Kullanılmışlık Hissi Ve Duygularım

adam heyecan aramış
muhtemelen ilk kadın siz değilsiniz adamın karakteri bozuk yapacak birşey yok
size kızamıyorum çünkü sevgisizlik gerçekten kötü ve karşınıza da tam bu eksikliği dolduran biri çıkmış. özlemeniz normal geliyor. kafanızı dağıtmaya çalışın ve bir daha onunla iletişim kurmayın, ona da izin vermeyin
bunu bilerek devam etmediniz , işte bu çok iyi.
kafanızı dağıtmaya çalışın. bu da tecrübe olsun . bir daha nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmişsinizdir

Kesinlikle ilgi acligim fazlasiyla var ne ailemden ilgi gordum simdiye kadar nede karsi cinsten en ufak bir ilgi alaka belki bu kadar ilgiden mahrum kalmasam boylesine etkilenmezdim
uzman destek falan alın, Allah korusun adam katil sapık falan çıkmamış. gerçi ona da yeltenmiş ama siz kendinizi koruyacaksınız, onun insafına bırakmayacaksınız

Adam neredeyse size tecavüz edecekmiş. 33 yaşındasınız. Duygusal boşluktan çıkıp biraz güçlü olun. Yoksa başınıza çok kötü şeyler gelir. Ortak tanıdık olmayan kimseye güvenmeyin. Gerekirse yalnız kalın. Etraf kötü, insanlar acımasız.

Yazık ya üzüldüm belkide o ev evleneceği kızla düzdüğü evdi. Ben o kıza daha çok üzüldüm umarım farkına varır da kurtarır kendini

Aslında normalde bu tarz konularda aşırı korkak bir yapım var ben yemege bile beni almaya gelmek istediginde dunya hali arabada kaza yapar yanindaki kim derlerse ne derim diye arabasina binmeyi bile kabul etmemistim

Sonrasinda durumun idrakine vardim ama bosluk mu dersiniz ne dersiniz bilmiyorum duygularima engel olamiyorum

Belki birseyler yasamak istedigini soylemeden once bu kadar ilgili davransa etkilenmezdim ama ben jstemedikten sonra bana olan tavri beni sakinlestirmeye guldurmeye calismasi falan
Ciglik atmaman icindir kuzum guldurmeye calismasi

Utanması ve kendisini kötü hissetmesi gereken o sen değilsin. Senin bir suçun yok. Sen eve gitmekle suç işlemiyorsun ama evli olup başka kadınları kandırmaya çalışan şerefsiz suç işliyor. Ahlaksiz. Hiç üzme kendini hayatini yasa.

Nasıl olur da ilk defa gördüğünüz adamin evine gidersiniz. Ya inanamıyorum .

Kadın cinayetinin moda olduğu bu ülkede sizi evinde öldürüp bi yere atsa kimsenin ruhu duymazdı.

Duysa bile "evine gittiğiniz" için kimse adaleti sağlamaya çalışmazdı.

Anlıyorum. Sevilmek istiyorsunuz. Ama bu şekilde olmaz. Bu yol, yol değil.

Adamın evli olması en masum ihtimaldi. Gidip şükür namazı kılın.

Bazen tv de duyarız ya. Yeni doğmuş bebek apartman boşluğuna atılır ama hiçbir şey olmadan kurtulur vs mucize haberlerini. Sizinki ona benziyor.

Adamın size tecavüz etmemesi, sizi zorlamaması ve hatta sizi öldürmemesi bir mucizeden ibaret.

Böyle giderseniz sonunuz çok çok kötü olacak.

Aklınızı başınıza alın.

Daha dün burda komşumuz karısını av tüfeği ile vurdu. 60 yaşında kadın mezara girdi. Ve ne için? Kirli üstünle eve girme dediği icin.

Siz bu ülkedeki olayın ciddiyetini anlamamışsınız bence.

Sizi değil evde sokak ortasinda bile rahatlıkla doğrayabilirler
Siz kolaylık sağlamak için evine gidiyorsunuz.

Bir daha sakın böyle bir şey yapmayın. Ve her zaman sizi arayanın bulabileceği bir yerde olun
.

Belki ilk defa biriyle bu kadar yakınlaştığınız için kendinizi fazla kaptırdınız. Bundan sonra daha dikkatli davranırsınız. Böyle bir adamı özlememeniz gerekir. Daha konuyu okumaya başladığımda sonunun nereye varacağını anladım. Siz sadece tecrübesiz olduğunuz için anlamamışsınız. Lütfen tanımadığınız insanlara hemen güvenmeyin. Tensel temas kurmak isteyen erkeğin klasik davranışlarını sergilemiş. Hep eve gitmek için işte böyle kırk takla atarlar

Bu adamin instagram facebook hesabi yokmu ordan baksan bulursun belki. Evli yada degil vs bicok seyi anlarsin.

Belki ilk defa biriyle bu kadar yakınlaştığınız için kendinizi fazla kaptırdınız. Bundan sonra daha dikkatli davranırsınız. Böyle bir adamı özlememeniz gerekir. Daha konuyu okumaya başladığımda sonunun nereye varacağını anladım. Siz sadece tecrübesiz olduğunuz için anlamamışsınız. Lütfen tanımadığınız insanlara hemen güvenmeyin. Tensel temas kurmak isteyen erkeğin klasik davranışlarını sergilemiş. Hep eve gitmek için işte böyle kırk takla atarlar
Valla kendi adima cok korkak degilim ama benim yaiacagim bir hatayuzundwn ailem kimseye mahcup olmasin diye oldum olasi hek dikkatli davranirim ama bosluguna mi geldi psikolojik olarak kotu bir donemdemiydim tam kestiremiyorum

Nasıl olur da ilk defa gördüğünüz adamin evine gidersiniz. Ya inanamıyorum .

