lasz adet olmak isteyenler,deneyin grn 'soan kr' mkemmel sonu veriyor.

3 4 ay her adeten 10 ınce baslıyorsun 5 veya 7 gun devam edıyorsun.

bende denedim 4 gün felan içtim bende de pko vardı.içtikten sonra sol kaığımda şiddetli ağrı başladı.doktora gittim baktı kist felan yok dedi.iltahap var dedi.şimdi bekliyorum adet olmadım daha yarını bekliyorum olursam soğan işe yaramıştır.

içiyoruz zaten eğer düzene girerse bende herkesde girer çünkü ilaçsız 6 ayda bir adet daha yeni başladım bakalım ne olacak

bende yaptım 15 gun ama malesef hiç bişe olmadı.neden olmadı onuda bılmıyorum.düzenlı olarak ve söylendiği şekilde yaptım.kürden sonra ultrason çektırdım ve malesef tekrar kistlerım oluşmuştu.umarım sızlere faydası dokunur kızlar

kızlar size bişey sorucam bendede düzensizlik var papatya çayı içerek düzene sokmuştum ama bu ay yine düzensizleşti çayda fayda etmedi 11 gündür geçikti ben şimdi başlasam sogan kürüne olurmu bana yardımcı olun lütfen kafayı yicem korunmuyoruzda test yaptım negatif kasıklarımda agrıyor adet olucakmışım gibi neyapayım şimdi bana akıl verin

benim midem hassas olduğu için ben soğan kürüne devam edemedim benim gibi olanlar aktardan civan perçemi alıp içebilir. civan perçemi adet söktürücüdür. bende pko luydum ilaçlardan sıkıldığım için bitkisel çözüm aradım 3 ay süreyle içtim ve bir senedir problem yaşamadım düzenli regl oluyorum.
kullanımını aktarcıdan öğrenebilirsin.

ARKADAŞLAR BENıMDE ADETıM 10 GÜN GECıKTı VE HALA HıÇ Bı BELıRTı YOK ŞıMDı BAŞLASAM OLURMUUU :1no2:

of yaa pko psikolojimi altüst etti nerde pko iyi gelecek bişe duysam deniyorum sonuç hüsran:KK43: kendimi dünyanın en işe yaramaz kızı gibi hissediyorum adet olamayınca ve hala adet olmadım. şöyle bişe olsa bi kere içsen de bidaha pko felan kalmasa :KK43:

Arkadaşlar bende soğan kürü kullanıyorum geçen ay bekliyorum adet olamyı inş.işe yarar.henüz belirti yok.benim de fsh yüksek.ilaçsız adet olamıyorum ve bebek istiyoruz.soğan küründen ümitliyim ben.çünkü soğan kürünü saraçoğlu önerdi bana.lh 22 benim fsh 45 lerde ve soağn kürü fsh düşürüyor dedi.bende sonucu yazarım arkadaşlar regl olunca fsh kaça düşmüş yazıcam kesinlikle herkese önermek için

3 ay oldu kullanalı çok şükür bir zararını görmedim canım.3 ay ilaçsız adet olmak kadar güzel bir şey olamaz.tek ben değil tüm kullananlar çok memnun.hiç kimseden bir şikayet gelmedi dozunda ve zamanında kullanırsan bir sorun çıkmaz allahın izniyle!

ayrıca kullandıktan sonra tahliller de sonucu gösteriyo zaten.benim iki yumurtalığımda pko olduğum için kistlerle kaplıydı.2 gün önce sol yumurtalığımdaki kistlerin büyük ölçüde azaldığını söyledi dr um.
ben memnunum paylaşmak istedim sadece kullanıp kullanmamak sizin kararınız.

canım saraçoğlunun sss sık sorulan sorular bölümünü muhakkak oku
bu kürü senin de dediğin gibi ilk 15 gün sonra 10 gün fakat sadece 3 -4 kere yapın demiş
uzun süre kullanıldığında rahim duvarının incelmesine sebep oluyomuş
haberiniz olsun:sm_confused:

ben de de pkos var ve doğum kontrol hapı ile adet görebiliyorum malesef ..

hem ilaç kullanıp hemde kürü yapan biri nasıl uyguladığını anlatabilir mi? yoksa bu kürü yapmak için ilacı bırakmalımıyım ?

kızlar bu kür illa adet gününe yakınmı içilmeye başlanacak yoksa herhangi bi gün başlanabilir mi?
birde adet olunca içmeyi bırakıyormuyuz adet bitimin den sonra tekrar mı başlanıyor bana cevap yazarsanız sevinirim .ilaç kullandığım halde olamıyorum tek umudum soğan kürü olacak :KK43:(

Kızlar,ben soğan kürü yapıyorum bugün 7.günüm.

