Kürtaj sonrası

Mavi_rella

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2023
369
147
28
Kızlar ben 26 Mart'ta kürtaj oldum 5 haftalık tı kanamam oldu bianda ve düştü. Rahim Ağzı kalınlığım fazla olduğu için doktor kürtaj yaptı. Düştüğünde de çok kanamam olmamıştı zaten İlk gün kanama oldu biraz sonraki 3 gün olmadı ama daha sonra azar azar artarak kanamam devam ediyor bu normal mi bilmiyorum sürekli kanama olması beni çok rahatsız etmeye başladı sürekli ped kullanmak zorunda kalıyorum bide. Kan güne bitiyor ortalama evet herkeste farklı olur bu günler ama en azından normal mi bu şekilde kanama olması 2 hafta oldu bugün.

1 martta 12 haftalık gebeliğim için kürtaj olmak zorunda kaldım.

2 hafta kanamam oldu ara ara sürekli değildi. Sonra günlük pede geçtim kahverengi lekelenme 25 marta kadar sürdü temizlendim .

Kürtajdan 39 gün sonra bugün regl oldum .
Başka sorunuz varsa cevaplayabilirim . Çok geçmiş olsun 🌸

2 hafta kanamam oldu ara ara sürekli değildi. Sonra günlük pede geçtim kahverengi lekelenme 25 marta kadar sürdü temizlendim .

Peki benim durumum normal değil mi. 5 haftalık kürtaj ile örnek veriyorum 10 haftalık kalbi duran bebeğin kürtajından sonraki kanama aynı mı olur. Yani kanamam normal dimi piskolojim bozuldu ya sürekli geliyor 🙄 teşekkür ederim 🥰

Bide benim kırmızı geliyor afedersiniz kanamam ben adet olduğumu nasıl anlarım bilmiyorum sanki adet gibi oluyorum adet sancısı var bende yani öyle karışık ki kafam

Bide benim kırmızı geliyor afedersiniz kanamam ben adet olduğumu nasıl anlarım bilmiyorum sanki adet gibi oluyorum adet sancısı var bende yani öyle karışık ki kafam
Açıkçası benim ilk iki gün öyle adet ağrısı gibi ağrım olmadı ve 2 hafta sonra tamamen kahverengiye dönmüştü .
Ben 1 martta kürtaj oldum 7 Martta kontrole gittim ufak parçalar var pıhtı bile olabilir ada , kekik çayı iç dedi ve 14 martta gel dedi kontrole gittim tertemiz kalmamış hiçbir şey dedi .

Siz kontrole gittiniz mi ? Bazen parça kalınca kanama bitmiyor ve ağrı oluyor .
Ve bence bebeğin haftası çok çok fazla olmayınca 5 hafta 8 hafta farletmiyor

Açıkçası benim ilk iki gün öyle adet ağrısı gibi ağrım olmadı ve 2 hafta sonra tamamen kahverengiye dönmüştü .
Ben 1 martta kürtaj oldum 7 Martta kontrole gittim ufak parçalar var pıhtı bile olabilir ada , kekik çayı iç dedi ve 14 martta gel dedi kontrole gittim tertemiz kalmamış hiçbir şey dedi .

Siz kontrole gittiniz mi ? Bazen parça kalınca kanama bitmiyor ve ağrı oluyor .
Ve bence bebeğin haftası çok çok fazla olmayınca 5 hafta 8 hafta farletmiyor
Kürtajdan 1 hafta sonra gittim rahmin tertemiz dedi doktorum bi sorun yok dedi 2 hafta kanaman olur dedi ama ne bileyim sanki daha fazla sürecek internetten bakıyorum 1 3 hafta arası sürer diyor kanama ama aklım karıştı

Kizlar kürtaj oldum 2 kere oldum 1.kurtajimda 10 haftalikti kürtaj sonrası baya kanamam oldu 2.kurtajim gelsiimi 6.haftada durmuş 8 haftalıkken kürtaj oldum bunda hiç kanamam olmadi normal mi kizlar

Kizlar kürtaj oldum 2 kere oldum 1.kurtajimda 10 haftalikti kürtaj sonrası baya kanamam oldu 2.kurtajim gelsiimi 6.haftada durmuş 8 haftalıkken kürtaj oldum bunda hiç kanamam olmadi normal mi kizlar
Kanamanın olmamasının normal olmadığını biliyorum canım. Doktorun ne dedi görüştün mü

X