Saç Rengi ve Saç Boyama Koyuya boyanan saçlarım

Maşallah platın saçların boyle kalıyormu ya benım kalmadı ılk boyadığımda oleydi ama sonra sarı oldu kuafor dedıkı sacın koyu renk turunculaşarak açılıyor yanı platın olmaz dedı
Canim benim saçlarım 23 aydır bu sekilde ve uclar da boyanmiyor her ay dip boyası yaptırıyordum 2 aydir dipleri kumrala cevirdim uclar hala platin kuafor saçmalıyor oyle seyolurmu ?? Onun kullandigi boyanin kalıcılığı azdır ve açmayı yeterince yapmiyordur benim sacimda turuncu açılıyor dipler mesela yıkıyor ya actiktan sonra, havludan bir kaldiriyor kafam yumurta sarısı abartmiyorum,taksi rengi gibi bir renk. Hatta espiri yapiyor hadi boyle gez kurutalim diyor. Uzerine boyayi sürüyor küllü grimsi bir platin yeşilimsi.. sonra ertesi gun yıkanınca o yesillik grilik yok olup aynen boyle platin oluyor ve 21.gun dibim geldiginde dipten koyu geliyor ya onun altıhafif turunculasiyor ama oyle bas bas bagirmiyor. Sen kuaforunu değiştirderim. 7 senedir platin kullaniyorum boyle sey duymadim. 23 aydir dedigimde ondan önce koyuya boyama maceram olmustu :) düşün koyudan bile açtı.

İstefiğim renkler ise bunlar gıbı

Eklentiler

• 10B3D6C0-22A4-485D-B827-D5C3306AEBF4.jpeg
    10B3D6C0-22A4-485D-B827-D5C3306AEBF4.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 85
  • DB0BBFED-38ED-4B30-8D15-93E731AB9975.jpeg
    DB0BBFED-38ED-4B30-8D15-93E731AB9975.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 73
Gercekten ya ve cilaya gel dıyordu. Ve saçlarım cok yıprandı fonsüzken tülerik kabarık tüy gbı duruyordu ombreli yerler
Ben kesinlikle bunu sorcam kuaforume enteresan bir durum bu bence cok acmiyor acmaya korkuyor yipranir diye ve tabi bilemem ama urunleri kalitesiz cunku yeni sistem urunler kopkoyu sactan platine kadaraciyor nerdeyse krem acıcı mi kullandı toz acıcı mi

Ben kesinlikle bunu sorcam kuaforume enteresan bir durum bu bence cok acmiyor acmaya korkuyor yipranir diye ve tabi bilemem ama urunleri kalitesiz cunku yeni sistem urunler kopkoyu sactan platine kadaraciyor nerdeyse krem acıcı mi kullandı toz acıcı mi
Yoz acıcı heralde ama markası önemlı demıstı
Krem acıcı nasılki

Yoz acıcı heralde ama markası önemlı demıstı
Krem acıcı nasılki
Toz acıcı hem saci yipratir bildigim kadariyla hem de fazla acmaz rengi de mavi olur. simdi yeni sistem açıcılar var krem sac kremi gibi simsiyah saçları bile acıyor ama kuaforler pahali diye her kuafor kullanmiyor profosyoneller kullaniyor ve sonuclar gercekten harika.

Toz acıcı hem saci yipratir bildigim kadariyla hem de fazla acmaz rengi de mavi olur. simdi yeni sistem açıcılar var krem sac kremi gibi simsiyah saçları bile acıyor ama kuaforler pahali diye her kuafor kullanmiyor profosyoneller kullaniyor ve sonuclar gercekten harika.
Sag Ol canım toz sıvı bılmem ama bıdaha actırmıyacagımı bılıyorum😑

X