Kadın cinayetinin moda olduğu bu ülkede sizi evinde öldürüp bi yere atsa kimsenin ruhu duymazdı.

Duysa bile "evine gittiğiniz" için kimse adaleti sağlamaya çalışmazdı.

Anlıyorum. Sevilmek istiyorsunuz. Ama bu şekilde olmaz. Bu yol, yol değil.

Adamın evli olması en masum ihtimaldi. Gidip şükür namazı kılın.

Bazen tv de duyarız ya. Yeni doğmuş bebek apartman boşluğuna atılır ama hiçbir şey olmadan kurtulur vs mucize haberlerini. Sizinki ona benziyor.

Adamın size tecavüz etmemesi, sizi zorlamaması ve hatta sizi öldürmemesi bir mucizeden ibaret.

Böyle giderseniz sonunuz çok çok kötü olacak.

Aklınızı başınıza alın.

Daha dün burda komşumuz karısını av tüfeği ile vurdu. 60 yaşında kadın mezara girdi. Ve ne için? Kirli üstünle eve girme dediği icin.

Siz bu ülkedeki olayın ciddiyetini anlamamışsınız bence.

Sizi değil evde sokak ortasinda bile rahatlıkla doğrayabilirler
Siz kolaylık sağlamak için evine gidiyorsunuz.

Bir daha sakın böyle bir şey yapmayın. Ve her zaman sizi arayanın bulabileceği bir yerde olun
.
Ya bi arkadasimla gorusmustum oncesinde ona haber vermistim bulusacagim yeri falan ama evine gitmek falan benimde dusundugum seyler degildi

Utanması ve kendisini kötü hissetmesi gereken o sen değilsin. Senin bir suçun yok. Sen eve gitmekle suç işlemiyorsun ama evli olup başka kadınları kandırmaya çalışan şerefsiz suç işliyor. Ahlaksiz. Hiç üzme kendini hayatini yasa.
Bende evli oldugu yada evlenecegi kadin icin uzuldum kendim icinde ayri uzuldum tabi

Telefon numarasindan bi aratin bence facede.o sekilde asil hesabi cikabiliyor. Gicik oldum adama.elime verseler dovebilirim suan. Ben de konu acsam yikilir burasi. Ilkokularkadasim facede konusuyoduk polis resmiyle fotosu vardi. Tam iki sene polis sandim.neyse detaylar uzun ama o zamanlar 22 yasindaydim ilk sevgilimdi cok pardon tam bi salakmisim oyle guveniyidum ki 😑

adam piçmiş, siz boşluktaymışsınız, sevilme açlığı çekiyorsunuz, hata yapmaya meyillisiniz, o belli. ve de olabilir. bu kadar yüksek kadın cinayeti vs. olan bir ülke olmasak "ne var ki millet 16 yaşında birbirinin evine gidiyor " derim. ama işte bu ülkede onu diyemiyorum.

ama "kullanma" diye bir durum yok adam kandırmış deseniz, ona eyvallah. insan kız arkadaşımdan ayrıldım diyorsa, hayatında kimse yok gibi davranıyorsa bu kandırmadır. ama "kullanma" nerede? adam davet etmiş siz gitmişsiniz. adam hamle yapmış reddetmişsiniz, bu kısımda oyun "temiz".

sizin kafanız biraz karışık bence. neden kullanılmış hissediyorsunuz ki?

Çok üzüldüm sizin adınıza. Ama en azından gerçek yüzünü gördükten sonra duygularıma hakim olamadım devam ettim gibi hatalar yapmadınız...

Bundan sonra ilk buluşmada kesinlikle kimsenin evine gitmezsiniz...

Birde sosyal medya üzerinden biriyle tanışıp görüşmek hiç güvenli değil. Genelde sapıklar ve evliler kullanıyor...

Allah'tan cani katil ruhlu birine denk gelmediniz diye şükredin...

Bu arada adam yakalanınca pişkin pişkin sanane demiş.

Nişanlı değil kesinlikle evli. Nişanlı olsa hergün nişanlısıyla mı olacak ki siz aradığınız da açmıyor kesinlikle evli adam...

adam piçmiş, siz boşluktaymışsınız, sevilme açlığı çekiyorsunuz, hata yapmaya meyillisiniz, o belli. ve de olabilir. bu kadar yüksek kadın cinayeti vs. olan bir ülke olmasak "ne var ki millet 16 yaşında birbirinin evine gidiyor " derim. ama işte bu ülkede onu diyemiyorum.

ama "kullanma" diye bir durum yok adam kandırmış deseniz, ona eyvallah. insan kız arkadaşımdan ayrıldım diyorsa, hayatında kimse yok gibi davranıyorsa bu kandırmadır. ama "kullanma" nerede? adam davet etmiş siz gitmişsiniz. adam hamle yapmış reddetmişsiniz, bu kısımda oyun "temiz".

sizin kafanız biraz karışık bence. neden kullanılmış hissediyorsunuz ki?
Evli olduğunu saklamış olmasından öyle hissediyor olmasın ??

X