Lansinoh elektrikli çiftli süt pompası kullananlar

acaba bebek doğmadan doğum hazırlık çantasında süt sağma makinesi olmalı mı arkadaşalr ve lansinoh markadan memnun kalan var mı hangi marka süt sağma kullanıosunuz

:KK47:
acaba bebek doğmadan doğum hazırlık çantasında süt sağma makinesi olmalı mı arkadaşalr ve lansinoh markadan memnun kalan var mı hangi marka süt sağma kullanıosunuz

canım valla bu senin doğum yapacağın hastanede süt sağma pompası olup olmamasına göre değişir.ben de 15 gün önce doğum yaptım.sezeryan olduğum için hemen sütüm gelmedi.bebeğimin de beslenenip beslenmediğini anlamak için sütümü sağdım.hem şekeri de düşsün istemedim.o yüzden gerekebilir.evde varsa yanına al bence.

canım şuan yok ama marka knosnda kararszm alıcam alamyorum biri beğenmiş biri beğenmemş mükemmelş denilen bi ürün yokkk

Ben Lansinoh elek. çiftli kullanıyorum. çok memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım. ne göğüs uçlarıma zarar verdi ne de çok vaktimi alıyo. hem kısa sürede sağmanı sağlıyor. hastanede gerekli mi dersen tamamen nasıl doğum yapacağına bağlı. sezeryan ile doğumlarda erken doğumsa eğer gerekli olabiliyor ve genelde hastaneler bulunuyor diye biliyorum ama sen yinede doğum yapacağın hastaneye sor derim. ben çalışan anne olduğum için hergün süt sağıyorum iş yerinde. el pompası gibi çok fazla ugraşmadan 15-20dk yeterli oluyor.

ben kullandım hiçde memnun kalmadım.... hiç tavsiye etimyorum bütün göğsüm sızım sızım sızladı uzun süre kullanamadım,... lanet olsun dedim ...

ben kullanıyorum çok güzel çok da memenunum ama eğer ses rahatsız ederse biraz sesi var yani hastanede sağdıklarından biraz fazla onun haricinde çok güzel :)

kızlar ben lansinoh kullanmadım, yan komşum kulanıyordu biliyorum ya onun göğüs yapısı çok hassasdı yada lansinoh çok kötü bir üründü bilmiyorum ama kız sürekli şikayet ediyordu :) benden önce doğum yapmıştı o,
bende ondan gördüğüm için korktum almaya açıkçası;/

gittim kraft aldım motora falan hiçde süt falan kaçmadı :) bence herşey kişinin kullanımıyla alakalı diye düşünüyorum

evine aldığın mutfak robotunu hiç temizlemeden kullanırsan onun içined bişey kaçar illaki :) biraz mantıklı olmak lazım :)

ben aldığım zaman içinde dvd çıktı herşeyide anlatıyor, videoları da varmış izledim gayet de düzgün kullanıyorm bir sıkıntım yok allaha şükür...
:))

ben ilk önce lansinoh almıştım ama aldığıma alacağıma bin pişman olmuştum. göğüslerime çok zarar verdi çekerken çok acıttı bazende hiç çekmedi. kocam sağolsun bigün gitmiş kraftın pompasını almış. melikenin dediği gibi ürünün içinden dvd çıktı aynı oradaki gibi kullandık sorun sıkıntı yaşamadık çok kolay temizledik ve herhangi bir arıza meydana gelmedi içindeki dvd çok işe arıyor gerçekten kullanmak isteyen arkadaşlara kraftı tavsiye ederim...

kardeşimde lansinoh pompa kullandı çok şikayetçiydi pompadan. süt çekerken çok zorluyordu zamanla çekme gücüde baya azalmıştı.servise gitti geldi ama birşey değişmedi aynı sorun yine tekrarladı. bizde gidip kraft elektrikli göğüs pompasından almıştık.arkadaşların dediği gibi içinden kullanma dvdsi çıktı oradakileri aynen uyguladık. ne temizlerken ne de süt çekerken sorun yaşamadık çok memmun kalmıştı kardeşim. almak isteyen arkadaşlara kraft süt pompasını tavsiye ederim.

lansinoh affinity sütümü artırdı can da acıtmıyor yağlı sütü de çıkarıyor herkes kullanmalı özellikle firmaya çok teşekkür ediyorum...

5 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.iki göğsü aynı anda bitiriyor.10 dakka tutmuyor memeler boşaltmasi.ben de manuel de var avent marka oda çok kuklanışlı.

merhaba kızlar.5 ay önce doğum yaptım.lansinoh süt sağma makinası almıştım çok memnun kaldım.fakat çeşitli sebeplerden dolayı sütüm kesildi yani makinayı fazla kullanamadım.isteyen olursa 100 tl ye vereceğim.birkaç aynı markanın süt saklama poşetiyle birlikte.

Arkadaşlar benim sütüm çok az, acaba bu makineler sütü arttırır mı bilen var mı? 20 gün önce doğum yaptım sütüm artsın diye yapmadığım kalmadı son çare makineleri denicem

Slm kızlar 3.5 aylık bebeğim var eylülde işe başlayacağım için süt pompası almak istiyorum. Elektriklilerde en uygun fiyatlı olan lansinoh hemde çiftli. Kullananlar memnun mu? Yada hangi markayı önerirsiniz. Yardımlarınızı bekliyorum

Ben yaklaşık iki aydır kullanıyorum gayet memnunum tabi medela gibi aşırı sessiz değil biraz sesi var ama çekiş gücü falan gayet iyi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben de aldım kullandım çok memnundum, şu an pek kullanmıyorum artık amailk zamanlar göğüslerim nasıl şişiyordu kaskatı oluyordu bebek de ememiyordu çenesi incecik narindi. lansiloh ikili işe yaradı yani.

Arkadaşlar benim sütüm çok az, acaba bu makineler sütü arttırır mı bilen var mı? 20 gün önce doğum yaptım sütüm artsın diye yapmadığım kalmadı son çare makineleri denicem

artıırıyor, az da gürültüsü var ama havlu sarıyordum ben çocuk uyurken bazen kullanmam gerekiyordu, o zaman havluyla iyice sarıp baska odaya geçiyordum odalar kapısız gerçi :KK1: ama az ses gidiyordu öyle olunca.

merhaba kızlar.5 ay önce doğum yaptım.lansinoh süt sağma makinası almıştım çok memnun kaldım.fakat çeşitli sebeplerden dolayı sütüm kesildi yani makinayı fazla kullanamadım.isteyen olursa 100 tl ye vereceğim.birkaç aynı markanın süt saklama poşetiyle birlikte.

artıırıyor, az da gürültüsü var ama havlu sarıyordum ben çocuk uyurken bazen kullanmam gerekiyordu, o zaman havluyla iyice sarıp baska odaya geçiyordum odalar kapısız gerçi :KK1: ama az ses gidiyordu öyle olunca.

Sağol canım cevabın için:)

X