Kürtaj sonrası ağrı

Nur61_

Bir prenses annesi
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2014
1.490
2.112
29
Arkadaşlar 24 gün önce kürtaj oldum. Adet olacakmış gibi 4 gündür o ince karın ağrısını çekiyorum hatta geceleri beni uyutmuyor. Adet olacağım diye koşuyorum hep ama 4 gündür kahverengi lekelenme bile yok. Sabahtan acile göründüm enfeksiyon hiç birşey yok gayet güzel dedi. Yumurtlamam da bitti biliyorum 10 gün önce. Zaten kürtaj sonrası betam hemen düştü. Hamile de değilim çünkü ilk ilişkimi 4/5 gün önce yaşadım onda da zaten korunuyorum. Ama bu ağrı geçmiyor neden bu kadar ağrıyor

Arkadaşlar 24 gün önce kürtaj oldum. Adet olacakmış gibi 4 gündür o ince karın ağrısını çekiyorum hatta geceleri beni uyutmuyor. Adet olacağım diye koşuyorum hep ama 4 gündür kahverengi lekelenme bile yok. Sabahtan acile göründüm enfeksiyon hiç birşey yok gayet güzel dedi. Yumurtlamam da bitti biliyorum 10 gün önce. Zaten kürtaj sonrası betam hemen düştü. Hamile de değilim çünkü ilk ilişkimi 4/5 gün önce yaşadım onda da zaten korunuyorum. Ama bu ağrı geçmiyor neden bu kadar ağrıyor
24 gün önce kürtaj olduysanız yakın zamanda regl olabilirsiniz. Ben kürtajdan 28 gün sonra regl olmuştum.

Ben kürtajdan 45 gün sonra adet olmuştum. 24 gün biraz erken gibi🤭:) biraz daha bakın bakalım uzarsa söktürücü veriyorlar zaten. geçmiş olsun 💐

Ben kürtajdan 45 gün sonra adet olmuştum. 24 gün biraz erken gibi🤭:) biraz daha bakın bakalım uzarsa söktürücü veriyorlar zaten. geçmiş olsun 💐
Olsam sıkıntı yok ama ağrı çok olsam da kurtulsam derdindeyim. Beta sıfırlandığı için hemen adet çok geç gelmez dedi zamanında olursun dedi döngüm 28 belki de ondan bu kadar ağrıyor geliyor gelmekte olan teşekkür ederim 🙏

Merhaba öncelikle geçmiş olsun, bende kürtajdan 22 gün sonra ağrılarım başladı sol kasık ağırısı özellikle ağrıdan uyuyamıyordum.2 gün sonra kanamam başladı ama adet mi oldum bilmiyorum neyden kaynaklı olduğunu. Kanamanız var mı?

X