Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü Kumral Tavsiyesi (Resimli)

şuan kumral boya saçlarım,bu resimdeki zemin tonu elde etmek için küllü kumral aldım,yeşerir mi dersiniz iyice kafam karıştı yaa... Eki Görüntüle 190431 :18:
sanırım aslının saçları doğal kumral üstüne uçlar sarı balyaj küllü renklerde yeşillenme oluyor kuaförler boyarken normal kumral ve içine çok az kırmızı boya katarak yapıyor bu yeşillenmeyi önlemek için bildiğim kadarıyla tabi oranları bilemiyoruz sizde normal kumral içine küllü renkten daha az koyarak vede süreyide ayarlayarak istediğinz gibi yapabilirsiniz onun için saçın ucunda ufak bir test yapın hem oranları hemde süreyi belirler daha iyi bir sonuç elde edersiniz balyajda yaptıracaksanız bence iyi bir kuaföre hem boyayı hemde balyajı yaptırın en iyisi resmi alın gidin sonra dip boyanızı kendiniz yaparsınız kolay gelsin:KK16:

sanırım aslının saçları doğal kumral üstüne uçlar sarı balyaj küllü renklerde yeşillenme oluyor kuaförler boyarken normal kumral ve içine çok az kırmızı boya katarak yapıyor bu yeşillenmeyi önlemek için bildiğim kadarıyla tabi oranları bilemiyoruz sizde normal kumral içine küllü renkten daha az koyarak vede süreyide ayarlayarak istediğinz gibi yapabilirsiniz onun için saçın ucunda ufak bir test yapın hem oranları hemde süreyi belirler daha iyi bir sonuç elde edersiniz balyajda yaptıracaksanız bence iyi bir kuaföre hem boyayı hemde balyajı yaptırın en iyisi resmi alın gidin sonra dip boyanızı kendiniz yaparsınız kolay gelsin:KK16:

kuaförde yaptıktan sonra evde yapmakta aradım çareyi mahvetti saçlarımı kuaför,yalnız kumralda dore yansıma oluyor aslının saçında küllü bir yansıma var,pff doğal bir saç gibi duruyor o yüzden çok hoşuma gitti,nasıl yapacağımı bilmiyorumm:KK19:

Boyadım ama kızılımsı duruyor ışıktayken,yalnız ışıkta buresimde görülen yansıma olmuyor,bu renk konusunda fikri olan yazsın lütfen,hangi kumral ton?:KK50:

Boyamadan önceki rengim kumraldı,istediğim renge benziyor bu günışığında ki yansıması hariç tabi..Bilgi verirseniz sevinirim:KK25:

kendi rengin miydii dogal şaçın yanii kumarallmıydı yoksa altındaki renkte boyaymıydıı ne renge boyadın kızılımsı duruyorr pekii eger altındaki renginiz kumralsa üzerine kuaförde boyanırsaa tutar ama kzılımsı renk varsa ozamn o renk karışırr turuncu olurr...röfle olsaydı altta külüyle karışırsa yeşilerşirr şaçç:KK12:

kendi rengin miydii dogal şaçın yanii kumarallmıydı yoksa altındaki renkte boyaymıydıı ne renge boyadın kızılımsı duruyorr pekii eger altındaki renginiz kumralsa üzerine kuaförde boyanırsaa tutar ama kzılımsı renk varsa ozamn o renk karışırr turuncu olurr...röfle olsaydı altta külüyle karışırsa yeşilerşirr şaçç:KK12:

Evet daha önceki kumral boyaydı.Nasıl tutturabilirim şaştım kaldım:KK19:

Merhaba,
Küllü kumral boyama sonuçlarınız nasıl oldu? Resimdeki rengi ben de çok istiyorum ama bir türlü tutturamıyor kuaförüm. Tavsiyelrinizi almak isterim

turuncumsu renk olan saçlarıma 5.0 kolestonla boyadım. iki gün oldu . siyah oldu resmen ve akması için iki gündür sabunla yıkıyorum akarmı sizce hanımlar ?

