Kuzey Güney Kanal D

nilim

Guru
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
4.849
104
Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu ve Fatmagül’ün Suçu ne ? dizilerinin seneristleri Melek Gençoğlu ve Ece Yörenç, Kanal D için Ay Yapım bünyesinde yeni bir dizi çekecekler. Önümüzdeki sezon yayınlanacak olan dizi de iki erkek kardeşin hikayesini anlatılacak. Kıvanç Tatlıtuğ , bu dizide erkek kardeşlerden birini canlandıracak. Diğer oyuncular için cast çalışması devam ediyormuş. Bu projeyi bekleyen Kıvanç Tatlıtuğ, önümüzdeki sezon adından çok söz ettirecek bu dizi ile televizyon dünyasına geri dönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kıvanç ve Mehmet Aynı Dizide

Ay Yapım'ın yeni dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Mehmet Günsur bir arada.

Ay Yapım iki erkek kardeşin hikayesini anlatacak yeni dizisi için Mehmet Günsur'la anlaştı. Dizinin kadrosunda Kıvanç Talıtuğ da bulunuyordu. Henüz başrol kadın oyuncu belli olmasa da Türkiye'nin yakışıklı iki oyuncusunun bu diziyi zirveye taşıyacağı şimdiden belli.
Hürriyet​

mehmet günsur çok yakışıklı bence
nedense kıvanç bana pek yakışıklı gelmiyor yaaa:78:

kıvanç mehmett :KK69:bi bölümünü bile kaçırmam heralde dizinin adı cevdet bey ve oğulları kadın oyuncu belli deil eylülde tvde olur heralde ve kesinlikle büyük ses getirir bu dizi :KK66:

Ay Yapım tarafından Kanal D'ye hazırlanacak yeni dizide Kıvanç Tatlıtuğ ve Mehmet Günsur'un birlikte rol alacağı haberleri yayınlanmıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Mehmet Günsur'lu yeni dizi haberlerinden sonra keyiflenen izleyicinin hevesi kursağında kalacak çünkü Ay Yapım, Mehmet Günsur'un dizide rol almayacağını açıkladı.

Medyatava'nın Ay Yapım'dan aldığı bilgiye göre; Mehmet Günsur dizide yer almıyor. Bu dizide Kıvanç Tatlıtuğ'un erkek kardeşini başka oyuncu oynayacak.:2::2:

ama ama ikisi süper olcaktı ama ya offf:KK5::KK5:

iyi ki mehmet günsur yokmuş
gözümü alamıyorum adamdan,günaha girmemiş olurum:82:

Ay Yapım tarafından Kanal D'ye hazırlanacak yeni dizide Kıvanç Tatlıtuğ ve Mehmet Günsur'un birlikte rol alacağı haberleri yayınlanmıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Mehmet Günsur'lu yeni dizi haberlerinden sonra keyiflenen izleyicinin hevesi kursağında kalacak çünkü Ay Yapım, Mehmet Günsur'un dizide rol almayacağını açıkladı.

Medyatava'nın Ay Yapım'dan aldığı bilgiye göre; Mehmet Günsur dizide yer almıyor. Bu dizide Kıvanç Tatlıtuğ'un erkek kardeşini başka oyuncu oynayacak.:2::2:

ama ama ikisi süper olcaktı ama ya offf:KK5::KK5:
ay nasi sevinmistim yaaaa
bu adam beyaz gelincikten sonra baska dizide oynamadi nedense.oynasada izlesek yaaaaa

ismi cevdet bey'in oğulları sanırım
kıvanç tatlıtuğ ve mehmet günsur başrol :KK16:

Kıvanç ve Mehmet Aynı Dizide

Ay Yapım'ın yeni dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Mehmet Günsur bir arada.

Ay Yapım iki erkek kardeşin hikayesini anlatacak yeni dizisi için Mehmet Günsur'la anlaştı. Dizinin kadrosunda Kıvanç Talıtuğ da bulunuyordu. Henüz başrol kadın oyuncu belli olmasa da Türkiye'nin yakışıklı iki oyuncusunun bu diziyi zirveye taşıyacağı şimdiden belli.
Hürriyet​

ayy mehmet varsa ızlerım:KK52:

Kıvanç Tatlıtuğ ile Tolga Karel önümüzdeki sezon ekrana gelecek dizide iki kardeşi canlandıracak. Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği dizide Tatlıtuğ iyi kardeşi, Karel ise kötü kardeşi oynayacak.

keşke diğer kardeş mehmet günsur olsaydı
tolga kareli hiç beğenmiyorum ben çok itici bir tipi var:KK19:

keşke diğer kardeş mehmet günsur olsaydı
tolga kareli hiç beğenmiyorum ben çok itici bir tipi var:KK19:[kıvanç iyi roldeyse mehmet kötü role yakışmaz kötü role tolga cuk oturmuş yani..
tabi bende başka birini tercih ederdimde adamın gözler çiyan gibi başkası uymazdı tam kötü roller için sanaççı olmuş.mübarek..:KK66:

kıvanç varsa tek geçerim konusuda iyi olur sıkıcı dizilerden olmazsa değme keyfime ekrandan
alamaz kimse beni..

tolga karel yerine daha kaliteli bi oyuncu seçselermiş keşke. mehmet günsrü duyunca gözlerim yuvalarından dışarı çıkmıştı valla 2 cillop bi dizide diye :KK9::KK9:

X