Kumaştan Küp Vazo

çok güzel olmuş ellerinize kollarınıza sağlık yeni tasarımlarınızı bekliyoruz

efenim hatun boş durmuyo ki hiç . durmadan üretiyor durmadan bişeyler icat ediyorrr maşallah :nazar: :nazar:

Sersoyum harikasın yine,a.s.
görüntü şahane..
hem daha önceki kullandığın.kıyafetlerini görmüş ,
onlarla ilgili anılarında kaybolmamış olur..:1hug:

görüntü şahane..

çiçeğim.. beğendiğine sevindim tatlım
bak ben hiç öyle duşunmemiştim kaydirigubbakcemile3 sen aklınla bin yaşa emi alkisalkisalkis

Bir insan nasıl bu kadar becerikli olur ya :1shok: Nerde yaşıyorsan gelip sürüncem sana belki bana da bulaşır kaydirigubbakcemile3 Ellerine sağlık süper olmuş gene a.s.

Bir insan nasıl bu kadar becerikli olur ya :1shok: Nerde yaşıyorsan gelip sürüncem sana belki bana da bulaşır kaydirigubbakcemile3 Ellerine sağlık süper olmuş gene a.s.

çok teşekkur ederim canım Şeniz

bak şimdi şu karşıki sokaktan içeri giriyosun, 10 mt ilerden sağa dön karşındaki ilk kapı kaydirigubbakcemile3

yavru yine döktürmüşsün..bir insan bukadar üretken olur...becerikli hatunsun vesselam...maaşaallahh. nerden buluyosun bu orjinal fikirleri?.:nazar:.maaşaallahhellerine emeğine sağlıkhalkisalkisalkis

görüntü şahane..

Gerçekten öyle alkisalkisalkis annem patchwork'den yatak örtüsü yaptı kendine bizde bir gün oturduk parçaların hikayelerine döndük :nazar: bu filanın elbisesi bu benim gençkızlığımdan şeklinde hoşoldu geçmişe götürdü bizikaydirigubbakcemile5

yavru yine döktürmüşsün..bir insan bukadar üretken olur...becerikli hatunsun vesselam...maaşaallahh. nerden buluyosun bu orjinal fikirleri?.:nazar:.maaşaallahhellerine emeğine sağlıkhalkisalkisalkis

senaycım teşekkur ederim canım.. böyle guzel sözler duymak çok hoş :eek:

Gerçekten öyle alkisalkisalkis annem patchwork'den yatak örtüsü yaptı kendine bizde bir gün oturduk parçaların hikayelerine döndük :nazar: bu filanın elbisesi bu benim gençkızlığımdan şeklinde hoşoldu geçmişe götürdü bizikaydirigubbakcemile5

delikafadulden kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sevgili sersoy bana becerikli hatun demişsin ama daha senin gibi olabilmem için 1000 fırın ekmek yemem lazım.yine yapmışsın yapacağını tuh tuh tuh maşaallah allah nazarlardan korusunopuyorumnanaktan

sevgili sersoy bana becerikli hatun demişsin ama daha senin gibi olabilmem için 1000 fırın ekmek yemem lazım.yine yapmışsın yapacağını tuh tuh tuh maşaallah allah nazarlardan korusunopuyorumnanaktan

estağfurullah canım, kendine haksızlık etme senin yaptıklarında gerçekten çok guzel
ayrıca çok teşekkur ederim :kedi:

X