Koyu kahverengi leke enfeksiyon mu gebelik mi regl belirtisi mi?

Ben 6 aylık evliyim gittiğimde enfeksiyon vardı ilaç kullandım fitil kullandım geçti yani bişey ama neden olmadığını bende eşimde buluyorum açıkçası ama diyemiyorum da bu sefer konuşmayı düşündüm bende bı baktirsin bakalım benimkide yani var biseylik olmuyor işte. 🥴
Bizde 7 aydır evliyiz ama 3 aydır bebek düşünüyoeuz. İlk iki ay vajinismus işe uğraştım zatwn . Ben evliliğimden hi şey anlamıyorum resmen bi dert bitiyor hi dert başlıyor.🤣 milletin maşallah . Az evvel sinirlenip instahram vs ne varsa kapattım 😀 nazar mı değiyor öilletin gözü mü var vs diyoruö artık

Ben 6 aylık evliyim gittiğimde enfeksiyon vardı ilaç kullandım fitil kullandım geçti yani bişey ama neden olmadığını bende eşimde buluyorum açıkçası ama diyemiyorum da bu sefer konuşmayı düşündüm bende bı baktirsin bakalım benimkide yani var biseylik olmuyor işte. 🥴
Eşimle birbirimizi çok severek evlendik herkes bize çok özenir sevgimizi çok överler vs . İşimiz gücümüz iyi maddi durumumuz iyi. Eğleniriz keyifli bakitler geçiririz. İşte bi yerden bi şey eksik oşıyormuş. Bizimde bi cinsellik bi çocuk bi türlü yolunda gitmedi

Bizde 7 aydır evliyiz ama 3 aydır bebek düşünüyoeuz. İlk iki ay vajinismus işe uğraştım zatwn . Ben evliliğimden hi şey anlamıyorum resmen bi dert bitiyor hi dert başlıyor.🤣 milletin maşallah . Az evvel sinirlenip instahram vs ne varsa kapattım 😀 nazar mı değiyor öilletin gözü mü var vs diyoruö artık
Al benden de okadar bu evlilik nasıl yürüyor anlamıyorum bende devlet memuruyum eşimle başka şehirlerde yaşıyoruz ayda bir hafta görüşüyoruz oda zaten hep doğurgan donemime denk geliyor. Bı alışamadık birbirimize 🥴

Eşimle birbirimizi çok severek evlendik herkes bize çok özenir sevgimizi çok överler vs . İşimiz gücümüz iyi maddi durumumuz iyi. Eğleniriz keyifli bakitler geçiririz. İşte bi yerden bi şey eksik oşıyormuş. Bizimde bi cinsellik bi çocuk bi türlü yolunda gitmedi
Tayin istedim çıkmadı onaylanmadi eşimde işini bırakamıyor kaldık böyle

Cinsellik konusunda bende sıkıntı var ben aksiyim 😂😂 diğer konularda daha bişey yaşayamadım eşimle 😂 zaten kendisine de diyorum her geldiğinde damızlık gibi kullan git 😂

Cinsellik konusunda bende sıkıntı var ben aksiyim 😂😂 diğer konularda daha bişey yaşayamadım eşimle 😂 zaten kendisine de diyorum her geldiğinde damızlık gibi kullan git 😂
Geçen ay regl olduğumda da canım sıkıldı bu ay da aynı şey. Her ay aynı bunalımı mı yaşicam yahu hayat ne kadar zor ya da bana mı zor🤦🤦

Yaa sizinde baya zormuş ya :KK43: inşallah hemen tayin işi olur da . Bende memurum bizde ben tayin alıp eşimin yanına geldim
Bana çıkmadı ya şuan araya vekil koyduk tekrardan istedim ama olmayacak gibi geliyor. Benim ayagima benim müdürüm taş koydu dilekceme ek olarak karşılığında memur verilmesi şartıyla dedi o yüzden olmadı ama bu sefer bunu yapamadı çünkü eğer bosanirsam bunun sorumlusu sensin günahı senin boynuna olsun dedim. Yazık insanların hayatlarına engel koyuyorlar memursun diye sanki mahkumsun

X