Kürtajdan sonra ne zaman hamile kaldınız?

elfkrkya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2024
7
1
34
8 aralıkta bebeğimin kalbinin durması nedeniyle kürtaj oldum. 9 hafta 3 günlüktü kontrolde anlaşıldı kalbinin durduğu. Doktor rahmin temiz ilk adetten sonra kendini hazır hissedersen dene dedi ve coraspin verdi kan akışı hızlı olsun diye. aynı zamanda folik asit. Kürtajdan sonra ilk denemede hamile kalan var mı? yada kürtajdan ne kadar sonra hamile kaldınız ?

8 aralıkta bebeğimin kalbinin durması nedeniyle kürtaj oldum. 9 hafta 3 günlüktü kontrolde anlaşıldı kalbinin durduğu. Doktor rahmin temiz ilk adetten sonra kendini hazır hissedersen dene dedi ve coraspin verdi kan akışı hızlı olsun diye. aynı zamanda folik asit. Kürtajdan sonra ilk denemede hamile kalan var mı? yada kürtajdan ne kadar sonra hamile kaldınız ?
Canım bu durum kişiden kişiye değişiyor kimi kürtajdan hemen sonra kimiside 1 sene sonra . Eylülde bende kürtaj oldum daha olmadı nasipse inşallah bu ay olur.

8 aralıkta bebeğimin kalbinin durması nedeniyle kürtaj oldum. 9 hafta 3 günlüktü kontrolde anlaşıldı kalbinin durduğu. Doktor rahmin temiz ilk adetten sonra kendini hazır hissedersen dene dedi ve coraspin verdi kan akışı hızlı olsun diye. aynı zamanda folik asit. Kürtajdan sonra ilk denemede hamile kalan var mı? yada kürtajdan ne kadar sonra hamile kaldınız

Benim bebeğimde 3haftalık gelişimi geride kalmış 10 haftalık olması gerekirken 7 haftalıkta kalmış 1 hafta sonra doktora gittim dün kalbi durduğunu öğrendim Kürtaj oldum kanamam da fazla yok bazen damla şeklinde sizler kaçıcıncı gününde ilişkiye girdiniz

İlk kürtajımdan sonra 2. ayda gebe kaldım. Onu da kaybettim kasım ayında tekrar kürtaj oldum hala bekliyorum ne yazık ki olmadı değişiklik gösterebiliyor böyle maalesef

Bende senin yaşadığını yaşadım ama bana doktor 3 ay sonra dene dedi şuan nasıl var mı gebelik sürec nasıl ilerledi neden kalbi durmuş test felan yaptırdınız mi

X