Lazer epilasyona gidenler

minaannesii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2023
15
-2
26
2 yıldır lazere yazılıyorum 1 2 ay gidiyor bırakıyorum 😀 sorun benden kaynaklı bu ay başlıyorum bırakmamak üzere . Daha önce buz ve soğuk üflemeli lazeri denedim . Üflemeli Aleksandr bende daha etki gösteriyor ama acısına dayanamıyorum kalın siyah kıllıyım . Uyuşturucu kremler alsam fayda eder mi kullanan var mı

Ben de alex ile başladım 2 yıl oldu. ilk 4-5 ay evet çok ağrılıydı özellikle bazı bölgeler. ama su an daha yüksek derecede yapmalarına rağmen hissetmiyorum bile

Aynısı bende de oldu ağlayarak çıktığım seanslar oldu. Yapan kişi son seansimda degisince acim da azaldı. Ben anestol kullanfim bir de whoo. Zaten whoo için yüzde 10 etkili anestol daha az falan diyorlar ama etken maddeleri farklı. Whoo hem çok pul pul oluyor hem de bence çok etkili değil. Ayrıca etken maddesi karanfil yağı. Ama anestol lidokain bulunduruyor eczane ürünü. Bir deneyin isterseniz. Anestolu çok Bol sürmeyin prospektusu okuyun. Anestol aile hekimine yazdirabilirisniz. Kişiden kişiye etkisi de değişiyor. Duyduğuma göre whoo için de sürüp strec ile kapatın daha etkili oluyor diyorlar ama ben lazere uzun yol gittiğim için bunu yapamıyorum. Bunu da deneyebilirsiniz

Uyusturucu kremsiz asla lazere girmem bile. Ben komple yaptırdım sadece özel bölgem acıyordu diğerleri zaten acımıyor. Sadece ilk deneme atışına gittiğim zaman kremsiz gittim ki görmek için. Ücretsiz deneme olarak yapılmıştı. Tam yapmadan. Özel bölgem baya acımıştı. Halsiz düşmüştüm resmen. Sonra hep kremli gittim ve hiç hissetmiyorsun acısını. Sadece atış olarak makineyi hissediyorsun ama acı yok

X