Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

O pıhtılaşma testi hemen bana ilk kaybimda ozele gittigimde 1.5 milyara yapıldı. ..temiz çıktı. ..yani çocuk engelli olunca da vücut imha ediyormuş embriyoyu. ..hala bekliyorum ....özele gittim hep...Bu süreç maddi manevî zor ....bi de o kadar para üstüne daha hic hayatında doğum yapmadan seni dogumhaneye almalari. ...ya kızlar ben kürtaj olmaya giderken aglayamadm bile çünkü öylece kaldım ne tepkisi verecegim o bile gitmisti

Iki kere missed abortus sebebiyle kurtaj oldum. Doktor ilk seferinde 3 ay korun sonra dene dedi. Denedigim ay hamile kaldim. Ikinci sefer kurtaj oldugumda doktor hic bekleme dedi. Ben bir ay bekledim. Bir sonraki ay hamile kaldim.
Hayirlisi olsun.

Iki kere missed abortus sebebiyle kurtaj oldum. Doktor ilk seferinde 3 ay korun sonra dene dedi. Denedigim ay hamile kaldim. Ikinci sefer kurtaj oldugumda doktor hic bekleme dedi. Ben bir ay bekledim. Bir sonraki ay hamile kaldim.
Hayirlisi olsun.

Güya ben de beklemedim ama hiç hamile kalamiyorum :KK43:hiç korunma olmadı. .ne güzel siz hemen yapınca hamile kaliyorsunuz

Güya ben de beklemedim ama hiç hamile kalamiyorum :KK43:hiç korunma olmadı. .ne güzel siz hemen yapınca hamile kaliyorsunuz
Dort hamilelik gecirdim bir cocugum var. Allah hayirlisini versin. Bu sefer oldu derken tepetaklak dusmek de kotu.

Dort hamilelik gecirdim bir cocugum var. Allah hayirlisini versin. Bu sefer oldu derken tepetaklak dusmek de kotu.

Cnm işte bekliyoz hala önumuz karanlık. ...2.5 yıldır hiç doğal gebelik ve hiç koruma yok....yumurta büyüyor kendi catliyo. ..ne bilem yaa

Cnm işte bekliyoz hala önumuz karanlık. ...2.5 yıldır hiç doğal gebelik ve hiç koruma yok....yumurta büyüyor kendi catliyo. ..ne bilem yaa
Insallah gonlune gore olur. Kucagina alirsin.

herkese selam kızlar... 7 haftalık hamileydim ama bebek görünmedi,kalp atışı alınmadı vs derken boş gebelik dendi... progestan kullanımım kesildi, ilacı bıraktıktan sonra son 1 hafta bekleyip duruma göre karar verilecekti... ilacı bıraktığımın 3.günü kanamam başladı 5.günüde ağrılar... dün kontrolüm oldu,kese rahim ağzına gelmiş düşme yolunda ve bozulmuş dedi doktorum ve cytotec verdi bana hap olarak ama sadece 1 tane ve yetecek dedi... bu benim 2.düşüğüm oluyo, geçen senede bir düşük yaptım ve o kendiliğinden oldu... üstelik yine cytotec kullanmıştım,rahim temizlenmişti kürtaja gerek kalmamıştı... ama şimdi bi türlü düşmüyor kese,kaldı rahimde... sürekli ağrı yapıyo ama düşmüyor,dün doktorumun verdiği tek kullanımlık ilaçta etki etmedi... önceden gittiğim başka bir doktoru aradım,onada sordum... cytotec'ten 3-4 tane alsam daha etkili olacağını söyledi,hatta uygunsan gel vajinadan verelim daha etkili dedi... ben vajinadan verilmesinden de,kürtajdan da çok korkuyorum... canım normalden çok tatlıdır ve acı seviyem çok düşüktür benim... bunlarla uğraşmaktan,karar vermeye çalışmaktan düşüğüme bile üzülemedim :KK50: akıl verin,yardımcı olun... okuduğum kadarıyla bu konuda tecrübe yaşamış arkadaşlar var... üstelik bu sene ilaç sağlık bakanlığı tarafından yasaklanmış,satılmıyor eczanelerde... doktor vermezse alma imkanımda yok
Bende aynı durumdayım şuan, tüp bebek ile hamileyim 6haftalik ama.sagliksiz gebelik..
İlaçları kestik kanama gelmezse cytotec verdi 4tane..senin sürecin nasıl ilerledi acaba ?

X