Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

Ders KoduDers Adı
ULİ401UAMERİKAN DIŞ POLİTİKASI
İKT401UAVRUPA BİRLİĞİ
ULİ407UDİPLOMASİ TARİHİ
ULİ403UTÜRK DIŞ POLİTİKASI I
ULİ405UULUSLARARASI İLİŞKİLER KURAMLARI I
İNG401UİNGİLİZCE III

Bu dönem ki güzel derslerime bir bakayım dedim bende :KK52:

Yahu beni geçen sene ingilizden muaf tutmuşlardı , dikey geçiş diye , eee bu sene de tutsana mübarek ya da geçen yılda tutmasaydın .

Şimdi İng. 3 den başlatmanın manası ne ? Sordun mu sen bana , eyy aus sen okuldan mezun olanı 12 sene olmuş , ingilizcen ne alemde , muaf olmak ister misin istemez misin diye :KK8::KK8:

Ezberden işler hep.

Bu dönem şu kuramlar dersini gözüme kestirdim bir de AB dersini , gerisiden pek haz etmedim :KK9:

İngilizce 3 bende de var aus
Saçma sistem olmuş muaf yapıyorsan tam yap bari
Bu ne böyle ilk sene yok ikinci sene var :KK19:

Merhaba kızlaar, dönem açılışı yaklaştı buraya doluşmaya başladık. :KK53: Ben de bu dönemki derslerimi göremiyorum henüz. Geçen dönemin tablosu kalmış ama yerine yenisi gelmemiş. :KK37:

aof buro da gözüküyor kızlar
T.C ve şifreniz ile sisteme giriş yapın sonra kitap indirmeye tıklayın orada çıkıyor dersler
Benim 6 ders var bu sene :KK1:
Geçen yıl 9 dersle uğraşmak zor gelmişti :KK1:

Son düzenleme:
buldum buldumm :))
off kaldığım dersler yine var...:KK14:
ama bu sene çalışacağım yatmak yok eftelya hanım
ama ama ben bu derslerin kaynak kitaplarını nerede bulacağım ki:18:

2013-2014 GÜZ DÖNEMİ
Ders Kodu Ders Adı
İKT103U İKTİSADA GİRİŞ I
ÇEK403U İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
İŞL105U İŞLETME İLKELERİ
MAT105U MATEMATİK I
SAK201U SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİMİ I
SAK103U TIBBİ TERMİNOLOJİ
İNG101U İNGİLİZCE I

Son düzenleme:
aof buro da gözüküyor kızlar
T.C ve şifreniz ile sisteme giriş yapın sonra kitap indirmeye tıklayın orada çıkıyor dersler
Benim 6 ders var bu sene :KK1:
Geçen yıl 9 dersle uğraşmak zor gelmişti :KK1:

Kitap indirmeye bakmak aklıma gelmemişti, teşekkürler. :KK28: Yine 8 dersim var benim hiç değişmiyor. :KK1:

Son düzenleme:
ausencia verdiğin link açılmadı canım hata verdi:44:

bi an korktum da tedirgin oldum ama sende görememişsin canım..
ama ausencia nasıl bakmış biz bakamıyoruz ki :KK37:

buldum buldumm :))
off kaldığım dersler yine var...:KK14:
ama bu sene çalışacağım yatmak yok eftelya hanım
ama ama ben bu derslerin kaynak kitaplarını nerede bulacağım ki:18:

2013-2014 GÜZ DÖNEMİ
Ders Kodu Ders Adı
İKT103U İKTİSADA GİRİŞ I
ÇEK403U İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
İŞL105U İŞLETME İLKELERİ
MAT105U MATEMATİK I
SAK201U SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİMİ I
SAK103U TIBBİ TERMİNOLOJİ
İNG101U İNGİLİZCE I

canım ben bulamadım yaa :26: nerden girdin tarif edermisin...anadolu.edu dan giriyorum türkiye otomasyonundan bakıyorum olmuyor...sen nerden baktın...?

tamam buldum buldum...
geçen yıl yedi dersim vardı zor yetişmiştim..bu sene sekiz ders...:KK37::KK37: nasıl yetişecez allah kerim..

