Koyu kahverengi leke enfeksiyon mu gebelik mi regl belirtisi mi?

Koyu kaheverengi yerleşme olabilir zaten yerleşme bildiğim kadarıyla batta 3 4 gün önce felan oluyor. Eger çok ağrı eşlik etmiyorsa lekelenme ye yerleşme olabilir
Hiçvir şey anlamadım ya az öncede pembe lekeler geldi peçeteye . Sanırım regl olcam🤦 moralim çok bozuldu

Dün benimde kahve rengi leke ile başladı sonra pembeye donlu sabah regl oldum
:KK43:( aynı şekilre olcak benimde. Geçen ay söz vermiştim hiçbir belirti ile uğraşmicwm hayalkırıklığı oluyor fiye . Yine saçma sapan regl belirtisi olan her şeye gebelik olabilir mi diyorum. Belli işte regl olcam ne diye hala 🤦 aşırı can sıkıcı durumlar ya keyfim kaçtı

Dün benimde kahve rengi leke ile başladı sonra pembeye donlu sabah regl oldum
Resmen iki aydır belki gebeyimdir diye genelikte yapışmaması gereken şeylerden uzak duruyorum . Bçyle nasıl olcak anlamıyorum . Saç boystmayayım belki hamileyim ,ağır kaldırmayayım belki hamileyim , hamama gitmeyeyim belki hamileyim. Böyle yaşam mı sürülür. Acaba bi şey eksik mi oluyor sağlıklı besinler tüketeyim diye çaba içindeyim . İkimizde sigwra içmiyoruz. Oldukça sağlıklı besleniyoruz spor yapıyoruz . Yani gerçekten anlayamıyorum bazen . Günah oldak ama her yerde sigara sperm kalitesine çpk zararlo diyor ama maşallah sigara alkol bwğımlılarının pat pat çocuklwro oluyor

Resmen iki aydır belki gebeyimdir diye genelikte yapışmaması gereken şeylerden uzak duruyorum . Bçyle nasıl olcak anlamıyorum . Saç boystmayayım belki hamileyim ,ağır kaldırmayayım belki hamileyim , hamama gitmeyeyim belki hamileyim. Böyle yaşam mı sürülür. Acaba bi şey eksik mi oluyor sağlıklı besinler tüketeyim diye çaba içindeyim . İkimizde sigwra içmiyoruz. Oldukça sağlıklı besleniyoruz spor yapıyoruz . Yani gerçekten anlayamıyorum bazen . Günah oldak ama her yerde sigara sperm kalitesine çpk zararlo diyor ama maşallah sigara alkol bwğımlılarının pat pat çocuklwro oluyor
Regl günün geldimi peki nezamandi

İnanki aynen bende böyleyim 2 haftadır ev temizlemedim ağır iş olmasın tutunsunda öyle yaparım yeterki diye. Ama bugün gene işler bana kaldı yaptım. Söve söve. 😅 Ama işte hep eczaneleri zengin ettim bu süreçte hem kendimi çok dinledim hem kendimi kandırdım inandirdim hala adetliyken bile acaba üstüne mi görüyorum diye araştırıyorum kafayı yedim artık. Ve bu saatten sonra salıcam gerçekten ne oluyorsa olsun artik

Normalde yumurtlama zamanımı sayarsam 14ünde 14. Günüm oluyor yani regl im. Ama şuan olmak üzereyim belli yani ümidimi kestim
Benim normalde reglim düzensiz oluyor ben yumurtlama akintisini yakaladım bu arada ve takvime göre benim regl günüm carsambaydi ama benim hesaplarima gorede bugundu üstüne 14 gün saydım ve tam zamanında oldum. Hala o takvime inanıp acaba yerleşme mi dedim halbuki adet günüm geldi. Yani şaşırdım kaldım artik ya valla

Normalde yumurtlama zamanımı sayarsam 14ünde 14. Günüm oluyor yani regl im. Ama şuan olmak üzereyim belli yani ümidimi kestim
Biz 3 kız kardeşiz annem üçümüzede 3 ay adet gormus 4 aylıkken öğrenmiş bizi sürekli arayıp soruyorum acabammi diye ama kan verince negatif çıkıyor. Ilgınc ya belki diyorum anneme cekmisimdir ama yok adet bu

İnanki aynen bende böyleyim 2 haftadır ev temizlemedim ağır iş olmasın tutunsunda öyle yaparım yeterki diye. Ama bugün gene işler bana kaldı yaptım. Söve söve. 😅 Ama işte hep eczaneleri zengin ettim bu süreçte hem kendimi çok dinledim hem kendimi kandırdım inandirdim hala adetliyken bile acaba üstüne mi görüyorum diye araştırıyorum kafayı yedim artık. Ve bu saatten sonra salıcam gerçekten ne oluyorsa olsun artik
Öyle diyoruz ama regl e yakın yine kafayı yiyoruz salamıyoruz. Nasıl olcak böyle bilmiyoeum ya

Biz 3 kız kardeşiz annem üçümüzede 3 ay adet gormus 4 aylıkken öğrenmiş bizi sürekli arayıp soruyorum acabammi diye ama kan verince negatif çıkıyor. Ilgınc ya belki diyorum anneme cekmisimdir ama yok adet bu
Benim annemin üç sene çocuğu olmamış ama ablamın ilk ayda oldu. Yaşınız kaç sizin

Bende 31 :KK43: 3. Ay da başarısız.. doktora gittiniz mi ben gebelik düşünmeden önce girtim yumurtalıklara bakıp hormon için kan aldı her şey yolunda dedi. Acaba eşimde gitsin mi hemen bu ay benre tekrar mı doktora gideyim napcağımı şaşırdım artık
Ben 6 aylık evliyim gittiğimde enfeksiyon vardı ilaç kullandım fitil kullandım geçti yani bişey ama neden olmadığını bende eşimde buluyorum açıkçası ama diyemiyorum da bu sefer konuşmayı düşündüm bende bı baktirsin bakalım benimkide yani var biseylik olmuyor işte. 🥴

Ben 6 aylık evliyim gittiğimde enfeksiyon vardı ilaç kullandım fitil kullandım geçti yani bişey ama neden olmadığını bende eşimde buluyorum açıkçası ama diyemiyorum da bu sefer konuşmayı düşündüm bende bı baktirsin bakalım benimkide yani var biseylik olmuyor işte. 🥴
Hiçbir sebep yokken olmayanda o kadar fazla ki ben o yüzden bi şey vardır diyemiyorum. Yoksa da olmjyor çünkü🤣 ne oluo anlamadım. Ama bence konuşabilirsiniz eşinizle. Sonuçta ilaçlık bi durum ise geç olmadan tedavisini olur

X