Küpe sorunsalı

Evet bir düzelse ben de gece bile çıkarmayacağım 😄 kremi küpeye sürüp mü takıyorsunuz küpe üstünden mi? Ben de küpeye sürüp sürekli takarak kremleyeyim dedim ama çıkarıp takmak zorlar mı bilemedim
Benim geçti baya oldu. 1 yıldır hep kulağımda küpeler. Çıkarmadan sürüyordum oynama payı var zaten halka küpelerin. Bir kaç kere ileri geri itince krem içeri de giriyor.

Tam olarak dediğiniz gibi oldu yönü bulunca küpeyi takabildim. İyileşene kadar antibiyotikli krem sürüp daha sonra mı küpeyi takmalıyım
O sana bagli sismemisse kötü degilse, yatarken kulagina batirmayacak küpen(gümüs-altin) varsa tak cikarma istiyorsan 1 ay falan. Antibiyotikli kremi sür iyilesene kadar. Cok gecmis olsun ☺️

Takiliyorsa takabilirsin fakat küpenin çevresine antibiyotikli krem sür şişen yerlere, sürmeden takarsan iyileşmesi gecikebilir. İyileşmesini beklersen küpe takmadan delik kapanır muhtemelen
Çok teşekkürler takarken tahrişe bağlı acıyor tabi ama takabiliyorum öyle yapayım

Çok teşekkür ederim 3-5 aya da kapanmıyor ki 😟 iyileştikten sonra kendim tekrar zorlayarak taksam sıkıntı olur mu sizce
Olur bence. Diyorum ya kendiniz zorlamayın aynı yeri. İyileşsin bırakın orası kapansın. Bir kaç milim yanını bir piercing yapan yerde deldirin.

X