2013-2014 GÜZ DÖNEMİ
Ders Kodu Ders Adı
İLH2001 TEFSİR
İLH2002 GÜNÜMÜZ FIKIH PROBLEMLERİ
İLH2003 İSLAM DÜŞÜNCE TARİHİ
İLH2004 İSLAM MEZHEPLERİ TARİHİ
İLH2005 DİN PSİKOLOJİSİ
TAR201U ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I
TÜR201U TÜRK DİLİ I
ARA2001 ARAPÇA III

kamu yönetimi son sınıfım
2 dersim ff ti
ortalamam da 2 nin üstündeydi
şimdi baktım sistemden 6dersim var
fakat bu 2 ff dersim sistemde gözükmüyor

şimdi ff dersleri tekrar vermek zorunda mıyım kızlar

bilgisi olan cevaplar mı lütfen

kamu yönetimi son sınıfım
2 dersim ff ti
ortalamam da 2 nin üstündeydi
şimdi baktım sistemden 6dersim var
fakat bu 2 ff dersim sistemde gözükmüyor

şimdi ff dersleri tekrar vermek zorunda mıyım kızlar

bilgisi olan cevaplar mı lütfen

canım ff olan ders kesinlikle kalmış demektir...ve sistemde gözükmesi gerekir aslında ama görünmüyorsa sanırım ekle sil yapacağımızda sen ekliceksin onları...ama emin değilim...sadece duyduğum bu...sen yine de aöf yi ara sor...

tamam buldum buldum...
geçen yıl yedi dersim vardı zor yetişmiştim..bu sene sekiz ders...:KK37::KK37: nasıl yetişecez allah kerim..

2013-2014 GÜZ DÖNEMİ
Ders Kodu Ders Adı
İLH2001 TEFSİR
İLH2002 GÜNÜMÜZ FIKIH PROBLEMLERİ
İLH2003 İSLAM DÜŞÜNCE TARİHİ
İLH2004 İSLAM MEZHEPLERİ TARİHİ
İLH2005 DİN PSİKOLOJİSİ
TAR201U ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I
TÜR201U TÜRK DİLİ I
ARA2001 ARAPÇA III

iyi bak bulmuşsun canım:KK34:
bakalım Allah kerim çalışacağız...
senin derslerde çokmuş Allah yardımcın olsun:KK68:
hepimizin Allah yardımcısı olsun...

Son düzenleme:
arkadaşlar dersler açıklandı. toplam 7 dersim var.
kaynak kitap alacağım ama biraz kararsız kaldım. sizin de fikrinizi almak istiyorum.:KK19:
öncelikle lider yayıncılık ve murat yayınları arasında kaldım.
durum şu lider yayıncılıkta hem özet var hem sorular var ve 5 dersim tek bir kitap olarak var.
ama muratta 4 dersin kitabı var ek kitap olarak ingilizceyi almam gerekiyor ve sadece soru bankası olarak özet anlatmıyor..
geriye kalan 2 dersimde bu kitaplarda yok kalanları da okul kitabında çalışacağım onlar 2.sınıfın dersleri çünkü...:44:
sorum şu murat yayınları mı yoksa lider mi alayım:KK37:
sizce hangi yayın daha iyi olur ben okul kitaplarından çalışıp vakit kaybetmekte istemiyorum ama kararsız kaldım başka önerebileceğiniz yayın varsa o da olabilir..:KK28:

kaynak kitap alacağım ama biraz kararsız kaldım. sizin de fikrinizi almak istiyorum.:KK19:
durum şu lider yayıncılıkta hem özet var hem sorular var ve 5 dersim tek bir kitap olarak var.
ama muratta 4 dersin kitabı var ek kitap olarak ingilizceyi almam gerekiyor ve sadece soru bankası olarak özet anlatmıyor..
geriye kalan 2 dersimde bu kitaplarda yok kalanları da okul kitabında çalışacağım onlar 2.sınıfın dersleri çünkü...:44:
sizce hangi yayın daha iyi olur ben okul kitaplarından çalışıp vakit kaybetmekte istemiyorum ama kararsız kaldım başka önerebileceğiniz yayın varsa o da olabilir..:KK28:

