Kronik anal fissür olup ameliyat olanlar,olmayı düşünenler(doktor önerisi)

Benim de kronik anal fissürüm vardı ve gerçekten korkulacak hiçbir şey olmadığını işlemden sonra fark ettim. Ameliyat demek çok komik kalır. Lazerli tedavi yöntemi ile Dr. Yasir Gözü yaptı işlemimi. Neredeyse 10 dk bile sürmeden bitti. 6 ay oluyor ben fissürden kurtulalı çok şükür oldukça iyiyim hiçbir sorunum yok.

Benim de kronik anal fissürüm vardı ve gerçekten korkulacak hiçbir şey olmadığını işlemden sonra fark ettim. Ameliyat demek çok komik kalır. Lazerli tedavi yöntemi ile Dr. Yasir Gözü yaptı işlemimi. Neredeyse 10 dk bile sürmeden bitti. 6 ay oluyor ben fissürden kurtulalı çok şükür oldukça iyiyim hiçbir sorunum yok.
Bu siteye sırf yasir gözünün reklamını yapmak için girmişsiniz,3 mesajınızın hepsi Yasir gözüyü övmek üzerine.asistanısınız sanırım.gerçekten işinde iyi bir cerrah olsaydı bu tür basit reklamlara ihtiyaç duymazdı.sizleri dava etmek lazım,özellikle siz asistanlarını.reklam yasak

Merhaba suanki durumunuz nasil bilgi verirmisiniz tedavi sonrasi neler oldu lutfen

Cok kotuyum kizlar.

3 ay once normal dogum yaptım,makatimda catlak olusmus.anlayamadim başta.dikislerden aciyor zannettim.daha sonra kroniklesmis ve suan cok kötü bi durumdayim :KK43:kronik anal fissuru olup ameliyat olmadan atlatan var mi merak ediyorum.ameliyattan ve sonrasinda tekrarlamasindan cok korkuyorum :KK43:

Çevremde ameliyat olupta bana asla olma diyen o kadar cok insan var ki..ama bu acı dayanilacak gibi değil.altı üstü bi makat diyeceksiniz belki,ama yasayan bilir yok böyle bi ızdırap.ameliyat olsam ilerde bi dogum daha yapsam tekrar nuksedicek belki.bundan tamamen kurtulmanin hic bir yolu yokmu yani :KK43: yaşama sevincim kalmadi.cocuguma bakamiyorum dogru düzgün.her tuvalette ayaklarim geri geri gidiyor.ve sonrasinda saatlerce suren o korkunc sanci:KK43:kremler fitiller sicak suya oturma kantaron yagi hepsi hikaye..

Kronik fissur olup botox yaptirip duzelen var mi? Veya ameliyat olanlar memnun musunuz? Hango doktoru tavsiye edersiniz lütfen yardimci olun
Merhaba ne yaptınız merak ertim şimdi ben de aynı durumdayım da

Yasir Gözü’ye lazer ameliyatı oldum fissür ve buna bağlı hemoroidal memecikler vardı. İlk bir sene çok iyi gidiyordu sonra kabız oldum ve hemen fissür oluştu tekrardan. Meğer lazer işlemi daralma yapıyormuş makatta ve bu yüzden eskisinden daha kötü bir fissür oluştu bende. Nasıl kurtulacağımı bilmiyorum LİS ameliyatı da ilerde gaz kaçırma sorunu yaratıyormuş lazer dışında çözüm bulan yazarsa sevinirim.

Lazerle anal fissür ameliyatı olmaz. Lütfen lazerli ameliyat yaptırmadan önce çok iyi araştırın. Ben sfinkteromi ameliyatı oldum. Çok şükür tuvalette acı çekmiyorum ameliyattan beri.

Bu siteye sırf yasir gözünün reklamını yapmak için girmişsiniz,3 mesajınızın hepsi Yasir gözüyü övmek üzerine.asistanısınız sanırım.gerçekten işinde iyi bir cerrah olsaydı bu tür basit reklamlara ihtiyaç duymazdı.sizleri dava etmek lazım,özellikle siz asistanlarını.reklam yasak
Merhaba ameliyat oldunuz mu nasıldı süreç sonra tekrar ettimi fissur

X