıyım. yeni hoşlanmaya başladığım bir kova burcu erkeği var. çok fazla tanımadığım için şu ana kadar tek bildiğim gerçekten de ben ilgilenmediğimde ilgileniyor ben ilgilendiğimde ilgilenmiyor olması. ne yapmalıyım etkilemek için onu. yardım lütfen...

X