Son düzenleme:
ben de de pkos var ve doğum kontrol hapı ile adet görebiliyorum malesef ..

hem ilaç kullanıp hemde kürü yapan biri nasıl uyguladığını anlatabilir mi? yoksa bu kürü yapmak için ilacı bırakmalımıyım ?

canım sayfanın başında daha detaylı yazmıştım.bir orta boy soğanın dış kabuğu soyulur ve 2 su bardağı kaynamış suda 5 dk kaynatılır.ve ılınmaya bırakılır.
adete 15 gün kala günde 2 defa yemeklerden 10 dk önce ılık bir şekilde içilecek.
bence bu ayki hapını bitir.ve bir ay kullanma hapı soğana başla.
ilk ay adete 15 gün kala
2.ay adete 10 gün kala
3.ay adete 7 gün kala başlanıyor. fazla içilmemesi gerekiyormuş rahim duvarını inceltiyo aman haaaa dikkatli kullanalım!

kızlar bu kür illa adet gününe yakınmı içilmeye başlanacak yoksa herhangi bi gün başlanabilir mi?
birde adet olunca içmeyi bırakıyormuyuz adet bitimin den sonra tekrar mı başlanıyor bana cevap yazarsanız sevinirim .ilaç kullandığım halde olamıyorum tek umudum soğan kürü olacak :KK43:(

canım adete 15 gün kala başlıyosun.15 gün bitince adetin gelmesini bekliyosun.adet olduktan sonra bir sonraki adet tarihini hesaplayıp bu dafa 10 gün kala başlıyosun içmeye.umarım yardımcı olabilmişimdir.

Kızlar,ben soğan kürü yapıyorum bugün 7.günüm ama adetime daha 17-18 gün olmasına rağmen bugün kanama geldi ve çok korktum,bu normal midir acaba?
Böyle bir şey yaşayan var mı?[/QU

hiç duymadım böyle bişey ya
tam olarak adet tarihini biliyomuydun
her ay düzenli ise adetin içmene gerek yok zaten
tam olarak önceki adet tarihini yazarsan hesapta yanlışlık yapmış olabilirsin
genellikle geç adet görenlerde yada ilaçla adet olanlarda soğandan sonra adet biraz geç gelir.geldiği zamand açok koyu renkli oluyor yani bende öyle oldu.

canım adete 15 gün kala başlıyosun.15 gün bitince adetin gelmesini bekliyosun.adet olduktan sonra bir sonraki adet tarihini hesaplayıp bu dafa 10 gün kala başlıyosun içmeye.umarım yardımcı olabilmişimdir.

teşekkürler canım a.s. benim okadar düzensiz ki bi gün belirleyipte tahmin yapamam.ben yarından itibaren içmeye başlıyayım ilk ay faydasını görürsem diğer ay da bu olduğum tarihe göre hesaplarım artık .offf ya böyle olması canımı gerçekten çok sıkmaya başladı .aklım allak bullak olmuş bi yandan tedavi bi yandan bu sorun offf offf doktorum bile adet olunca gel dedi ama nerde sancısı var kendisi yok deli olcam :bbo: ilaç kullanıyorum ilaçlar nereme yarıyo bilmiyorum tık yok henüz :sm_confused:
tek umudum soğan kürü artık inşallah bende de işe yarar :Saruboceq:

Bende geÇen ay kullandım soĞan kÜrÜ Şubatın 17 sınde adet oldum bu ay hala regl olmadım yın soĞan kÜrÜ uygula dedı saraÇoĞlu hala tık yok testte gebelıkte Çıkmadı.Çok ÜzÜlÜorum artık.allahım dayanabılecek kadar sabır ver ne olur

X