Kv sorunsalı

Bendende aynı sıklıkta bekliyor.
kestirip atacaksınız
benim huyum öyle değil ben kimseyi öyle sıklıkla aramam alışın bence
he oğlunuzdan bekleyebilirsiniz onu da aranızda halledin vs gibi
dişinizi göstermezseniz bu böyle uzar gider

İstiyor ki sürekli arayalım neyapıyoruz neredeyiz söyleyelim.
Tamam işte oğlu arasın. Herkes kendi ailesini arar. Siz de vay niye arıyorsun diye dırdır etmemelisiniz tabii. Eşiniz bu durumdan rahatsızsa kendi annesine kendi söylesin. Siz hiç karışmayın. Karışırsanız siz suçlu olursunuz. Onlar ana oğul çekilirler kenara muhabbet ederler siz de ortamın kıskanç gelini olursunuz

Aman Allah korusun boşanma sebebi 1711367380861.png evliliğimizden beri alışır diye diye 7 ay oldu bakalım halâ bekliyorum 1711367380861.png

Başka bir sorun yok oğluna sürekli sen evlendin değiştin sen beni daha sık arardın (eşim en az günde 2 defa arar)
Oĝluna bağli bir anne işte🤷‍♀kendisi anlayışlı olmalı ama herkes öyle düşünceli değil.Hem zaten ogluyla konuşuyor sizle konuşmuyor ki ne diye takılıyorsunuz boş verin eşinizle aranız bozulacak sadece böyle yaparsanız.
Bende annemle whatsapdan konusuyorum her gun hal hatır soruyoruz ya da torunu ile konuşuyor goruntulu aileler çocuklarıyla konuşmak ister bu normal bir şey ama ara karıştırmayacak işinize karıṣmayacak tabi ki.

kestirip atacaksınız
benim huyum öyle değil ben kimseyi öyle sıklıkla aramam alışın bence
he oğlunuzdan bekleyebilirsiniz onu da aranızda halledin vs gibi
dişinizi göstermezseniz bu böyle uzar gider
Kesinlikle çok haklısınız. Nişanlıyken böyle olduğunu bilmediğim için arardım halini hatırını sorardım ama evlendikten sonra böyle yaptıkça uzaklaştım soğudum. Laf lafa gelince oğluna söyler o zamanlar arardı sorardı diye

Oĝluna bağli bir anne işte🤷‍♀kendisi anlayışlı olmalı ama herkes öyle düşünceli değil.Hem zaten ogluyla konuşuyor sizle konuşmuyor ki ne diye takılıyorsunuz boş verin eşinizle aranız bozulacak sadece böyle yaparsanız.
Bende annemle whatsapdan konusuyorum her gun hal hatır soruyoruz ya da torunu ile konuşuyor goruntulu aileler çocuklarıyla konuşmak ister bu normal bir şey ama ara karıştırmayacak işinize karıṣmayacak tabi ki.
Keşke kıskanç bir anne değilde anne gibi bir anne olsaydı da isterse sabahtan akşama kadar konuşsunlar. Ben bu anlayışsızlığını kabullenemiyorum. Benim memleketim oturduğumuz yere daha yakın olduğu için oraya daha sık gideriz bunun için oğluna sen git onlarla yaşa diyen bir kadın.

X