Lazer Epilasyon, Emla Krem

eceselseyler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2019
4
1
Merhaba arkadaşlar bugün lazer epilasyondan geldim ve ilk defa emla kremi kullandım. Deneyimlerimi sizinle paylaşıp sizlere yardımcı olmak istedim. Ben soğuk üflemeli lazer epilasyona başladım bir hastahanenin estetik bölümünde. Acısız diye paylaşımları görünce denemek istedim. İlk seansa gittim ve acı vardı yani yok diyenler nasıl böyle bir şey söylüyorlar anlayamıyorum. Kıl köklerinizi yakıyorlar nasıl acımamasını bekleriz ki? Soğuk üflemesi var üstünde ama o sadece rahatlatıyor. Tabi ki dayanılmayacak kadar değil acısı ama cidden acıyor insanın içi cız etmiyor değil:olamaz:
Bugün emla krem satın aldım 1 tane tüpünü ve epilasyona gitmeden 1 saat önce genital bölgeme sürdüm ve streçledim (hava almaması daha iyi sonuç aldırdığı için). Epilasyonda en son genital bölgeyi yapıyorlar benim de bacaklarım acıdığı için acaba vazgeçsem mi diye düşündüm:KK70: Tüm bölgeler bitince sıra genitale geldi ve korktuğumdan kaç dakika süreceğini sordum 5 dakika dedi. Ben dualar okumaya başlıyorken bir baktım ki hiç acımıyor :KK57: Emla kremi yapandan Allah razı olsun dedim ve herkese öneriyorum :KK9:
*Ben 1 tüpünü 33 tl'ye aldım. 2 seans için 1 tüp yeterli olacaktır.
Sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz:KK52:

canım acıdı dediğin zaman sürmeden mi gitmiştin emlayı,genital bölge için
İlk gittiğimde genitali aldıramamıştım uzun kalmış çünkü acıyor dediğim diğer yerler koltuk altı çok acıyor mesela ama ilk seanstan sonra dökülmeye basladı çok çok az çıkıyor. Onun dışında bacakların alt kısmı da acıyor maalesef

X