Kufur eden hakaret eden her konuda suclayan es dusuncelerinizi merak ediyorum ?

Zaten bizim anlamadigimiz yillardir hersey berbatken araniz nasil iyi olabiliyor?
Ben herseye susar itaat eder her dediğine evet haklısın dersem aramız iyi oluyor. Sorgulamadan böyle OT.gibi.. mesela bir konu hakkında birsey diyor İnternete bakarsam.kavga çıkarıyor bana mı.inanmiyosun diye sorgulamam bile suç jendsnns

Bu ne Allah aşkına!? Çalışıyormuşsunuz?
Çalışmıyorum
Sen kimsenin doktoru değilsin. Her böyle davranan insan narsist değildir. Sizin eşiniz düpedüz kötü biri.
Bide noldu biliyomusun ben sana mecbur değilim dedim ofkelendi ozaman niye benlesin falan dedi ee sevdiğim için dedim. Ben sana zamanı gelince mecbur değilim iyi baba değilsin bize bakamiyosun lafını çok güzel sericem o günü bekle falan dedi fbendbdb mecbur değilim demem bile zoruna gidiyor hdhd

Resmi olarak ayrı mısınız? Dönünce tekrar deneyelim mi dediniz çok anlayamadım ben konuyu. Ayriysanuz eski eşiniz size ve çocuklara nafaka vermiyor mu?

Çalışmıyorum

Bide noldu biliyomusun ben sana mecbur değilim dedim ofkelendi ozaman niye benlesin falan dedi ee sevdiğim için dedim. Ben sana zamanı gelince mecbur değilim iyi baba değilsin bize bakamiyosun lafını çok güzel sericem o günü bekle falan dedi fbendbdb mecbur değilim demem bile zoruna gidiyor hdhd
Yav seni suçlu hissettirme derdinde. Ne derse desin kinci k.pek. evet mecbur değilsin. Kendine gel lütfen. Şu an seni çok iyi anlıyorum. Bazı arkadaşlar ne duymak istiyorsun diye soruyor ya. Oysa sen saatlerce konuşup içini dökmek istiyorsun. Hiç anlaşılmamışsın biri seni anlasın istiyorsun. Ama terapi almanı öneririm. Sonra da çalışırsın. Emin ol iki ay sonra bile bambaşka biri olursun.

Yav seni suçlu hissettirme derdinde. Ne derse desin kinci k.pek. evet mecbur değilsin. Kendine gel lütfen. Şu an seni çok iyi anlıyorum. Bazı arkadaşlar ne duymak istiyorsun diye soruyor ya. Oysa sen saatlerce konuşup içini dökmek istiyorsun. Hiç anlaşılmamışsın biri seni anlasın istiyorsun. Ama terapi almanı öneririm. Sonra da çalışırsın. Emin ol iki ay sonra bile bambaşka biri olursun.
İlk defa biri anladı. Evet konuşmak ve rahatlamak istiyorum çünkü yok sarılıyorum gorulmuyorum degersizlestiriliyorum ve buna öyle alışmışım ki normal kabul ediyorum

Çalışmıyorum

Bu saatten sonra burnunuzu kıran bir adamın zoruna ne gidiyor, neye kızıyor diye düşünmeyin, en az hasarla nasıl kurtulursunuz onu düşünün. Aileniz arkanızda ise boşanın degilsede bir iş bulup boşanmaya çalışın.

Boşandığınız adam size böyle konuşuyor hala telefonlarını açıyorsunuz bir de dinliyorsunuz

Hala eşim diyorsunuz.

Ailenizde aklı başında biri yok mu sen kendinde misin ne yapıyorsun diye sizi sarsacak.

X