KÜÇÜK BİR ÖNERİ

Mecuz

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
13
3
33
Meraba arkadaşlar hemen sizi de slkmadan konuya girm de k istiyorum .sekiz ya da ında kızım var 3 dusuk kalp atışları duyduktan sonra 8 hafta kaybediyorum .kromozom
Tranbofili paneli ve araştırmada yapılacak bı kac genel test yaptım sonuç iyi .ama kimse bir yol göstermiyor yine dene diyor ya sonuç degicmese diye düşünüyorum .ne yapsam tüp bebek doğru olur mu o zamanda kromozomlar temiz çıktı diye diyorum .lütfen sizde bir fikir verin çaresiz ve yorgunum İzmir'e gidicem ama hangi doktora gideyim bilmiyorum bı öneride bulunan arkadaşlar olursa sevinirim

Genetik taramalı tüp bebek yaptırdınız mı hiç?

Merhaba benim de öyle 6 yaşında oğlum var 2. Gebeliğimde preeklampsi nedeniyle erken doğum yapıp kaybettim sonrasında gebeliklerim hiç ilerlemedi 7 8 haftalık 3 tane kalp durması oldu
Pıhtılaşma temiz lupus anti fosfolipid kardiyopilin temiz rahim filmi temiz genetik temiz en son bebeğimi de genetiğe gönderdik o da sağlıklı hamilelik şekerim vardı şekere de dikkat ettim kilo verdim sağlıklı beslendim dinlendim bol bol önlem amaçlı progesteron duphaston ecopirin kullandım ama sonuc yine olumsuz tüp bebeğe geçelim dedik onda da çatlatma iğnesi etki etmemiş yumurta toplayamadılar
Doktorumun söylediği bi test var adetten sonra rahme lavaj yapıp bağışıklık doktoruna gönderecek beni o sıvıylada cd56 testi yapılacak bi o kaldı diyor

X