Kv sorunsalı

asudee11

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
146
-279
27
Öncelikle herkese merhaba ben 7 aylık evliyim kayınvalidemle bir problemim yok bana ama çok kıskanç birisi farklı memleketlerdeyiz istiyor ki oğlu 7/24 onu arasın sabah arasa akşam aramadı diye Trip atan bir kadın evliliğimizin 3. Günü biz balayındayken oğluna sen beni aramıyorsun sen değiştin sen sen böylesin diyen bir kadın. O böyle yaptıkça ben ondan soğuyorum uzaklaşıyorum aramak istemiyorum. En başlarda eşime annesi ile ilgili hiçbirşey söylemiyordum ama şimdi dilimi tutamıyorum. Ben atamayınca triplere giriyor arasam daha önceleri aramadığım için telefonuma cevap vermiyor. Ne yapmam lazım nasıl davranmam lazım

Böyle oyunlara ne kadar yüz verseniz o kadar büyür. Trip atiyor diye her gün 3 defa aramaya baslasaniz haftaya 4 cü aramayi da beklemeye baslar. Normal arayin hal hatir sorun. Trip atsa "ay annecim" diye kendinizu savunmaya gecmeyin. Herkesin kendine göre hayati var. Esiniz annesini arayip sorsun ona karismayin. Bunu evinizde kavga haline getirmeyin.

Konu karışmış sanki. Sadece oğluna mı tavır yapıyor? Yoksa sizden de mi aynı sıklıkta telefon bekliyor?

Öncelikle herkese merhaba ben 7 aylık evliyim kayınvalidemle bir problemim yok bana ama çok kıskanç birisi farklı memleketlerdeyiz istiyor ki oğlu 7/24 onu arasın sabah arasa akşam aramadı diye Trip atan bir kadın evliliğimizin 3. Günü biz balayındayken oğluna sen beni aramıyorsun sen değiştin sen sen böylesin diyen bir kadın. O böyle yaptıkça ben ondan soğuyorum uzaklaşıyorum aramak istemiyorum. En başlarda eşime annesi ile ilgili hiçbirşey söylemiyordum ama şimdi dilimi tutamıyorum. Ben atamayınca triplere giriyor arasam daha önceleri aramadığım için telefonuma cevap vermiyor. Ne yapmam lazım nasıl davranmam lazım
Zaten uzaktasınız sizin aile işinize karışmıyorsa ogluyla konuşsunlar işte sizle zorla konuşmuyorlar ki ogluyla konuşuyor.Yoksa başka bir sorundamı var?Pek net yazmamışsınız.

bu sizin sorununuz mu?
oğlu aramak isterse arar, aramak istemezse aramaz, anne oğul kendi aralarındaki muhabbet.
eşiniz de kendi ailesiyle arasında olan şeyleri size yansıtmasın bi zahmet.

arasam daha önceleri aramadığım için telefonuma cevap vermiyor
Küsmek icin guzel bir sebep
E oglu diyemiyor mu annecim ben evlendim artik sabah arasam aksam arayamayabilirim kendimize zaman ayiriyoruz bu duzene ayak uydurmamiz lazim alinmaca gucenmece yapma vs diye?
Acikca konusma yapmadan duzelmez aksine daha da kotu bi hal alabilir

Küsmek icin guzel bir sebep
E oglu diyemiyor mu annecim ben evlendim artik sabah arasam aksam arayamayabilirim kendimize zaman ayiriyoruz bu duzene ayak uydurmamiz lazim alinmaca gucenmece yapma vs diye?
Acikca konusma yapmadan duzelmez aksine daha da kotu bi hal alabilir
Söylemezmi benim eski hayatım değil evlendim eşim var kendimizce işimiz evimiz var böyle dedi diye 3 gün konuşmadı annesi.

Zaten uzaktasınız sizin aile işinize karışmıyorsa ogluyla konuşsunlar işte sizle zorla konuşmuyorlar ki ogluyla konuşuyor.Yoksa başka bir sorundamı var?Pek net yazmamışsınız.
Başka bir sorun yok oğluna sürekli sen evlendin değiştin sen beni daha sık arardın (eşim en az günde 2 defa arar)

Bendende aynı sıklıkta bekliyor.

Sizden böyle bir beklenti içine giremez. Açıkça söyleyeceksiniz böyle bir alışkanlığınızın olmadığını. Benim kayınvalidem de bekliyordu. Açıkça söyledim hangi sıklıkta arayacağımı. Anladı mı, anlamadı. Ne oldu peki, hiç aramıyorum artık. Bayramdan bayrama.

Ama eğer günlük hayatınızı sekteye uğratmıyorsa eşinizin ne sıklıkta aradığına da karışmayın.

Böyle oyunlara ne kadar yüz verseniz o kadar büyür. Trip atiyor diye her gün 3 defa aramaya baslasaniz haftaya 4 cü aramayi da beklemeye baslar. Normal arayin hal hatir sorun. Trip atsa "ay annecim" diye kendinizu savunmaya gecmeyin. Herkesin kendine göre hayati var. Esiniz annesini arayip sorsun ona karismayin. Bunu evinizde kavga

Sizden böyle bir beklenti içine giremez. Açıkça söyleyeceksiniz böyle bir alışkanlığınızın olmadığını. Benim kayınvalidem de bekliyordu. Açıkça söyledim hangi sıklıkta arayacağımı. Anladı mı, anlamadı. Ne oldu peki, hiç aramıyorum artık. Bayramdan bayrama.

Ama eğer günlük hayatınızı sekteye uğratmıyorsa eşinizin ne sıklıkta aradığına da karışmayın.
Ama bir kayınvalide hiçmi düşünmez yeni evliler sürekli arayıp rahatsız etmiyeyim. Her aradığında hep aynı muhabbetler aramıyorsun aramıyorsun Eşim günde en az 2 defa arar.

Ama bir kayınvalide hiçmi düşünmez yeni evliler sürekli arayıp rahatsız etmiyeyim. Her aradığında hep aynı muhabbetler aramıyorsun aramıyorsun Eşim günde en az 2 defa arar.

Bazıları düşünür bazıları düşünmez. Siz düşünmeyene denk gelmişsiniz ne yazık ki. O yüzden kendi sınırlarınızı sağlam çizin.

Bazı insanlar böyle toksik olabiliyorlar. Yerinizde olsam asla haftada 1 den fazla aramazdim. Aliştirirsaniz hep bir daha fazlasını ister bu tipler.

Yine kendinizi sansli sayin. Televizyon programda kadin "kayinvalidem benim ve esimin arasinda yatmak istiyor" diye akil danismisti. :KK70: cocuklarina bagimli ebeveynler degisikliklere adapte olamiyor kolay kolay. Bazilari hic kabullenmiyor. Zamanla alisir, alismiyorsa da esiniz gereken cizgileri cekecek.

X