Küvözde ki bebeğimiz için dua okuyabilirmisiniz? Rabbim güzel sonuclar almayı nasip eyle.

birminikask2020

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2019
1.785
2.952
Enbiya suresi 87. Ayet

Ve zennuni iz zehebe mugadiben fe zanne en len nakdire aleyhi fe nada fiz zulumati en la ilahe ente subhaneke inni kuntu minez zalimin.

Bebeğimiz küvözde su an. Tahliller tetkikler yapılıcakmış. Su an arastırılan şeyler var. Sonuclarının güzel gelmesi için sizden okumanızı istiyorum. Allahım güzel sonuclar haberler almayı nasip eyle.
Sağ salim sağlıkla evimize gelmesini nasıp eyle. Bizlere yardım eyle.

20231101_104451.jpg

Okudum. Tez zamanda güzel haberler alın. Allah şifa versin.

Adetim malesef okuyamiyorum. Allahim guzel haberler almanizi nasip etsin. Saglicakla evinize gitmeyi nasip etsin amin.

Enbiya suresi 87. Ayet

Ve zennuni iz zehebe mugadiben fe zanne en len nakdire aleyhi fe nada fiz zulumati en la ilahe ente subhaneke inni kuntu minez zalimin.

Bebeğimiz küvözde su an. Tahliller tetkikler yapılıcakmış. Su an arastırılan şeyler var. Sonuclarının güzel gelmesi için sizden okumanızı istiyorum. Allahım güzel sonuclar haberler almayı nasip eyle.

okudum canım rabbim bebeğini sana bağışlasın inşallah...

Enbiya suresi 87. Ayet

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah.
Sağlıcakla bir an önce bebeğinize kavuşun Rabbim sizlere bağışlasın iyi olacak insaalah merak etmeyin gönlünüzü ferah tutun 🙏❤️

Allah razı olsun hepinizden.
Yarın önemli, bebeğimizin Beyin mr çekilecek.
Hz. Eyyup a.s şifa duasını da okuyabılrmsnz.
RABBİ ENNİ MESESENİYED DURRU VE ENTE ERHAMURRAHİMİN.

Rabbi inni messeniyed durru ve ente erhamurrahimin.

Rabbim acil şifalar versin, içinizi ferahlatacak haberler alırsınız inşallah

Enbiya suresi 87. Ayet

Allah razı olsun hepinizden.
Yarın önemli, bebeğimizin Beyin mr çekilecek.
Hz. Eyyup a.s şifa duasını da okuyabılrmsnz.
RABBİ ENNİ MESESENİYED DURRU VE ENTE ERHAMURRAHİMİN.
Okudum RABBİM güzel hayırlı temiz sonuçlar almanızı nasip eylesin acil şifalar diliyorum 🤲

X