canım karar senin, çünkü kendini ve seviyeni sen bilebilirsin..biz sadece akıl veririz..mesela ben kendimi anlatayım...
ben aöf nin kitaplarından asla çalışamam, sıkılırım bunalırım, hemde çocuğum var biliyorsun öyle çok fazla vaktim yok benim...en uç noktalarda ders çalışmaya fırsat bulabildiğim için, elimde en kısa anlatımlı özet kitap ne varsa onu tercih ediyorum...bizim bölüm için de murat yayınları konu anlatımlı çok iyi..geçen yıl ona çalıştım...ama bu kitabın içinde ünite sonlarında 20 civarı sorular oluyordu fakat bu bana yeterli gelmedi..
o yüzden ayrıyeten 3000 soruluk bir soru bankası almıştım yine murat yayınlarının...iki kitapla seneyi bitirmiştim..
bu senede murat yayınlarının soru bankasını aldım 2500 civarı soru var içinde, ama konu anlatımlısını bulamadım, bulur bulmaz alıcam kesin, ve yine 2 kitapla seneyi bitiririm inşallah...
aöf kitaplarının kapağını bile açmadım geçen yıl...
o yüzden sen kendini bi değerlendir...eğer aöf kitaplarından konulara çalışırım diyorsan sadece muratın soru bankasını al ve çöz..
ama yok aöf kitaplarından çalışamam dersen de o zaman lider yayınlarını al...hem özet çalışırsın hem soru çözersin...
eksik derslerini de mecbur ekstradan alıcaksın artık...benim de arapça yok içinde, mecbur arapçayı ayrıyeten konu anlatımlı alıcam, yada aöf nin kitabından çalışcam mecburen...
ama sana tavsiyem mutlaka soru bankası al canım, sakın ihmal etme...inan okuyup çalışmak yetmiyor, soru çözmek şart, hem daha akılda kalıcı oluyor çözerken, hemde sınavda benzer sorular geliyor...
ben bugün çarşıya gittim baktım muratın özet kitabı gelmiş mi diye, ama yok :KK43: gelmemiş, bir hafta içinde gelebilir de gelmeyebilr de dediler...sık sık gidip bakıcam artık, eğer burdan bulamazsam netten sipariş edicem...

Listelenen Derslerin Üzerine Tıklayarak E-Kitaplarını İndirebilirsiniz

2013-2014 GÜZ DÖNEMİ
Ders KoduDers Adı
MLY301UDEVLET BÜTÇESİ
HİT102UHALKLA İLİŞKİLER
HUK303UKAMU PERSONEL HUKUKU
KYT301UKENTLEŞME VE KONUT POLİTİKALARI
ARY101USOSYAL BİLİMLERDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ
ÇEK101USOSYAL POLİTİKA
İNG301UİNGİLİZCE I

Daha üstten alacağım.. 2-3 tane..

Benimde 10-11 dersim olacak canım bu dönem..
Bari yarısını verseler ya..
Ben Aksaray bürosundayım, hastaneye kadar kuyruk vardı geçen sene, son dönemde.. O kadar bekledim 4 ders için.. Alacağım 4 dersin 2si eksikti. :KK47::KK47:

Önce yapılıyor evet canım..
Ama muaf olunanları bilmiyorum hiç..

bende aksaray bürosundayım canım
valla günahlarını almayayım
diğer bürolarda hizmetler nasıldır bilmiyorum ama
aksaray bürosunda lanet etmediğim çalışan kalmamıştır benim
bana geçen sene yaptıklarını asla unutmam
dönem başı 2 kitap verip yolladılar
kalan 8 kitabımıda daha sonra geldiği halde vermediler
siz almışsınız
bidaha veremeyiz dediler
çıldırdım
ben 2 kitap alıp imza attım çıkarın belgeleri bakıcam diyorum
inadına gideyim diye tamam bekleyin 1 saat kadar çıkarıcaz dediler
1 değil 2 saat beklettiler en sonunda bu kadar işin içinde sizinlemi uğraşıcaz alın gidin evrak falan çıkaramadık diyip kitaplarımı verdiler
hayır sanki kitapları alıp satıcam he
almadığım kitabı almışım güya haberim yok
üstelik ben martta gitmişken kalmışlar bana nisanda gelmişsiniz şu gün diyorlar gelmedim diyorum anlamıyorlar
bu dönemde biriyle dalaşmazsam iyidir

