Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Canım bu hangi marka lens bayıldım rengine, bal rengi sanırım :)

canım bu freshlook n gray i :) ama kendı goz rengınle alakalı bır durum benım goz halkalarım yeşil bıraz koyu gozlerde daha koyu durabılıyor :) çokta uyguna almıştm

canım bu freshlook n gray i :) ama kendı goz rengınle alakalı bır durum benım goz halkalarım yeşil bıraz koyu gozlerde daha koyu durabılıyor :) çokta uyguna almıştm

Ben de lens düşünüyorum canım ama bana yakışır mı bilmiyorum.. Ela tonlarında.
Sana özelden resmimi atayım en uygun ton hangisi benden iyi bilirsin. Bir de paramı heba etmek istemiyorum..

Ben de lens düşünüyorum canım ama bana yakışır mı bilmiyorum.. Ela tonlarında.
Sana özelden resmimi atayım en uygun ton hangisi benden iyi bilirsin. Bir de paramı heba etmek istemiyorum..
atabılırsın canım beklıyorum deneme şansıda olmuyor lenslerı malesef ama uygun bır lens alırsan hem içinde kalmaz hemde çok para vermemıs olursun baktınkı lens olayını sevdın daha kalıtelı lensler alabılırsn

atabılırsın canım beklıyorum deneme şansıda olmuyor lenslerı malesef ama uygun bır lens alırsan hem içinde kalmaz hemde çok para vermemıs olursun baktınkı lens olayını sevdın daha kalıtelı lensler alabılırsn

Canım özel mesajla resim atamadım :KK43:(
Buraya ekliyim bari..

Eklentiler

• $1234666_10202012152255396_1346613657_n.jpg
    $1234666_10202012152255396_1346613657_n.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 594
Son düzenleme:
Canım özel mesajla resim atamadım :KK43:(
Buraya ekliyim bari..
Eki Görüntüle 805305
açıkçası foto bıraz koyu :S pek anlayamadım ama goz rengın kahve degılse mavi gri yada yeşil renkler gayet guzel olabılır bariz belirgin olur dedıgım gıbı koyu goz renklerınde lenste koyu oluyor ama lens kalıtesylede alakalı bak sana lınk atıyım gayet uygun bır lens

http://www.................../baush-lomb/441/2-kutu-star-colors---renu-360-ml--lens-solusyonu
baush lomb da kullandım freshlookta 35-50 lıra arası bişiler ela gozlern altına bence yeşil uyumlu olur su yeşili gibi

açıkçası foto bıraz koyu :S pek anlayamadım ama goz rengın kahve degılse mavi gri yada yeşil renkler gayet guzel olabılır bariz belirgin olur dedıgım gıbı koyu goz renklerınde lenste koyu oluyor ama lens kalıtesylede alakalı bak sana lınk atıyım gayet uygun bır lens

http://www.................../baush-lomb/441/2-kutu-star-colors---renu-360-ml--lens-solusyonu
baush lomb da kullandım freshlookta 35-50 lıra arası bişiler ela gozlern altına bence yeşil uyumlu olur su yeşili gibi

Kahve canım gözlerimin rengi, hatta kızıl kahve değişik bir renk.. Güneşte kızıl oluyor.
Ben de o yüzden danışmak istedim alttan belli olmasın. Doğal dursun istiyorum lens..

Kahve canım gözlerimin rengi, hatta kızıl kahve değişik bir renk.. Güneşte kızıl oluyor.
Ben de o yüzden danışmak istedim alttan belli olmasın. Doğal dursun istiyorum lens..

alttan bellı olmaması ıcın bıde gozune uygun numarada almalısın bak mesela bnm goz bebegı cevresı kahve gozukuyor :) ozmanda hoş durmuyor lensler. kendı goz rengn dedgım gıbı koyu yada acık yapar rengı degstrmez bence :) umarm ıstedgn gbı bulursnnn

alttan bellı olmaması ıcın bıde gozune uygun numarada almalısın bak mesela bnm goz bebegı cevresı kahve gozukuyor :) ozmanda hoş durmuyor lensler. kendı goz rengn dedgım gıbı koyu yada acık yapar rengı degstrmez bence :) umarm ıstedgn gbı bulursnnn

Senin hiç kötü durmuyor canım ama :)) Umarım tatlım :))
Neyse ben resmi kaldırayım daha fazla ifşa olmak istemiyorum :):):)

Ela gözlü olupta gözleri bir iki ton daha açılıp biraz daha yeşile kaçsın diye düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. Bundan daha doğalı yok çünküEki Görüntüle 751078

Merhaba. Lensleriniz gerçten çok güzel ve doğal duruyor. Bikaç resim daha ekler misiniz? Nette araştırdım ama bahsettiğiniz marka ve renkle ilgili hiç bilgi bulamadım nerden aldınız? Bir de len kabındaki rengini de resim gönderirseniz çok mutlu olurum. Tam istediğim renk bunlar ve dediğiniz gibi ela göZlerim

Eki Görüntüle 720287 Eki Görüntüle 720288

rainbow giallo lenslerim bi lens bu kadar doğal durabilir ayy tam istediğim gibi oldu herkes çok beğendi dibine girseniz bile lens olduğu anlaşılmıyo bu arada kendi göz rengimde açık kahverengi :))

Çok hoş olmuş. Bende tanita tikaram yellow ve giallo arasında kalmıştım. Bilmiyorum hangisini alayım. Resmde hoş duruyo ama bazı arkadaşlar giallonun pupili geiş vs demişler? Bide sarı sarı duruyo demişler doğru mu acaba?

Kızlaar bana cevap yazın noluuur. Gidip saçma bi lense para vericem:KK43:

Escadacım magic green lensler hareli mi acaba? O arkanın giallosu varmışöbi de.

halka lens derken? siyah bunu buldum solotica da olunca:)

yani dış halkası varya gözün onu belirginleştirmek için tasarlanmış lensle gibi. siyah rengin yoğunluğu kenarlarda toplanmış,orta kısmından kendi göz rengin belli oluyor. elegance marka lenslerde var siyah lens ben daha önceden denedim oldukça siyah yapıyor ,aslında hoşda duruyor tek sorun yapay durması çok fazla parlıyor.özellikle beyaz tende çok yapay duruyor.tester bulursan bir dene derim ve bizmlede paylaşmayı unutma :) bakalım sende nasıl duracak

yani dış halkası varya gözün onu belirginleştirmek için tasarlanmış lensle gibi. siyah rengin yoğunluğu kenarlarda toplanmış,orta kısmından kendi göz rengin belli oluyor. elegance marka lenslerde var siyah lens ben daha önceden denedim oldukça siyah yapıyor ,aslında hoşda duruyor tek sorun yapay durması çok fazla parlıyor.özellikle beyaz tende çok yapay duruyor.tester bulursan bir dene derim ve bizmlede paylaşmayı unutma :) bakalım sende nasıl duracak

Teşekkür ederim:) keşke almadan önce bir danışsaymışım size:)

bildiğim kadarıyla dediğim lens soloticalardan çok daha ucuzdu

X