Saç Rengi ve Saç Boyama Röfleli saçın dip boya derdi 🙄

Beyazgulcan

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2021
159
77
Hanimlar merhaba 5 6 senedir rofleli sac kullaniyorum cok begenerek kullaniyorum cok seviyorum fakat ilk yapildiginda cok guzel duruyor aradan 2 3 ay gecince basliyor dibi gelmeye..Dip boyaya gidiyorsun kuafore kendilerince bir renge boyuyorlar ve sacin iki renk oluyor sonrasinda tekrar dibin cikiyor ve bu seferde 3 renge dönüyor sac etrafindaki sari sac kullananlari goruyorumda ne yaptiriyolar nasi yapiyolar hic dipleri gelmiyor sanki saclari surekli tek renk nasil yapiyorlar anlamiyorum danismadigim kuafor kalmadi hepsinde ayni cevap daha fazla acamayiz dip boya yaptirmistim suan saclarim neredeyse 3 parmak dip boyasi indi ustune kendi sac rengimde geldi kuafore rofle icin sordum daha erken daha yapamayiz dedi simdi yine dip boyasi yaptiricam ama sonuc yine hosuma gitmiycek :KK43: sari sac kullanan hanimlar siz neler yapiyorsunuz evde veya kuaforde tek renk kullanmayi basaran varmi fikirlerimize ihtiyacim var..🌼🌼🌼

10 yıldır röfleli saç kullanıyorum. Beni sarı saç dışında hatırlayan kimse kalmadı diyebilirim. Her ay hatta bir ay dolmadan dip boyaya gidiyorum. 3ay en fazla 4 ay sonrası tekrar paket attırıyorum. Gayet memnunum tek renge dönmeyi hiç düşünmedim.
Acaba siz dip sürenizi çok uzun mu tutuyorsunuz? Ondan 2-3 renk var gibi hissediyor olabilirsiniz

10 yıldır röfleli saç kullanıyorum. Beni sarı saç dışında hatırlayan kimse kalmadı diyebilirim. Her ay hatta bir ay dolmadan dip boyaya gidiyorum. 3ay en fazla 4 ay sonrası tekrar paket attırıyorum. Gayet memnunum tek renge dönmeyi hiç düşünmedim.
Acaba siz dip sürenizi çok uzun mu tutuyorsunuz? Ondan 2-3 renk var gibi hissediyor olabilirsiniz
Ben hemen hemen 2 3 ayda bir dip boya yaptiriyorum ama koyu oluyor saclar uzadikcada sacim 2 renge donuyor suan 6 7 ay oldu rofle yaptirali tekrardan paket attirmak istedim kuaforum daha gerek yok saclarin yanar sadece dip yapalim dedi ve dip yapti sonuc yine ayni dibimden 2 3 parmak kadar koyu renk ondan sonrasida sari renk dipte hic bi zaman sariyi tutturamuyorum kime gitsem kahverengiye yakin bir renk cikartiyor

X