Kuruma cizgisi böyle mi oluyo

BirMucizeOlsunb

GebeKalmaPesinde
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
2.243
727
26
Ben bebe time testi yaptim. İlk dakikalarda 2 cizgi beyaz gibi gözüktü ışık altinda normalde böyle olmuyodu. Aradan 1 2 saat gecti ve sonuc bu . Hic böyle bi kuruma cizgisi yasamadim daha doğrusu boyle cizgiyi hic gormedim hep tek cizgi gördüm cope attim kururken bile bembeyaz sadece tek cizgi vardi.

Bu arada sat 26 eylul gibiydi ben tam regl olamadim. 4 ekimde kadin doguma gittim. 6 milimlik zararsiz bi kist var adetle atılır dedi adet olamiyorum dedim ( 2 3 aydir ya az adet oluyodum yada cok. Normalde 1 hafta adet olurum kahve baslar kirmizi olur son zamanlarda ise sadece kahverengi gibiydi lekelenme gibi). Bana duphaston yazdı sabah aksam ic dedi 10 gun . Yanina vitamin istedim folbiol folik asit yazdi arada kullan dedi. 5 ekimden bu yana ilaci kullaniyorum , yarin ilac bitecek ve 8,9,11,12,13,14 ekimde iliskimiz oldu. Tahmini bat ise 27 ekim civari.

Eklentiler

• 20221015_164208.jpg
    20221015_164208.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 481
  • 20221015_164201.jpg
    20221015_164201.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 406
  • 20221015_164158.jpg
    20221015_164158.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 521
  • 20221015_164150.jpg
    20221015_164150.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 458
Canım bı test daha yap bence ve ilk 10dakikayi baz al hatta adetine daha varsa erken gebelik testi al bence o daha garantisi. Böyle bakınca var gibi ama bence bı test daha yap hayirlisi inşallah 💞
Erken gebelik testi yapmistm bi seferinde, ikinci cizgi silik gibiydi ama negatjf çıkmıştı 3 4 ay önce iste

Erken gebelik testi yapmistm bi seferinde, ikinci cizgi silik gibiydi ama negatjf çıkmıştı 3 4 ay önce iste
Bu teste göre hamilesin ama çizgi hani geç çıktıysa kurukamada bı kere benim ikinci cizgim çok net vardı ama kan verdim negatifmis kist olduğunda da böyle çıkabilir. Bence eczane kapanmadan bir test al bunda böyle varsa erkende tam net kırmızı çizgi çıkar. İnşallah hamilesindir canim

Bu teste göre hamilesin ama çizgi hani geç çıktıysa kurukamada bı kere benim ikinci cizgim çok net vardı ama kan verdim negatifmis kist olduğunda da böyle çıkabilir. Bence eczane kapanmadan bir test al bunda böyle varsa erkende tam net kırmızı çizgi çıkar. İnşallah hamilesindir canim
Bunu yaptım 2 3 dk icinde ışıkta 2. Cizgiyi beyaz olarak gördüm bekledim 2. Cizginin varligi belliydi ama ne pembe ne kirmiziydi sonra cope attim 1 2 saat sonra baktim boyleydi

Ben bebe time testi yaptim. İlk dakikalarda 2 cizgi beyaz gibi gözüktü ışık altinda normalde böyle olmuyodu. Aradan 1 2 saat gecti ve sonuc bu . Hic böyle bi kuruma cizgisi yasamadim daha doğrusu boyle cizgiyi hic gormedim hep tek cizgi gördüm cope attim kururken bile bembeyaz sadece tek cizgi vardi.

Bu arada sat 26 eylul gibiydi ben tam regl olamadim. 4 ekimde kadin doguma gittim. 6 milimlik zararsiz bi kist var adetle atılır dedi adet olamiyorum dedim ( 2 3 aydir ya az adet oluyodum yada cok. Normalde 1 hafta adet olurum kahve baslar kirmizi olur son zamanlarda ise sadece kahverengi gibiydi lekelenme gibi). Bana duphaston yazdı sabah aksam ic dedi 10 gun . Yanina vitamin istedim folbiol folik asit yazdi arada kullan dedi. 5 ekimden bu yana ilaci kullaniyorum , yarin ilac bitecek ve 8,9,11,12,13,14 ekimde iliskimiz oldu. Tahmini bat ise 27 ekim civari.
Testi tekrarla istersen bozuk sanki

Bence hamilelik var. Boyle kuruma cizgisi hic gormedim

İnşallah vardır,soradan olusanlara çok güvenmemek lazım.Mesela bu da benim sonradan oluşan ikinci cizgim

Eklentiler

• 20221016_073508.jpg
    20221016_073508.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 451
Selam canim bu asla kuruma cizgisi olamaz yani bence bukadar belirgin olmaz kuruma cizgisi daha soluk oluyo ayrica ilk 10 dakika diyenlere ben asla inanmiyorum cünkü arkadasim cöpe attikdan 1 saat sonra cikardi bakti pozitifdi kuruma sandi ve kan verdi pozitifti :) duphaston aldiysan büyük olasilik bende duphaston kullandim ama gebelik olmadi pkodan dolayi folbiolde kullandim ilaclarina devam et gebelik olmadiysa folbiolde birakma 🙏

Teşekkür ederim ama doğru olduğunu sanmıyorum.Testlerde maalesef bu kadar belirgin kuruma çizgileri bile oluşuyor.Ilk hadi 20 dakika olsun ama saatler sonra olusanlar yanıltıcı.
Bende bu söylemlerin tam tersine sahit oldum arkadasim gebelik testini 1 saat sonra cöpten cikarmisti cift cizgiyi gördü teredüt etti ve kan verdi sonuc pozitif ti ben gecen sene gebelik testi yapmistim eylülde ve 5 dakkada pozitif cikti ama gebelik yoktu :) testler yaniltiyor evet ama ilk 10 dk 20 dk diye sartlandirmamak lazim farkli gelisebiliyor olaylar.

X