Kuruma çizgisi olabilir mi

yuruyen paranoyak_

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2021
19
7
24
Kızlar 31-33 günde bir adet oluyorum ve en son 29 ekimde adet gördüm adetim bittikten 3 güm sonra 2 gün devam eden sadece peçeteye gelen çok açık pembe lekelenme oldu o gün akşam kaset test yaptım ve kaç dakika içinde çıktığını bilmediğim bir ikinci çizgi gördüm ertesi sabah ilk idrarla testi tekrarladım negatifti. Sonrasında aradan 2 hafta falan geçti yüksek ateş ve boğaz ağrısından hastaneye gittim doktorum her ihtimale karşı kan testi istedi ve sonuç 1.20 çıktı. Şuan adet gecikmesinde 2.veya 3.günüm dünden beri oncomed kaset test yapıyorum negatif sabah ilk idrarla yaptım eşimden gizli görmesin diye hemen çöpe attım bekleyemedim ikinci bir çizgi oluşmuş ama ne zaman Olduğu hakkında bi bilgim yok. Kuruma çizgisi mi yoksa gebelik var mı bilemedim.rica etsem bakabilir misiniz.
Görselleri koyucam.ilk fotoğraf adet bittikten 3 gün sonra gelen lekelenmeden sonra yapılan test ikinci fotoğraf da bugün yapılan test. Böyle olan varsa bilgi verebilir misiniz

İlk test adet bittikten 3 gün sonra olan ikinci test bu sabah ilk ıdrarla yapılan

Eklentiler

• IMG_8925.png
    IMG_8925.png
    411,1 KB · Görüntüleme: 481
  • IMG_8937.jpeg
    IMG_8937.jpeg
    69,3 KB · Görüntüleme: 484
X