Labioplasti dikişleri

leilanaz01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
11
-6
23
Kizlar lütfen yardımcı olun lütfennnn ben 5 gün önce labioplasti oldum herşey çok iyi gidiyordu hiç sıkıntı yoktu bu akşam batikonla silerken klitoris bölgesinde ki dikişlerden bir tanesini açtım ve diğer kısımlarda peş peşe açılır gibi oldu tabi korkudan dokunmadım ama sadece klitoris bölgesinde ki dikişler bu durumda ve kanamam yok sadece akıntıya benzer bir sıvı geldi hafif dikis açılan yerden ne yapayım ne yapmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz ( konuya hakim olanlar )

Kizlar lütfen yardımcı olun lütfennnn ben 5 gün önce labioplasti oldum herşey çok iyi gidiyordu hiç sıkıntı yoktu bu akşam batikonla silerken klitoris bölgesinde ki dikişlerden bir tanesini açtım ve diğer kısımlarda peş peşe açılır gibi oldu tabi korkudan dokunmadım ama sadece klitoris bölgesinde ki dikişler bu durumda ve kanamam yok sadece akıntıya benzer bir sıvı geldi hafif dikis açılan yerden ne yapayım ne yapmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz ( konuya hakim olanlar )
canım yeni gördüm ben de 3 gün önce ameliyat oldum.Krem sürerken ip geldi elime :/ sen ne yaptın doktorla görüştün mü?

canım yeni gördüm ben de 3 gün önce ameliyat oldum.Krem sürerken ip geldi elime :/ sen ne yaptın doktorla görüştün mü?
Evet görüştüm kanamam yoksa sıkıntı yok dedi kanamam olmadı bir tık iltihaplandı gibi hafiften bir sıvı aktı sadece şuan iyi ama sizinde kanama olmadıysa rahat olun elimizde olmayan bişey maalesef ki dikkat etmeye çalışın

Korkmayın dikişler basit ayrı olduğu için peşpeşe açılmaz sadece enf kapmamasına dikkat edin

Merhabalar labioplasti de iç dudaklar tamamen sıfırlandı mi sizde?

Merhabalar labioplasti de iç dudaklar tamamen sıfırlandı mi sizde?
Merhaba bana sorduysanız cevap vereyim tamamen sıfırlandı diyemem ama kısmen öyle görünüyor yani şöyle diyim hani iç dudakları parmaklarımla tutamıyorum elime gelmiyor görüntü olarak iç dudaklar sıfırlanmış görünmüyor barbie vajina gibi değil ama baya küçültmüş doktorum

X