Kürtaj sonrası ağrı ve kanama

guzelseyler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2023
20
2
27
Selam arkadaşlar, ben 7+1 de zorunlu kürtaj oldum. Bebeğin gelişimi geride kalmış ve büyümemiş. Kürtaj sonrası çok kanama ve ağrım olmadı ama bugün kürtaj sonrası 11. Günüm yaklaşık bi 5 gündür ağrım başladı yani antibiyotik bittiğinden beri… kontrole gittiğimde parça ya da başka bir şeyin kalmadığını söyledi doktor ancak ulturasyon görüntüsünde siyah bir çizgi gibi bir şey vardı. Doktor onunda geçeceğini söyledi. Yaşayan var mı bu durumu😢 çok strese girdim

Kuzum geçmiş olsun , strese girme ağrın çoksa eğer bi sor doktoruna ağrısı kesici yazacaktır sana.. aklında bi şüphe kaldıysa başka doktora gidip kontrol ettir bence..
bende pazartesi günü olucam kürtaj 🥹

Sizede Çok geçmiş olsun umuyorum sorun yaşamazsınız. Kanamam durmuştu bugün yine lekelenme tarzında kanama yeniden başlamış 😕 umarım sıkıntı yoktur.

Bende 8 gün önce oldum ama hiç kan şeklinde olmadı, 1 hafta lekelenme olarak devam etti. Antibiyotik vermedi bana sadece iltihap önleyici ve kan sulandırıcı iğnelerim var. İki gündür lekelenme de bitti. Hiç ama hiç ağrım olmadı benim kürtajdan beri. Sadece kürtaj sabahı düşük yaparken çok canım acıyordu o zaman kan işiyordum zaten bildiğin kürtaj olunca hersey bitti.

Bende 8 gün önce oldum ama hiç kan şeklinde olmadı, 1 hafta lekelenme olarak devam etti. Antibiyotik vermedi bana sadece iltihap önleyici ve kan sulandırıcı iğnelerim var. İki gündür lekelenme de bitti. Hiç ama hiç ağrım olmadı benim kürtajdan beri. Sadece kürtaj sabahı düşük yaparken çok canım acıyordu o zaman kan işiyordum zaten bildiğin kürtaj olunca hersey bitti.
Benimde kanama dediğim kahverengi lekelenme 😔 anlayamadım neden böyle olduğunu 😔 bir duruyor bi yeniden başlıyor

Bende 2 hafta önce kürtaj oldum benimde bebeğim gelişmemişti kalbi hiç atmadı hala kanamalarım oluyor lekelenme şeklinde bitse de normale dönsem

X