Saç Rengi ve Saç Boyama kuaför faciası ve uğraşlarım sonucunda az da olsa düzelen saçlarım

imdelilah

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2013
424
124
Merhabalar..
Ben saçıma bundan 1 buçuk sene önce ombre yaptırdım. Israrla küllü renk istiyorum dememe rağmen yok yeşillenmeler olur dedi. Oysa saçımı ilk defa boyatıyordum ve kuaför de bunu biliyordu. Kızlar hiç abartmıyorum içinde bolca dore olan kaka sarısı iğrenç bir renk yaptı ve bir tutam da dipten sürmüştü. O sıralar direk boyatamadım ve o kadına da güvenemedim. Saçım çok ince telli yanar diye korktum. Biraz zaman geçti kendi rengimle nerdeyse aynı olan 7.1 boya aldım ve sadece boyalı yerleri boyadım. İlk gün kapandı sonra ikinci gün o boya aktı. Tabi yine eski haline nazaran şükrettim. Sonra az daha zaman geçti. Yine 7.1 ile boyalı yerleri boyadım bu şekilde saçımı bir sene kullandım. Şuan yine boya aktı ve turuncu turuncu yansımalar var. Yani dore yansımalar var. Bu doreler hiç gitmez mi? Bana yardımcı olur musunuz? Oysa iki defa küllü kumrala boyadım. Şimdi tüm saçımı açık küllü kumral yapsam ya da açık küllü sarı yapsam, o doreler her zaman sırıtacak mı? Bir de tüm saçımı açık küllü sarı yapsam dipleri ve uçları aynı renkte olur mu? Çok uzun oldu. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

X