Letu kullananlar

shrhazer

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
116
13
31
Kızlar bi kaç ay deneme sonucu olmayınca bu ay letu verdi doktor 5 gün sabah akşam kullan gel dedi pazartesi başladım cumartesi kontrole gideceğim kullanan var mı aranızda hamilelik oldu mu ve kullandıktan sonra kaçıncı gün yumurta gelişimi oldu benim haftaya olur diye düşünüyorum çatlatma iğnesi ama bayram arefesi haftası olduğu için misafirlerim gelecek değerlendiremem bi an önce yumurtalarım gelişsin iğneyi yapayım istiyorum 🫣

Ben üç aydır kullanıyorum. Hatta son ilacımı bu akşam içtim beş güne tamamladim. Önceki iki kullanimimda yumurtlama oldu ovülasyon testi, kan tahlili, ve doktor USG kontrollerinde teyit edildi hatta kendi kendine çatlama oldu müdahaleye gerek kalmadı ama gebelikle sonuçlanmadı(eşimde sprem sorunu da mevcut). Bu son içtiğim kürde ne olacak bakalım göreceğiz. Bayram dönüşü de aşılama tedavisine başlayacağız.

Bende az önce son hapımı içtim ☺️ adetin 3. Günü başldım 5 gün kullandım 2 nisanda kontrole gideceğim kasıklarımda ağrılar var. Umarım yumurtalar gelişiyordur. Ek olarak magnezyum ve d vitmaini kullandım bu ay. Bu akşamda omega 3 e başladım.. bu arada ekim kasım ayında klomen ve çatlatma iğnesi denemiştik ama olmadı. Spermde veya bende bir problem yok sadece rahim ağzı enfeksiyonum varmış bu ay antibiyotik ve fitil kullandım

X