Cilt Bakımı Ürünleri La Roche Posay ürnlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
c vitaminli göz çevresi kremi çok güzel 60tl fiyatı dr muradın 275liraya aldıgım göz çevresi fıs çıkarken bu morluguklarımı açtı diyebilirim sadece göz pınarına dogru çukur olan kısım mor kaldı sürdügümde karıncalaanma böyle bir kan dolaşımı hızlılıgıonı deriye işledigini hissediyorsun zaten kullanım klavuzunda da agzını sıkı sıkıya kapatın cvitamini oksijenle buluşunca çabuk ölür vs yazıyo tedavi edici oldugunu ordan anlamalıydım yani şiddetle tavsiye benden

kızlar benimde karma alnım yağlı bir cildim var.lütfen kullananlar yada ürünlerden bilgisi olanlar hangi ürünlerini kullanmalıyım.yaşadığım yerde satılmadığı için gidip soramıyorumda mecburen internetten alıcam.bana yardımcı olursanız.

kızlar benimde karma alnım yağlı bir cildim var.lütfen kullananlar yada ürünlerden bilgisi olanlar hangi ürünlerini kullanmalıyım.yaşadığım yerde satılmadığı için gidip soramıyorumda mecburen internetten alıcam.bana yardımcı olursanız.

merhaba.ben bu gün cildiyeye gittim.cildim yağlı karma ve hassas.la rocoche posay effaclar jel tonik ve güneş koruyucu verdi.bu gün başladım sonucu yazarım merak ederseniz.bi çok ürün denedim ama bundan ümitliyim umarım iyi olur:)

merhaba.ben bu gün cildiyeye gittim.cildim yağlı karma ve hassas.la rocoche posay effaclar jel tonik ve güneş koruyucu verdi.bu gün başladım sonucu yazarım merak ederseniz.bi çok ürün denedim ama bundan ümitliyim umarım iyi olur:)

çok memnun olurum arkadaşım.peki nemlendirici olarak ne kullanıyorsun

şu an güneş koruyucu yeterli dedi doktorum.geceleri effaclar k kullanıyorum.cilt soyucu özelliği var lekeler için.memnunum.ayrıca hemşehriyiz galiba karabüklüyüm bende:) ayrıca cildinizde leke sorunu yoksa vichy normaderm serisinin nemlendiricisini tavsiye ederi çok güzel yağsız ve sivilce kontrolü sağlıyo

Son düzenleme:
bu efecclar k gerçekten lekelere işe yarıyor mu, şimdiye kadar lekelere yarayan bişey görmedim de.

bu efecclar k gerçekten lekelere işe yarıyor mu, şimdiye kadar lekelere yarayan bişey görmedim de.

evet işe yarıyo.geceleri sürülüyo mikro soyucu özelliği var fakat kullanırken mutlaka yüksek korumalı bir güneş koruyucu şart

evet işe yarıyo.geceleri sürülüyo mikro soyucu özelliği var fakat kullanırken mutlaka yüksek korumalı bir güneş koruyucu şart

kaç faktör olmalı, benim nemlendiricim 15 faktörlü galiba, bir de şu sivilceler için olan eczanelerin hazırladığı karışımlardan kullanıyorum, ikisini birden kullanabilir miyim acaba?

50+ olmalı.evet sorun olmaz ben de şu an ilaç kullanıyorum o gece kullanılıyo diğer ilacı ne zaman sürdüğünüzede bağlı biraz.alırkende sorarsınız zaten.ben şimdi toniği ve yıkama jelinede başladım aynı serinin.doktor tavsiyesiyle

50+ olmalı.evet sorun olmaz ben de şu an ilaç kullanıyorum o gece kullanılıyo diğer ilacı ne zaman sürdüğünüzede bağlı biraz.alırkende sorarsınız zaten.ben şimdi toniği ve yıkama jelinede başladım aynı serinin.doktor tavsiyesiyle

ben yıkama jelini beğenmiyorum cildimi aşırı kurutuyor, ama tolaraine serisinin nemlendiricisi var ondan memnunum.

şu an güneş koruyucu yeterli dedi doktorum.geceleri effaclar k kullanıyorum.cilt soyucu özelliği var lekeler için.memnunum.ayrıca hemşehriyiz galiba karabüklüyüm bende:) ayrıca cildinizde leke sorunu yoksa vichy normaderm serisinin nemlendiricisini tavsiye ederi çok güzel yağsız ve sivilce kontrolü sağlıyo

malesef canım ben antalyalıyım ama safranboluda memurluk yapıyoruz.burayı seviyorum kabul edersen fahri hemşeri olabiliriz.galiba bende bu effeclar k dan alıcam.

La Roche Posay Anthelios Fluid SPF 30 kullanıyorum başka bir ürününü denemedim henüz memnunum lekeler içinde effaclar k deneyeyim en kısa zamanda

La Roche Posay Anthelios Fluid SPF 30 kullanıyorum başka bir ürününü denemedim henüz memnunum lekeler içinde effaclar k deneyeyim en kısa zamanda

yıkama tonik vs. dee ne kullanıyosun ben la roche nin effaclara yeni başladımda
kullandınmı hiç:eek::eek:

talaycım la roche posay effaclar ı denediğimi söylemiştim henüz kullanmaya başlayalı 1 hafta bile olmadı fakat gözeneklerim acayi sıkılaştı ve cildim yağlanmıyo akneli ciltlere uygun olduğu için sivilce kontrolü sağlıyo en memnun kaldım açıkçası.umarım sende faydasını görürsün.nemlendirici sormuştun bide effaclar matt varmış bi araştır istersen.

talaycım la roche posay effaclar ı denediğimi söylemiştim henüz kullanmaya başlayalı 1 hafta bile olmadı fakat gözeneklerim acayi sıkılaştı ve cildim yağlanmıyo akneli ciltlere uygun olduğu için sivilce kontrolü sağlıyo en memnun kaldım açıkçası.umarım sende faydasını görürsün.nemlendirici sormuştun bide effaclar matt varmış bi araştır istersen.

tavsiyelerin için sağol.En kısa zamanda denicem.

arkadaşlar merhaba ben effacler duo aldım sivilcelerim iz kalıo ama gece mi yoksa mı gunduz sürsem karar veremedim siz nasıl kullanıyorsunuz

Ben bi ürünü almadan önce böyle internetten o ürünle ilgili yorumları baya detaylı bi şekilde okuyorum ama bu La Roche posay de çok yanıldım vay şöyle iyi vay böyle iyi diye övüp durmuşlar çoğunlukla valla aldıma pişman olduğum ürünlerden biri de bu 50+ güneş koruma kremi oldu ya yüzüme bi sürdüm baktım yüzüm palyaço gibi beyaz bi tabakayla sıvanmış gibi oldu. Bu arada indirim varmış diye aldığım 2 başka markanın ürünleri ki öylesine almıştım sırf indirimli diye gayet güzel çıktı. Acaba yorum yapanlar neden hem pozitif hem de negatif yönlerini iyice yazmıyo ki:çok üzgünüm:

X