Lazer İle İlgili İlginç Bir Soru ? Genitale Özel

Ben de bugün ilk seansıma gittim.Genital de yaptırıyorum ama ben de janselii gibi düşünüyorum. Zaten oraya başlamadan kadına söyledim genitalin tamamen bitmesini istemiyorum dedim. Olmazsa birkaç seans oraya uygularız sonra keseriz dedim incelsin kalsın ama bitmesin. Kadın da olur dedi. Bence orası tamamen biterse bebek şeyine benzer gibi geliyo :eek: kaydirigubbakcemile3

ya arkadaşlar kalmasını istediğiniz bölge tam olarak neresi ben anlamadım,aydınlatırmısınız beni????:1shok::1shok::1shok:bende ilk seansımı yaptırdım 20 gün önce.ama ben hepsinin gitmesini istiyorum.artık orda kıl görmeye tahammülüm yok vallaaakaydirigubbakcemile3

bende ordaki kilarin tum bitmesinden yana degilim yasakkelime :nazar: , sea sea canim bikini bolgesini ve alt taraflar da cikan kilari birazda gobek altindan alindimi tam super olur :dance:

acaba genital bölgeye lazer yaptırınca acı oluyormu,ben bıyık ve koltuk altına yaptırdım azcık bir yanma oldu,genital bölgede durum nasıl oluyor yaptıran arkadaşlara soruyorum lütfen bilgi verin.

acaba genital bölgeye lazer yaptırınca acı oluyormu,ben bıyık ve koltuk altına yaptırdım azcık bir yanma oldu,genital bölgede durum nasıl oluyor yaptıran arkadaşlara soruyorum lütfen bilgi verin.

canim ben genital yaptirmadim ama bikini kenari ,popo ustu yaptirdim bikini kenari cok acidi popo ustundeki kilar sari ve ince oldugundan cok acimadi ama kilar ne kadar kalin olursa farketdim insanin cani daha cok yaniyor delikafadulden

ust kısım fazla acımıyor alt taraflara nazaran(dudak kısımları daha hassas oluyor)dolasıyla acı da bıraz daha fazla oluyor ama az bıraz dişini sık yoksa kurtulamıcaz bu kıllardan. benım bıyıklarım genıtalden cok cooookkk daha fazla acıdı nerdeyse bayılıcaktım...... bugun 2.seansımı yaptırdım ve insalah 3 seansdan sonrada bıtmıs olur .mirmirmirmir

Son düzenleme:
gidpte tamamen kıllarından kurtulan oldumu hiç yaa. benim arkadaşımda gidiyo 5. seansı hala kılları çıkıyo. tabi inceldiler ama tamamen yokolmadılar. kobay olarak onu kullanıyoz eğer tamamen kıllar yokolursa bikaç arkadaşımla birlikte bizde gitcez:)
ben hepsi yokolsun istiyorum

3. seansıma gidicem koltuk altı tek tük kenarlardan çıkıyor, genitalde ala bula işte iyki evli değilimkafamçokkarıştı görüntüsü çok komik :roflol:bir ortada bir sağda tek tük memnunum şimdilik daha çok yolum var bitirme garantili, giderim ağdaya gider gibi napıyım...

benımde genıtal 4.seansım oldu deiğin gıbı goruntu komık ama benım epey azaldılar gercekten tek tuk kaldılar bıkaç seansa hepten bıter inşallah

arkadaşlar canı yananlar hassas bölgelerine epilasyon öncesi emla krem sürsünler acıyı oldukça azaltıyor daha dayanılır bir hale getiriyor. ben genitalde kullandım faydasını gördüm sizede tavsiye ederim ...

şekercim her yerine epilasyon yaptırdıkdan sonra sen istediğni yerin üzerine jiletle geçebilir tüğlerin yeniden uzamasını sağlayabilirrsin hem sadece senın istediğin yer olur şekilli afilllii:emir_bebek:

şekercim her yerine epilasyon yaptırdıkdan sonra sen istediğni yerin üzerine jiletle geçebilir tüğlerin yeniden uzamasını sağlayabilirrsin hem sadece senın istediğin yer olur şekilli afilllii:emir_bebek:

Hımm şu konum yerimseniben yapıyoz bakalım en afillisinden...
Sadece giderken o istediğim yeri almıyorum.. oda oluyo işte beri benzer
:roflol::roflol:

canım ya aklıma şey geldi şidi sen o bölgeyi aldırmıcanya diğer taraflar bitcek tamamen e sonradan diğer bölgeyi aldığında jilelediğinde falan diğer bölgelerde de çıkarsa nolcak boşa gitcek bütün çabaar acılar paralar :))
yani düşüncene katılıyorum mesela evlendiğin zaman eşin belkide tamemen tüysüz istemicek :jeyyar:
bunu bende düşünmedim diil yani ama sonradan diğer bölgelere de sıçrar her yerden çıkar diye düşünüorum..
bende kısmetse önümüzdeki ay başlıcam iyi bi yerle görüştüm çok güveniolar iddialılar en fazla taş çatlasın 8 seans diyolar bakalım inşallah kurtuluruz..

Evet müjdecim.. aynen öyle düşünüyorum bende

Tamam orayı almadan gidiyorum ama istediğim şekil olmuyor

Oraya atış yapmayalım derken etrafındada tüyler kalıyor zaten..ister istemez

ayarlanması zor yane.....

Hem orayı aldıkca etrafında çıkarmı ilerde onuda bilmiyorum..

Bu ay alıp gidicem tamamen...

Birde evet eş meselesi... tüysüzde sever tüylüde...:jeyyar::icecream:

Ama benim hoşuma gidiyodu herşeyden önce... ondna yani canım:1hug:

X