Bebek İkinci El Kraft Twist Travel Sistem bebek arabası satıyorum!

Hatuniyet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2014
10
1
Merhaba!
Az kullanılmış tertemiz Kraft Travel Sistem bej - siyah bebek arabası satıyorum.
Ben bebeğimle bu arabadan çok memnun kaldık. Hem rahat, hem kullanması kolay. Bebiş büyüdğü için hafif baston aldık, bunu da satıyorum.

Özellikleri:

Tek elle katlanabilir.
Oturma ünitesi portbebeye dönüştürülebilir.
Oturma ünitesi 180° döndürülerek bebek arabası çift yönlü olarak kullanılabilir.
Ön bar çıkarılabilir.
Oturma ünitesinin eğimi değişik pozisyonlara ayarlanabilir.
Ön tekerlekler 360° dönebilir.
İtme sapı ayarlanabilir.
Tentesi ayarlanabilir.

Taşıma Kapasitesi: 15kg.

Hem anakucağı, hem otokoltuğu olan, portbebe çok rahat ve kullanışlı. Araba çok yumuşak gidiyor, bebiş fazla titremiyor içinde, aynı zamanda sallanması yavaş olduğu için bebek rahat uyuyor. Soğuk havalar için harika battaniye tarzı bebeği saran ayak örtüsü var. Hem anakucağı, hem bebek arabası için 2 tane yağmurluk var.
Dediğim gibi, araba tertemiz. Bir tek küçük birşey var: portbebebenin sapında yumuşak tutucu kısmında küçük yırtık var. Onun dışında araba yeni gibi.
İlgilenen bana mesaj atabilir.

$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

Merhaba!
Az kullanılmış tertemiz Kraft Travel Sistem bej - siyah bebek arabası satıyorum.
Ben bebeğimle bu arabadan çok memnun kaldık. Hem rahat, hem kullanması kolay. Bebiş büyüdğü için hafif baston aldık, bunu da satıyorum.

Özellikleri:

Tek elle katlanabilir.
Oturma ünitesi portbebeye dönüştürülebilir.
Oturma ünitesi 180° döndürülerek bebek arabası çift yönlü olarak kullanılabilir.
Ön bar çıkarılabilir.
Oturma ünitesinin eğimi değişik pozisyonlara ayarlanabilir.
Ön tekerlekler 360° dönebilir.
İtme sapı ayarlanabilir.
Tentesi ayarlanabilir.

Taşıma Kapasitesi: 15kg.

Hem anakucağı, hem otokoltuğu olan, portbebe çok rahat ve kullanışlı. Araba çok yumuşak gidiyor, bebiş fazla titremiyor içinde, aynı zamanda sallanması yavaş olduğu için bebek rahat uyuyor. Soğuk havalar için harika battaniye tarzı bebeği saran ayak örtüsü var. Hem anakucağı, hem bebek arabası için 2 tane yağmurluk var.
Dediğim gibi, araba tertemiz. Bir tek küçük birşey var: portbebebenin sapında yumuşak tutucu kısmında küçük yırtık var. Onun dışında araba yeni gibi.
İlgilenen bana mesaj atabilir.

Eki Görüntüle 1167015 Eki Görüntüle 1167016 Eki Görüntüle 1167017 Eki Görüntüle 1167018 Eki Görüntüle 1167019 Eki Görüntüle 1167020 Eki Görüntüle 1167021 Eki Görüntüle 1167022
nerde otur. ve fiyat nekadar?

Günaydın.

Sattınız mı acaba bu ürünü? Sattıysanız hayırlı olsun, satmadıysanız ben talibim.
İstanbul Avrupa yakasındayım.

Yanıtınızı bekleyeceğim, ona göre karar verecem.

teşekkürler

Günaydın.

Sattınız mı acaba bu ürünü? Sattıysanız hayırlı olsun, satmadıysanız ben talibim.
İstanbul Avrupa yakasındayım.

Yanıtınızı bekleyeceğim, ona göre karar verecem.

teşekkürler

Merhabalar
Satmadım daha. İstanbul Anadolu yakasındayım. Arabanın fiyatı da 500tl.

X