Saç Rengi ve Saç Boyama kuaför faciası bakır renk. çok mutsuz ve çaresizim. lütfen yardım edin. (fotoğraflı)

elifkly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2014
26
3
merhabalar hanımlar, çok acil yardıma ihtiyacım var.
saçımda boya var diye açıcıyla açtık ve daha sonra 7.4 olduğunu iddia etti bir renkle boyadı fakat aşırı ciyak ve parlak bir turuncumsu pembeydi. koyultmak istedim. koyultunca da dipler kırmızı uçlara doğru bakırımsı oldu.
7 gün vs bekleyip yağlarla bakım yapıp akıtacağım ama sonra bunu nasıl düzeltebilirim? neva naturalisin 8.44 numarasına boyasam doğalımsı durur ve renk cümbüşünü eşitler mi? veya koleston 6.34 bakır kumral boyasam eşit olur çok mu koyu olur? veya bambaşka ne yapabilirim? lütfen yardım edin

Eklentiler

• ffc3ae2e-a747-462a-b3a8-6fc97d752b0a.png
    ffc3ae2e-a747-462a-b3a8-6fc97d752b0a.png
    285,8 KB · Görüntüleme: 659
  • b06f1ab0-ae1b-4347-9f4e-650e2fbda1fe.png
    b06f1ab0-ae1b-4347-9f4e-650e2fbda1fe.png
    89,5 KB · Görüntüleme: 645
  • 7c27ddf8-32e8-4e9e-bdec-671a1fd6c98d.png
    7c27ddf8-32e8-4e9e-bdec-671a1fd6c98d.png
    463 KB · Görüntüleme: 686
saçımda boya var diye açıcıyla açtık ve daha sonra 7.4 olduğunu iddia etti bir renkle boyadı fakat aşırı ciyak ve parlak bir turuncumsu pembeydi. koyultmak istedim. koyultunca da dipler kırmızı uçlara doğru bakırımsı oldu.
7 gün vs bekleyip yağlarla bakım yapıp akıtacağım ama sonra bunu nasıl düzeltebilirim? neva naturalisin 8.44 numarasına boyasam doğalımsı durur ve renk cümbüşünü eşitler mi? veya koleston 6.34 bakır kumral boyasam eşit olur çok mu koyu olur? veya bambaşka ne yapabilirim? lütfen yardım edin
Bence son fotoda aşırı güzel olmus

Hatta olağanüstü

Kötü görünmüyor 🤔

Bence düzleştiirir veya saç kremi kıvırcık yapıp şekillendirirsen çok güzel olur saçın biraz dinlenince de istediğin renge boyarsın

Saçınızı dinlendirmeniz lazım. Bir süre saç bakım yağları ve saç maskeleri ile bakım yapın. Hem bu süreçte boya biraz akmış olur. Sonrasında kahveye boyarsınız.

teşekkür ederim arkadaşlar ama kahveye boyamak istemiyorum. o kadar açıcı ve boyama boşa gitmesin. bakırdan devam etmek istiyorum. bir süre dinlendirip sürekli bakım yaparım ama bu renge daha fazla tahammül edemem o sebeple renk önerisi yaparsanız da çok sevinirim :cry:

Bence bir süre kendi haline bırakıp işinde uzman bir kuaföre gidin.Kendiniz daha beter yapmayın.Saçınız çok yıpranmış..
sözde iyi denilen popüler bi kuaföre gittim ve durum bu. daha önce yıllarca kendim açtım boyadım rengarenk şeylerden döndüm ama bu ilk defa başıma geldi ve kuaförelre güvenim kalmadı :KK43:

Bence saclariniz cok yorulmus ve yipranmis görünüyor. Koyu kahveye boyatıp boyanin uzamasini bekleyin sonra kestirin derim. Daha fazla boya açıcı renk akıtıcı ile yakmayın. Zaten kizil oyle bir renk ki saça yapışıyor kaliyor. Zor yani yanar saç.
yıllardır açar boyarım ve hiç böyle bir şey olmamıştı. onlar yaptıktan sonra saçlarım aşırı yıpranmış ve kuru halde :KK43:

merhaba bende kuaförüm saçınız açıcı sonrasında boyada kusma olur her yikadiginizda bide bakır ve kızıl tonları bakım isteyen renkler yanı fönsüz ve makyajsız rengi hoş durmaz. bir kaç haftaya akar zaten boya 2 ton daha açılır

merhaba bende kuaförüm saçınız açıcı sonrasında boyada kusma olur her yikadiginizda bide bakır ve kızıl tonları bakım isteyen renkler yanı fönsüz ve makyajsız rengi hoş durmaz. bir kaç haftaya akar zaten boya 2 ton daha açılır
teşekkür ederim. saçım kopmaya başladı. zaten kısaydı daha nasıl kestireceğim bilmiyorum. hem kötü bir renkle gezeceğim hem de saçım koptu. ne yapacağım bilmiyorum çok kötüyüm

X