gözdem 16 sında başlıyor ne bu acelen kuzum :KK1: seni bir ders çalışma aşkı sarmış gözdem dikkat et kara sevdaya yakalanma :KK1: ahh bana da bulaşsa şu ders çalışma aşkı :KK76::KK76:
kitaplarımı aldığım gün başlıcaktım çizelge yapmaya ama ben senin için bugün yapıcam kuzum söz...
sen derslerinin isimlerini bana yaz, sonra ne zaman ders çalışmaya başladığını veya başlıyacağını yaz....
ben sana süper ötesi bişey ypıcam :KK53:
o çizelgeyi görüp de çalışmaman imkansız olacak ni ha ha :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
bekliyorum derslerinin isimlerini...

gazelim ya
yeni girebildim nete
hastayım biliosun kusura bakma
yaptın mı çizelge naptın
ne çalışma aşkı ne aşkı sorma gitsin
hasta olmasam başlıcaktım biliosun
ama yok bacım başlayamadım
bu haftada öyle böyle geçecek gibi
salı kayıda gidicem
çarşamba komşunun kınası var ona gitcez
baktım perşembede ayın 19u:KK52:
dedim bari 20si olsun düz hesap olsun:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
şimdi dövecen sen beni:KK9::KK9::KK9:
ben 20 eylülde başlayayım diyorum cuma günü
derslerimide yazayım hazır ol:KK53::KK53:
sen bana uğurlu ellerinle çizelgemi yap
bende mezun olayım bu sene senin sayende:KK54::KK34::KK34::KK34::KK34:

3. sınıf derslerim:KK8::KK8::KK8::KK8:
az kalmış geçen sene aldığımdan ohhhhhh ne güzel:KK51:

İKNA EDİCİ İLETİŞİM
OKULÖNCESİNDE MATEMATİK EĞİTİMİ
ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ I
SINIF YÖNETİMİ

tabi bunlarda 4.sınıf derslerim:KK9:
45 krediye kadar dayandılar
ama eğer hepsini verirsem mezununda mezunummmmmmmmmmm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ANNE BABA EĞİTİMİ
ÇOCUK RUH SAĞLIĞI
DAVRANIŞ VE ÖĞRENME SORUNU OLAN ÇOCUKLARIN EĞİTİMİ
İNGİLİZCE III
ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI I
ÖĞRETMENLİKTE MESLEKİ GELİŞİM
OKULÖNCESİNDE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIMI
REHBERLİK

İngilizce 3 bende de var aus
Saçma sistem olmuş muaf yapıyorsan tam yap bari
Bu ne böyle ilk sene yok ikinci sene var :KK19:

Sinir oldum sinir .
Problem değil benim için , yabancı dilim iyi sayılır .
Ama sistem saçma .
Neyse göre muafım neye göre değilim ama seviye tespit sınavı mı yaptınız :KK19:
Bak yine dellendim
:KK8:

Benim önereceğim tek yayın aöf kitapları :KK34:

Ben sadece onlardan çalıştım , herkesin gözü korkuyor onlardan ama bende onları sevdim , bi alıştım bi alıştım :KK16:

Yardımcı kitap konusunun kompedanı gazeldir diyecektim ki zaten cevap vermiş bile sana :KK9:

Sinir oldum sinir .
Ama sistem saçma .
Bak yine dellendim

Al benden de o kadar aus
Tamam yabancı dil var ama sen ilk sene muaf tutup ikinci yıl o dersi verirsen saçmalığın daniskası olur.
Görünce sinir oldum ya edebiyattan muaf yapıyorsun e yabancı dili de yap :KK1:

