Kurtaj sonrası hamilelik

duru1503

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2022
742
255
26
Merhabalar. Herkese iyi bayramlar. 2 şubatta kalp durmasi sebebiyle 9 haftalikken kurtaj oldum ve suan tekrar gebelik düşünüyorum şubattan beri ilk korunmasiz ilişkim oldu bugun size sorum şu. Kurtaj sonrasi hemen gebe kalan varmı ve sonrasında sağlıklı gebelik geçiren oldumu aranızda?

Merhabalar. Herkese iyi bayramlar. 2 şubatta kalp durmasi sebebiyle 9 haftalikken kurtaj oldum ve suan tekrar gebelik düşünüyorum şubattan beri ilk korunmasiz ilişkim oldu bugun size sorum şu. Kurtaj sonrasi hemen gebe kalan varmı ve sonrasında sağlıklı gebelik geçiren oldumu aranızda?
Geçmiş olsun🌸 İnşallah en kısa zamanda güzel haberler alırsınız hayırlısı ile 😌

Benim etrafımda olan oldu, iki ay sonra kazara kontrole gittiğinde gebe olduğunu öğrenen, şimdi gayet sağlıklı bir bebiş 🤍

Ben 4 yıl önce 1. Evliliğimden plansız bi gebelik yasamıstım kürtaj yaptırdım 4-5 haftalıktı. Simdi 1,5 senedir baska birisiyle evliyim hamile kalamıyorum hiçbir sorun yok. Bende de eşimde de sorun yok ama olmuyor tüm testleri filmleri çektirdik ama olmuyor. Napıcamı bilmiyorum doktorlar aşılama önerdi onu ddenicez

X