saçlarım bu renkte ama ben de küllü kumral istiyorum okuduğum kadarıyla koleston 8.1 şuan en çok önerilenler arasında. Ben de bir deneyeceğim, yeşillenme vs olursa da kuaföre giderim mecbur. Saç rengmde en nefret ettiğim kapalı mekanda başka gün ışığında başka renk görünmesi. Screenshot_2016-01-12-21-01-46-1-1.png

saçlarım bu renkte ama ben de küllü kumral istiyorum okuduğum kadarıyla koleston 8.1 şuan en çok önerilenler arasında. Ben de bir deneyeceğim, yeşillenme vs olursa da kuaföre giderim mecbur. Saç rengmde en nefret ettiğim kapalı mekanda başka gün ışığında başka renk görünmesi. Eki Görüntüle 1805187

Saçınin rengi normalde nasıl görünüyor bimem ama burda çok yakışmış size benim de dorelikle başım dertte 8.1 koleston önermiyorum çok yapay duruyor ben 7.1 e boyicam içine igora royal 0.22 katıp bu günlerde

Ben kolestonla 8.1 ile boyadigimda turuncu parlakliklar gitti cogunlukla ve resimdeki gibi oldu. Fazla isikta oyle gorunuyor yani. Bu en cirkin hali:) Ama bundan da skldm ve cok acik kullu sari istiyorum simdi ne yapmam lazim tekrar mi acmaliyim saci?

Eklentiler

• BeautyPlus_20160506000209_save.jpg
    BeautyPlus_20160506000209_save.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 1.050
merhaba ben de loreal 7.1 küllü kumral istiyorum saçlarımı. Şuan rengi böyle sizce boyasam yeşerir mi?

Beyaz ışık altında böyle sarı-bakır gibi birşey

Eklentiler

• IMG_2109.JPG
    IMG_2109.JPG
    66,8 KB · Görüntüleme: 681
Mrblar bndr kizildan acil kurtulmak istiyorum acaba loreal kullu kumral boyasam yesillik olurmu lutfen yardlm edin :KK43:

Mrblar bndr kizildan acil kurtulmak istiyorum acaba loreal kullu kumral boyasam yesillik olurmu lutfen yardlm edin :KK43:

Çok fazla kızıllık varsa yeşereceğini sanmıyorum. İlk olarak saçın rengini biraz akıtmaya çalışın derim yoksa çok fazla uğraşmanız gerekir. Sabunla vs akıtma işlemleri yapıyorlar. Biraz bakarsanız tarifler var. Daha sonrasında küllü kumral bir boyayı (tavsiyem majirel tarzı tüp boyalardan almanız) saçınızın önce bir tutamında deneyin yani boyanın hepsini karıştırmayın cam bir kase de saçınızın bir tutamına yetecek kadar boya ve oksidanı karıştırıp bir deneme yapın. Sonuca göre tüm saçınızı boyarsınız.
Ama açık bir kumral istiyorsanız malesef önce açmanız lazım :)

Çok fazla kızıllık varsa yeşereceğini sanmıyorum. İlk olarak saçın rengini biraz akıtmaya çalışın derim yoksa çok fazla uğraşmanız gerekir. Sabunla vs akıtma işlemleri yapıyorlar. Biraz bakarsanız tarifler var. Daha sonrasında küllü kumral bir boyayı (tavsiyem majirel tarzı tüp boyalardan almanız) saçınızın önce bir tutamında deneyin yani boyanın hepsini karıştırmayın cam bir kase de saçınızın bir tutamına yetecek kadar boya ve oksidanı karıştırıp bir deneme yapın. Sonuca göre tüm saçınızı boyarsınız.
Ama açık bir kumral istiyorsanız malesef önce açmanız lazım :)
Sarap kizili renk ama 1ay oldu boyayali kulluye boyuycam yesil olur diye tereddutteyim :KK43:

X