Bu arada kızlar yardımcı kitap ne yahu :KK1:
En güzeli aöf kitaplarından çalışmak geçen yıl oradan çalıştığıma pişman olmadım çünkü kitap arası detay çok vardı vize ve finallerde.
Ben yine ders çalışma konusunda en sona kalacağım heralde :KK14:
Daha vizelere var nasılsa strese sokmayayım kendimi :KK53:

canım karar senin, çünkü kendini ve seviyeni sen bilebilirsin..biz sadece akıl veririz..mesela ben kendimi anlatayım...
ben aöf nin kitaplarından asla çalışamam, sıkılırım bunalırım, hemde çocuğum var biliyorsun öyle çok fazla vaktim yok benim...en uç noktalarda ders çalışmaya fırsat bulabildiğim için, elimde en kısa anlatımlı özet kitap ne varsa onu tercih ediyorum...bizim bölüm için de murat yayınları konu anlatımlı çok iyi..geçen yıl ona çalıştım...ama bu kitabın içinde ünite sonlarında 20 civarı sorular oluyordu fakat bu bana yeterli gelmedi..
o yüzden ayrıyeten 3000 soruluk bir soru bankası almıştım yine murat yayınlarının...iki kitapla seneyi bitirmiştim..
bu senede murat yayınlarının soru bankasını aldım 2500 civarı soru var içinde, ama konu anlatımlısını bulamadım, bulur bulmaz alıcam kesin, ve yine 2 kitapla seneyi bitiririm inşallah...
aöf kitaplarının kapağını bile açmadım geçen yıl...
o yüzden sen kendini bi değerlendir...eğer aöf kitaplarından konulara çalışırım diyorsan sadece muratın soru bankasını al ve çöz..
ama yok aöf kitaplarından çalışamam dersen de o zaman lider yayınlarını al...hem özet çalışırsın hem soru çözersin...
eksik derslerini de mecbur ekstradan alıcaksın artık...benim de arapça yok içinde, mecbur arapçayı ayrıyeten konu anlatımlı alıcam, yada aöf nin kitabından çalışcam mecburen...
ama sana tavsiyem mutlaka soru bankası al canım, sakın ihmal etme...inan okuyup çalışmak yetmiyor, soru çözmek şart, hem daha akılda kalıcı oluyor çözerken, hemde sınavda benzer sorular geliyor...
ben bugün çarşıya gittim baktım muratın özet kitabı gelmiş mi diye, ama yok :KK43: gelmemiş, bir hafta içinde gelebilir de gelmeyebilr de dediler...sık sık gidip bakıcam artık, eğer burdan bulamazsam netten sipariş edicem...

gazelcim sağol ya uzun uzun anlatmışsın canım..:KK34:
benim vaktim var ama ben aöf kitaplarına çalışırken çok sıkılıyorum bırakıyorum.
sonra üniteler hep yarım kalıyor sınavda da kalıyorum öyle..canım skılıyor
bende kaynak kitap alayım oradan çalışayım, eğer eksik olursa aöf kitaplarından da okurum konuları ne yapayım artık kayıt yaptıktan sonra çıkmışken çarşıdan kaynak kitapta alayım dedim canım sen haklısın çok soru çözmek lazım... ben kendimi biliyorum alttan dersim olduğu için kitapları yarım bırakmak istemiyorum. :26: bakalım yarın bakıp göreceğiz.

Ben sadece onlardan çalıştım , herkesin gözü korkuyor onlardan ama bende onları sevdim , bi alıştım bi alıştım :KK16:

Yardımcı kitap konusunun kompedanı gazeldir diyecektim ki zaten cevap vermiş bile sana :KK9:

ausencia aöf kitapları beni bunaltıyor ondan tabi herkesin çalışma şekli başka ama yine bakıp ona göre alacağım kaynak kitapları da...

Son düzenleme:

bende aksaray bürosundayım canım
valla günahlarını almayayım
diğer bürolarda hizmetler nasıldır bilmiyorum ama
aksaray bürosunda lanet etmediğim çalışan kalmamıştır benim
bana geçen sene yaptıklarını asla unutmam
dönem başı 2 kitap verip yolladılar
kalan 8 kitabımıda daha sonra geldiği halde vermediler
siz almışsınız
bidaha veremeyiz dediler
çıldırdım
ben 2 kitap alıp imza attım çıkarın belgeleri bakıcam diyorum
inadına gideyim diye tamam bekleyin 1 saat kadar çıkarıcaz dediler
1 değil 2 saat beklettiler en sonunda bu kadar işin içinde sizinlemi uğraşıcaz alın gidin evrak falan çıkaramadık diyip kitaplarımı verdiler
hayır sanki kitapları alıp satıcam he
almadığım kitabı almışım güya haberim yok
üstelik ben martta gitmişken kalmışlar bana nisanda gelmişsiniz şu gün diyorlar gelmedim diyorum anlamıyorlar
bu dönemde biriyle dalaşmazsam iyidir

