Kürtajdan 5 gün sonra adet gibi kanama

umayela

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2019
322
85
5 gün önce kürtaj oldum ilk gün yoğun kanama geldi sonra 1 gün kanama durdu sonra damla damla hafif lekelenme gibi oluyordu bugün 5.gün ve adet kanaması gibi kırmızı kanamam var böyle mi oluyor. 2 gün sonra doktor kontrolüm var doktoruma da aynı şekilde soracağım ama yaşayanlardan tecrübelerini bekliyorum

5 gün önce kürtaj oldum ilk gün yoğun kanama geldi sonra 1 gün kanama durdu sonra damla damla hafif lekelenme gibi oluyordu bugün 5.gün ve adet kanaması gibi kırmızı kanamam var böyle mi oluyor. 2 gün sonra doktor kontrolüm var doktoruma da aynı şekilde soracağım ama yaşayanlardan tecrübelerini bekliyorum
kürtajdan sonra dr bana hafif kanamalar normal ama yoğun kanaman olursa gel demişti, sanırım anlattığın kadarı biraz fazla. bence yarın hemen danış. benim 40 gün hiç öyle kanamam olmadı hatta kanamam olmadı yani. çok geçmiş olsun

Normal oldugunu dusunuyorum. Cok agrili ve cok yogun kanaman olursa anormal olabilir

benimde bazen az bazen cok geldi canım normal bence adet gibi kanama
Aynen benimde bazen ped batmıyor bazen adetin son günü gibi oluyor bazen biraz daha çok oluyor hep değişiyor sizin ne kadar sürdü bu şekilde kanama

Aynen benimde bazen ped batmıyor bazen adetin son günü gibi oluyor bazen biraz daha çok oluyor hep değişiyor sizin ne kadar sürdü bu şekilde kanama
1 hafta sürdü sonrada leke şeklinde geldi şuan neredeyse 20 gün oldu 5 gündür felan gelmiyor

1 hafta sürdü sonrada leke şeklinde geldi şuan neredeyse 20 gün oldu 5 gündür felan gelmiyor
Bu süreçte normal hayatınıza devam ettiniz demi yani ben dışarı falan çıkıyorum bazı kişiler çıkma bi şey olur hareket etme pek falan diyorlar ama ben yatıp durdukça daha çok daralıyorum. Siz nasıl geçirdiniz bu süreci

Bu süreçte normal hayatınıza devam ettiniz demi yani ben dışarı falan çıkıyorum bazı kişiler çıkma bi şey olur hareket etme pek falan diyorlar ama ben yatıp durdukça daha çok daralıyorum. Siz nasıl geçirdiniz bu süreci
banada hep dediler lohusa sayılırsın vs ben çıktım eski yaşantıma döndüm yapabileceğim bir şey yoktu ilk 3 gün vs agrım sızım geçene kadar evdeydim ama gezmek dışarı çıkmak bana daha iyi geldi sürekli evde üzülmek yerine

banada hep dediler lohusa sayılırsın vs ben çıktım eski yaşantıma döndüm yapabileceğim bir şey yoktu ilk 3 gün vs agrım sızım geçene kadar evdeydim ama gezmek dışarı çıkmak bana daha iyi geldi sürekli evde üzülmek yerine
Aynen bende öyle yapıyorum en azından yarım saat yürüyüş yapıp geliyorum yoksa bu psikoloji atılmaz

Teşekkür ederim sizin bu şekilde kanamanız ne kadar sürdü
Ben 2 kez kurtaj oldum birincisini devlette oldum onda kurtaj gunu kanamam basladi 6 gun surdu sonra kesildi normal adet kanamasi gibiydi yogunlugu. Ikincisinde özelde oldum. Kurtajdan 5 gun snra kanamam basladi cok az geldi. Suan 12 gun oldu ara sira gelio ama cok az sekilde. Yani her zaman ayni olmuyo bu durum kisiden kisiyede degisiyor. Siz kontrole gittiginizde dr gerekenleri soyler zaten. Cok gecmis olsun

Durum nedir? Bende şuan aynı durumda sayılırım. Kanamam 6. Gün birden geldi

Merhaba bende kürtaj oldum ilk adetim sıkıntısız geçti fazlaydı.ikinci adetimi bekliyorum gecikme yaşadım kan testimde negatif 2. Adetinde gecikme yaşayan varmı?

Merhaba bende kürtaj oldum ilk adetim sıkıntısız geçti fazlaydı.ikinci adetimi bekliyorum gecikme yaşadım kan testimde negatif 2. Adetinde gecikme yaşayan varmı?
Kurtaj sonrasi adet duzeni bozuluyor malesef. Bi sure bu sekilde devam edebilir korkmayin

X