KPSS kursu ?

bende öğretmenlik için giricem ama izmirdeki kurslar hakkında hiçbir fikrim yok. izmirde oturupta kpss kursuna gitmiş olan arkdşlar varsa yardımcı olsunlar lütfen yerimseniben ben internetten araştırdım biraz ihtiyaç akademi ve yediiklim arasında kaldım napsam bilmiyorum CADIARZU

ya neden oss kursları gıbı net degıller adam gıbı kpss ustune kurs yok hepsı acıkogretım kursu gercekten seytan dıyokı kır dızını evde calıs ama bunuda yapamam bılıyorum cunku ha bu hafta ha şu hafta dıyerek gecıyo zaman...

hayır canım henuz yazılmadım ama suan bı o var aklımda dıgerlerı hıc guven vermediler:KK43:(( sen ne yapmayı dusunuyosun?? bu ay sonuna kadar yazılmam lazım sıkıldım bu belırsızlıkten...

benim aklımda 2 kurs var. biri murat diğeri karacan . bular hakkında bilgin varmı canım. şimdi ben bu ikisini araştırıyorum. karacanı gazetede gördüm kpss birincilikleri var. ama acaba doğrumu ?

kpss birincilikleri bütün dersanelerin kullandığı bir olay 120 puan türü olunca 120 tane birinci oluyor hemen hemen bütün dersanelerin birincisi var yani.ona bakma derim.2 tanıdığım var karacana giden biri memnundu diğeri değil.bu dersane olayı göreceli bir mevzu.kolaylıklar dilerim

kpss birincilikleri bütün dersanelerin kullandığı bir olay 120 puan türü olunca 120 tane birinci oluyor hemen hemen bütün dersanelerin birincisi var yani.ona bakma derim.2 tanıdığım var karacana giden biri memnundu diğeri değil.bu dersane olayı göreceli bir mevzu.kolaylıklar dilerim

katılıyorum göreceli olduğuna canım. bazıları aynı dersaneden çok memnunken bazısı da ben boşuna gittiğimi düşünüyorum diyor.öfff öffff işimiz zor yaaaa. daha kurs işine karar veremedim

canım ben sanırım murata gıdıcem gıttım konustum artamıda bana duzgun geldı ogretmen kadrosuna baktım egıtım durumlarına artı oncekı yıllardakı basarılarına baktım gızlılerı saklıları yok bı kursa daha gıtım bana bunları gstermedıler

kızlar hangi dershaneyi seçmelisiniz yardım edemem ama hangisine gitmemelisiniz fikrim var, tecrübeyle sabitledim Ankara'da YÖRÜNGE akademiyi hiç düşünmeyin!
aylardır bir tek muhatap yok karşımda ve iade edilmesi gereken paramı raporuma rağmen iade etmediler. eğitim desen ilgisi yok.
inşallah mecbur kalmam
ama seneye için Ankara'da iyi kurs tavsiyesi olan varsa yazarsa çok çok sevinirim.

X