Lekeler, Çiller Lavanta Kürü İle Sivilce ve Cilt Lekelerinden Kurtulalım

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bugün benim 3, günüm olagan bir etkısi yok lakin daha cok erken.ama dün esra ceyhanın programında bir bayan lavanta kürünü uyguladıgını ve iyi gelmedigini sarılık hastası oldugunu belirtti. ama sivilceler için uyguluyorum ben umarım ii gelir paylasırım

benim 4,günüm bugun arkadslar simdilik bir etkisini göremedim bakalım 15 gun sonra gosterecek mi kendisini

ben 15 günü tamamladım, şimdi 15 gün ara verdim.kullanırken cildim düzelmişti ama şimdi tekrar çıktı.acaba 15 gün daha kullanınca geçicek mi? işallah geçer kızlar hepimizinki..

kızlar bende yaptım bu kürü bebeğimin dediği gibi yaparkaen cildimde bir duruluk oluştu ama şimdi sivilceler çıktı dr. saraçoğlu nun kitabı var bende ordan okuduğum kadarıyla 15 gün yapılacak sonra yapılacak etkiye göre haftada 2-3 kere yapılarak küre devam edilecek yazıyo ben sadece 15 gün yaptım bıraktım

kızlar selamlar nasıl cildi duzelen var mı ?

ben de aldım uygulamaya baslayacagım...etkilerini yazar mısınız ?

evet canım hemen bir düzelme olmuyor benim kürüm bitti. gayet ii bence yan etkisi filan yok . olumlu sonuc aldım deneyin derim . ama üzücü yanı bırakınca kürü o duruluk kalmıo.

kızlar kuru lavanta aktarda satılıyor.hazırlanışı nette var ama isterseniz kısacık nasıl yaptığımı açıklıyim ben.bi cezve su kaynatıyosunuz içerisine çok az 4-5 gr lavanta atıyosunuz.kaynamış suda sivilceler için 10 dk demliyosunuz.kaynatmıyoruz. 10 dk sonra süzüyoruz ve ılıdıktan sonra içiyoruz.bunu geceleri yapmak gerekiyo tok karnına içmiyoruz yani.bi de esinlikle tatlandırıcı bişey koymuyoruz.bu kür karaciğeri temizliyomuş..

ben yapıyorum işallah geçicek.hiçbi yan etkisi de yok.bende tedirgindim ilk yapışımdaama bişey olmuyo şifalı bi bitki sonuçta.lavanta çayı ayrıca sakinleştirici etkisi varmış.uyumaya da yardımcı..:içelim:

saol arkadaş muhakkak denicem sonuçları yazarım

denemeyi düzündüm ama nasıl içilecek o yhaa hiç sevmem ben lavantayı.aslında sorunum yok nar özlü doğal bi sabun kullanıorum işe yarıo ama lavantayıda içim bakalım nefesimi tutup içiveririm-tatlicadiarzu-

Arkadaşlar ben kullandım çok faydasını gördüm. ilk 15 gün kullandım sivilcelerim hala çıkıyordu. eğer sivilceler geçmezse diğer haftalarda geçene kadar 3-4gün uyguluyorsunuz. 2-3yıldır yüzümde sivilceler hep çıkıyordu bu lavanta kürünü yaptıktan sonra birdaha çıkmadı çok şükür. arkadaşlar 15 gün uyguluyorsunuz eğer 15 içinde sivilceler geçmezse geçene kadar haftada 3-4 gün uygulamaya devam ediyosunuz deneyn çok faydasını göreceksinz hiç bir zararı da yok. 1,5su bardağı suyu cezveye koyup kaynatıyorsnz 4-5 gr lavantayı içine koyup 10 dakika demledikten sonra süzüyoruz ılıdıktan sonra içiyoruz. arkadaşlar akşam yemeğnden 2 saat sonra içiyoruz ona dikkat edin. ibrahim saraçoğlu,nun kitabında aynen böyle yazıyor.Bence deneyin...

hayatımda ıctıgım ve bana en ıyı gelen ot oldu lavanta.leke ıcın aldım.ılk ıctıgımde oyle bır rahatlık relaxlık verdı kı sankı ıçkı ıctım elım kolum bır tuhaf oldu gıbı.sonra delıksız uyudum.okudum meger sınır yatıstırıcı uyku verıcı ozellıgıde warmıs.15gun ıcıtım bu aksam 15gun olacak.bıraz dınlenıp sonra yenıden baslıycam.naaıl duracam ıcmeden bılmem.cok alıstım ve sevdım cunkı.

Kızlar ben de lavanta kürüne başlamıştım ama korktum bıraktım 2 gün içmedim şimdi içmeye devam etsem olur mu acaba?Of ya bıktım bu sivilcelerden onlar yüzünden denemediğim şey kalmadı,endişeleniyorum artık.
Başka var mı deneyipte iyi sonuçlar alan?

kızlar kuru lavanta aktarda satılıyor.hazırlanışı nette var ama isterseniz kısacık nasıl yaptığımı açıklıyim ben.bi cezve su kaynatıyosunuz içerisine çok az 4-5 gr lavanta atıyosunuz.kaynamış suda sivilceler için 10 dk demliyosunuz.kaynatmıyoruz. 10 dk sonra süzüyoruz ve ılıdıktan sonra içiyoruz.bunu geceleri yapmak gerekiyo tok karnına içmiyoruz yani.bi de esinlikle tatlandırıcı bişey koymuyoruz.bu kür karaciğeri temizliyomuş..

ben yapıyorum işallah geçicek.hiçbi yan etkisi de yok.bende tedirgindim ilk yapışımdaama bişey olmuyo şifalı bi bitki sonuçta.lavanta çayı ayrıca sakinleştirici etkisi varmış.uyumaya da yardımcı..:içelim:

Bende deniycem umarım bir etkisi olur.Paylaşımın için teşekkürler

kızlar
saraçoğlunun sitesinde 4 dk diyor
kitabında ise 10 dk diyormuş
hangisi peki
kafam karıştı

bende uyguluyorum
5.günümdeyim
ben 4 dk demliyorum
aynı zamanda hapta içiyorum ama sivilce yine var yine var
sağlık ocağına ilaç yazdırmaya gittim
dr baktı sivilce ilacı yazıyım sana dedi (üstelik ben sivilce ilacı istememiştim)
imex merhem yazdı bugün bütün yüzüme sürdüm
bu ilacı biliyorum ama hiç kullanmamıştım
bi de hap yazıyım dedi yok kullanıyorum zaten dedim
bunu niye söyledim biliyo musunuz çünkü çok sinir oldum yaa demekki yüzüme bakılınca sivilceler hemen dikkat çekiyor:KK43:(
eski pürüzsüz yüzümü geri istiyorum
umarım lavanta işe yarar

X