Kontakt Lens Lens kullanan hanımlar bi bakabilir mi?

Sevenbiri

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
25
13
Selam kızlar,
12 yıldır şeffaf lens kullanıyorum değişiklik olsun renkli lens kullanayım dedim. Dün solotica hidrocor topazio lensini aldım. İsntagramda manken cansu taşkında gördüm fakat uzaylı gibi oldum resmen. ÇOk yapay. Rahat ama çok kötü durdu bende. Param çöp oldu resmen. Belki de haresiz diye öyle oldu bilmiyorum.
Sizin bana tavsiye edeceğiniz günlük takabilceğim hem doğal hemde şeffaf lens gibi konforlu bi marka varmı? YA Da solotica kullanıp şu rengi dene doğal duruyor dediğiniz bi rengi varmı?
Arada değişiklik güzel de doğal olanı tercihim böyle uzaylı olanı değil 🤦🏻‍♀️😄

Benim gözüm astigmat olduğundan her markayı kullanamıyorum ama Rainbow güzel. Tabii ten rengi saç rengine de bağlı. Ben mesela zümrüt yeşili kullanıyorum insanlar anlamıyor bile :) hatta kendim bile unuttum aslında kahverengi gözlü olduğumu

Son düzenleme:
Ben quartzo kullanmıştım. Senin gibi ilk taktığımda, uzaylı gibi olduğumu sandım ama makyaj yapınca harika oldu. Gözüm alıştı, kimse de lens olduğunu dibime girene kadar anlamadı.

Egerki gerçek göz konforunda bir lens istiyorsanız kesinlikle le reve pixi blue,firma ismi reklam olucak sanirim o yuzden yazamiyorum ama intagramdan yazar aratirsaniz bulursunuz, diger lenslere oranla pahali ama verdiginiz paraya kesinlikle değecek, gözde yok gibi,benki alerjik bir göze sahibim bu zamana kadar ne marka lens kullandiysam ya kasindirdi,ya kizartirdi, eve gelir gelmez gözümden cikartip atardım,bu lenslerimin gözümde oldugunu bile unutuyorum, kesinlikle şiddetle tavsiye ederim

Selam kızlar,
12 yıldır şeffaf lens kullanıyorum değişiklik olsun renkli lens kullanayım dedim. Dün solotica hidrocor topazio lensini aldım. İsntagramda manken cansu taşkında gördüm fakat uzaylı gibi oldum resmen. ÇOk yapay. Rahat ama çok kötü durdu bende. Param çöp oldu resmen. Belki de haresiz diye öyle oldu bilmiyorum.
Sizin bana tavsiye edeceğiniz günlük takabilceğim hem doğal hemde şeffaf lens gibi konforlu bi marka varmı? YA Da solotica kullanıp şu rengi dene doğal duruyor dediğiniz bi rengi varmı?
Yaklaşık 6 yıldır bausch lomb softlens 59 kullanıyorum ve aşırı memnunum tavsiye ederim.

Selam kızlar,
Iki marka kullandım ikisinide hatirlamiyorum
Ilkinde mavi aldim aşırı sırıttı ama o kadar para vermişken atamadim da 6 ay kullandım ama rahattı kullanımı
Diğerinde yeşil aldim oyle güzel oldu ki hem daha orjinal duruyordu ama kullanımı ilk denedigim gibi rahat değildi
Neyse ki lazerle kurtuldum
Siz hangi renk aldınız

Selam kızlar,
ben de senelerdir şeffaf lens kullanıyorum. renkli lensleri hiç beğenmiyorum, orijinal renkli göz gibi olmuyor çoğu komik duruyor

Ben de lensi 3 yıldır kullanıyorum siz benden uzun süre kullanmışsınız herhangi bi sıkıntı yaşadınız mı konu dışı olucak ama 🙈

Bende bir ara lens kullanıyordum ama şeffaf şu renklilerjn numarasız fiyatları ne alemde oldu acaba şuan bilen yazsın 😃

Iki marka kullandım ikisinide hatirlamiyorum
Ilkinde mavi aldim aşırı sırıttı ama o kadar para vermişken atamadim da 6 ay kullandım ama rahattı kullanımı
Diğerinde yeşil aldim oyle güzel oldu ki hem daha orjinal duruyordu ama kullanımı ilk denedigim gibi rahat değildi
Neyse ki lazerle kurtuldum
Siz hangi renk aldınız
Lazer nerde yaptırdınız? Bende düşünüyorum

X