Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat Kova Eşi Veya Sevgilisi Olanlar

4ben basak burcu yum yukselenim ikizler esim kova burcu yukseleni boga her konuda cok iyi anlasiyoruz maddiyatin disinda asiri sorumsuz bende tam zitti sorumluluk sahibiyim dogruyu anlatsam da kafasi almiyo anlamak istemiyir beni kavgalarimiz cok kotu oluyor ben cok sinirkiyim agzima geleni soylerim beni anlamadikca cilgina donerim. Ah su sorumsuzlugu olmasa gul gibi gecinicez ama var iste. Onun disinda hitbeti ikna kabiliyeti cok yuksek lider ruhlu hipnoz eder sizi adeta neseli merhametli eglenceli gezmeyi seven para harcamayi seven ama para biriktiremeyen biriailesine duskun

Evet 2 kez görüşmüştük zaten. Sonra bir kez daha görüşecektik ama ben yetişemedim. Bir daha arayıp sormadı. Ben 1-2 kez görüşelim imalarında bulundum ama oralı olmadı. Ben de üstelemedim. Erkeklerin üstüne gitmemek lazım bence. O nedenle sormadım neden böyle oldu vs, daha çok soğuturum kendimden, döneceği varsa da dönmez diye. Şimdi arasam eminim arkadaşça yaklaşacak ama gurur yapıyorum. Zaten 2 ay geçti üzerinden. Bu arada ben ona aşkımı itiraf etmiştim.
Evet 2 kez görüşmüştük zaten. Sonra bir kez daha görüşecektik ama ben yetişemedim. Bir daha arayıp sormadı. Ben 1-2 kez görüşelim imalarında bulundum ama oralı olmadı. Ben de üstelemedim. Erkeklerin üstüne gitmemek lazım bence. O nedenle sormadım neden böyle oldu vs, daha çok soğuturum kendimden, döneceği varsa da dönmez diye. Şimdi arasam eminim arkadaşça yaklaşacak ama gurur yapıyorum. Zaten 2 ay geçti üzerinden. Bu arada ben ona aşkımı itiraf etmiştim.
Kovalar zoru sever pesinden kosarsan yuzune bile bakmazlar ama hic orali olmazsan pesinden kosturursan asigin olurlar ama sen gec kalmissin
Kova pesinden kosan kizlara yuz verme z kopek gibi pesinden kosturacaksin o zaman asik bile olurlar sen gec kalmissin biraz

Allah bozmasin canim
Merhaba arkadaslar ben ve eşim kova burcundaniz
Evliligimiz cok iyi cok sukur 1 sene swvgililik donemi ve 6 aylik evlilik donemindeyiz
Allaha sukur sorun yok
Kadin ve erkek kovanin iliskisi cok guzel gider ben bunu kucuklukten beri istiyodum ve oldu cok sukur ikimizde ozellillerimizi tasiyoruz.ikimizin huyu ayni
Cogu zaman ayni seyi dusunup ayni seye el uzatiyoruz ayni kelimeleri söylüyoruz ayni yemekleri seviyoruz ve ya sevmiyoruz
Huylarimiz ayni sanki benim ikizim gibi
Inatciyiz bazen dedigimiz dediktir mutlaka alttan alan biri olmaliki buda ozelligimizde var ya o yada ben alttan alırız
Sormak ostediginiz varsa bi cok ozelligini bilirim

X