gazelim ya
yeni girebildim nete
hastayım biliosun kusura bakma
yaptın mı çizelge naptın
ne çalışma aşkı ne aşkı sorma gitsin
hasta olmasam başlıcaktım biliosun
ama yok bacım başlayamadım
bu haftada öyle böyle geçecek gibi
salı kayıda gidicem
çarşamba komşunun kınası var ona gitcez
baktım perşembede ayın 19u:KK52:
dedim bari 20si olsun düz hesap olsun:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
şimdi dövecen sen beni:KK9::KK9::KK9:
ben 20 eylülde başlayayım diyorum cuma günü
derslerimide yazayım hazır ol:KK53::KK53:
sen bana uğurlu ellerinle çizelgemi yap
bende mezun olayım bu sene senin sayende:KK54::KK34::KK34::KK34::KK34:

3. sınıf derslerim:KK8::KK8::KK8::KK8:
az kalmış geçen sene aldığımdan ohhhhhh ne güzel:KK51:

İKNA EDİCİ İLETİŞİM
OKULÖNCESİNDE MATEMATİK EĞİTİMİ
ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ I
SINIF YÖNETİMİ

tabi bunlarda 4.sınıf derslerim:KK9:
45 krediye kadar dayandılar
ama eğer hepsini verirsem mezununda mezunummmmmmmmmmm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ANNE BABA EĞİTİMİ
ÇOCUK RUH SAĞLIĞI
DAVRANIŞ VE ÖĞRENME SORUNU OLAN ÇOCUKLARIN EĞİTİMİ
İNGİLİZCE III
ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI I
ÖĞRETMENLİKTE MESLEKİ GELİŞİM
OKULÖNCESİNDE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIMI
REHBERLİK

gözdem bunlar neeee :KK53::KK53: kuzum allah kolaylık versin, inan ben okurken yoruldum sen nasıl çalışacaksın bunların hepsine...
birazdan yaparım çizelgeyi, sana da kopyalarım canım...
bu kadar dersin başlığını nasıl sığdırcam onu bi düşüneyim :KK1:
ben daha kitabımı bulamadım zaten :KK43: o yüzden yapmadım daha kendime çizelge...
bende perşembeye ancak başlarım zaten gözdem, çünkü eşimin izin günü perşembe, ve bursa merkeze gitmem gerekeceği için kayıta perşembe gidebileceğiz ancak...geç olsun güç olmasın dimi..:) aynı gün başlamış oluruz fenamı :KK52:

Sinir oldum sinir .
Ama sistem saçma .
Bak yine dellendim

ah ausum ah şu kompedanlığı bi kendime yapamadım gitti :KK1:
bugün yine gittim altını üstüne getirdim yok yok yok..hayır yani kanunsuz yasa dışı bişey olsa bu kadar çabuk yok edemezler piyasadan.... :KK53::KK53:
eğitim hakkımı istiyorum arkadaş, murat yayınlarını istiyorummmmm, gerekli merciler duyun sesimiiiiiii....
yakarım bu gezegeniiiiiii...... :KK62: :KK62: .62:

gözdem bunlar neeee :KK53::KK53: kuzum allah kolaylık versin, inan ben okurken yoruldum sen nasıl çalışacaksın bunların hepsine...
birazdan yaparım çizelgeyi, sana da kopyalarım canım...
bu kadar dersin başlığını nasıl sığdırcam onu bi düşüneyim :KK1:
ben daha kitabımı bulamadım zaten :KK43: o yüzden yapmadım daha kendime çizelge...
bende perşembeye ancak başlarım zaten gözdem, çünkü eşimin izin günü perşembe, ve bursa merkeze gitmem gerekeceği için kayıta perşembe gidebileceğiz ancak...geç olsun güç olmasın dimi..:) aynı gün başlamış oluruz fenamı :KK52:

bende okurken yoruluyorum valla
nasıl çalışcağım kısmını henüz düşünmedim:KK9::KK9::KK9:

iyi iyi bak ne güzel birlikte başlıcaz sevindim
ama bize yeni topik açan yok:KK43::KK43::KK43:

X